Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Martyho plán otevřít si na lodi kasino komplikují intriky Darlene Snellové, Ruthin otec v podmínce, místní politika a gangster z Kansas City. (Netflix)

Videa (1)

Recenze (22)

mm13 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Až na scénu "Kazateľ v sklepe", kedy sa zdalo, že seriál vykročí iným smerom, je to presne to isté, čo prvá séria. Ak to chce byť takto, potom poprosím o okamžité ukončenie treťou sériou, pretože v línii nahrubo načrtnutých charakterových rysov a predvídateľnosti takýchto postáv sa pridlho kráčať nedá... ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Solidní pokračování (anti)morality o mazaném finančákovi a jeho vykutálené rodince. Má to stejný poločas rozpadu jako Perníkový táta, ale bez humoru. Tvůrci se striktně drží vážného narativu a ani klacky pod nohama, které musí Marty překonávat moc úsměvu nevzbuzují. Stavění kasína s pěstiteli heroinu za partnery taky není moc velká legrace, když vám za zadkem čmuchá FBI. Z Ozarks není návratu a doufám, že tvůrci už pomalu přemýšlí jak to celé završit. Pak už by ta gradace totiž musela zacházet k banalitám a to by byla škoda. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už to není takovej šlágr jako před rokem, a v první půlce se vlastně jenom co může podělá, aby pak Byrdovci museli všecko zdlouhavě napravovat, ale furt to má svý nepopiratelý "breaking bad momenty". Tvůrci navíc ukazují, že Ozark zdaleka není o jediné hlavní postavě, ale že tu skoro všichni hrají stejně důležitou (tragickou) roli, a to se rozhodně počítá. Jestli bude mít další sezóna zase drsnější a napínavější finále a bude celá méně předvídatelná, půjdu s hodnocením opět výš. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Letná sezóna je preč a Ozark sa ponára do nepríjemného ticha. Stíchlo všetko – jazero, okolité domy i lesy, v ktorých je to všetko nemilosrdne stratené. Po stránke atmosféry je 2. séria kvalitná a rozhodne nemožno nič namietať ani proti réžii, hereckým výkonom, výprave, hudbe, či kameramanovi. To všetko je zvládnuté na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Bohužiaľ, scenáristi na druhú sezónu zrejme nemali toľko času, koľko potrebovali a podľa toho aj vyzerá. Druhá séria je miestami strašne rozťahaná a nezáživná, mnohé postavy sa vracajú len preto, lebo boli v prvej (ale s tým, že v druhej s nimi nie je v podstate nijako pracované a sú len figúrkami na šachovnici), každý diel je nepochopiteľne dlhý (kebyže má 40 minút, nepoviem ani ň, ale každý sa motá okolo šialenej hodinovej stopáže) a ešte navyše to má až 10 epizód, čo je približne o dve tri viac, než bolo nutné. Vinou toho sa dostavujú rozpaky a nuda. Je to o to väčšia škoda, že prvá séria bola fakt super, to po prvé a po druhé – nech je druhá séria akákoľvek, faktom je, že akonáhle sa začne „niečo“ diať (= začne ísť do tuhého, začnú umierať postavy...), atmosféra sa prudko zvyšuje a zabúdate dýchať. Nanešťastie, deje sa to len veľmi nečasto. Slušný rozjazd, dobrý dojazd, no medzitým plno nudných dielov. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série přinesla zcela nový vítr. Trochu zatuchlý a smradlavý. Nic takového, co by osvěžilo vzduch. Důvod, proč byla první série dobrá, byl i ten, že jste se neustále báli o hlavní postavy a nějak jste viděli jejich zlepšování a jejich budování charakteru. To se děje i zde. Ale je to v pozadí oproti boji o kasíno, které se vleče neustále, o zhrzeného manžela/faráře s dítětem, který ani neví co chce. Celé je to v pozadí toho, co nás bavilo a měli jsme to rádi. Nyní se musíme vypořádat s krizí v rodině Langmore, která nebere konce. Nakonec ale díkybohu bere. Ve výsledku mnoho lidí bylo naštvaných z návratu pana agenta. Přičemž, on je jediná postava s charakterem, která se zdá být v příběhu záporná a být opravdu těžkým článkem. Musím uznat, že další série budou zajímavé. Nebo v to alespoň doufám. Nevím jestli bych celý proces seriálu vydržel jenom na něčem, co by kopírovalo tuto druhou sérii. ()

Galerie (150)

Reklama

Reklama