Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

Trevor

Hororová komédia, ktorá dokáže celkom pobaviť a tento štýl mi jednoducho sedí. Problémom však je, že je film z produkcie Netflixu a tak sme sa v ňom dočkali klasických liberálno-fašistického podtextu v podobe bieleho dieťaťa šikanovaného čiernym, narážok na rodovú rovnosť či policajných hlupáčikov. Avšak celkovo sa dalo pri filme celkom dobre odreagovať a nízke hodnotenie verbala a LIVINGDEADa sú zárukou dobrého filmu. Kto vie, do čoho s týmto filmom ide viacmenej bude spokojný. ()

Dexter1

Jednoduchá zábava na pobavenie. Svieža hororová komédia v ktorej sú všetci pekní, pekne hlúpi a nevedia hrať, hlavne Samarin prejav mi neskutočne liezol na nervy. Napriek mnohým neduhom ide o naozaj vtipnú jazdu, ktorej sa hlúpe a logické chyby dajú veľkoryso odpustiť. ()

honajz2

Jako jo, pár dobrých nápadů tam bylo, ale jinak to byl dementní, naprosto nevtipný a rádoby cool horor, který nefunguje ani náhodou. Všechny postavy jsou zde totálně debilní, snad jenom kromě té malé holky, každopádně hlavnímu hrdinovi se fandit prostě nedalo, na to se až moc choval jako vůl. Taky dost dlouho trvá, než to celé vůbec začne a když k tomu konečně dojde (což trvá skoro půl hodinu), tak ani pak to není bůhvíjak velká zábava. Ono nejhorší na celém to filmu je to, že by chtěl být táááák strašně vtipný, ale až na dvě tři scény se mu to prostě nedaří. A proto se mi The Babysitter nelíbilo, i když je v něm jedno z mých oblíbených hororových témat (alespoň od Emelie). Ale tak co taky čekat, když film natočí někdo, kdo si říká (a dokonce si to dá i do titulků) McG? Jedna z Netflix sraček. 2* ()

BoredSeal

Skvěle jsem se zasmál, výborný film o typickém dospívání, kde je scénář přeplněn skvělými hláškami (občas velmi uboze přeloženými v čs. titulkách nějakým průměrňákem najatým Netflixem) a stylová režie ho dobře vybrušuje. Je to absurdní, pokleslé a skvělé. Výborně obsazení herci. ()

M.i.k.e

ale proč ne...jako horor to moc neobstojí,ale jako totálně přestřelená gore komedie už celkem ano.Nebere se to moc vážně a některá úmrtí jsou docela zajímavá.Na jedno shlédnutí dostačující...60% ()

Caminzind

Kdyby zde nějaká zodpovědná osoba nezapomenula uvést žánr komedie, vůbec bych tuhle půlnoční jednohubku od Netflixu nestahoval. Ikdyž nakonec je to fuk, protože svůj účel to víceméně splnilo. Možná si ho ještě vyhoním, než zalehnu. 47% ()

Havaj8

Hned na úvod by se hodilo informovat, že se jedná o komedii s hororovými prvky, ten žánr Komedie tu prostě chybí zmínit. Škoda, že to nebylo pojato v trochu serioznějším duchu, protože tohle téma je prakticky neprobádáno. Nicméně bylo to sexy, Samara Weaving je pro mě obrovský překvapení, i když herecky to žádná pecka nebude. Od chvíle, kdy se zapíchly ty dva nože, to sklouzlo div že ne k parodii. Protože ten sled událostí, to bylo něco neskutečnýho. Gore smrti, který provázely rádoby vtipný hlášky, spousta šancí na útěk, naopak i spousta šancí, kdy dávno zemřít. Moc tomu nerozumím, o co jim všem v čele s B. vlastně šlo. Chvílema to baví, ale na celej film je toho až moc přes čáru. Není to pro každýho. ()

Nach

Řízná a skutečně velice vtipná hororová komedie, jako stvořená pro letošní Halloween. Chůva na zabití je dějem maximálně dementní. Dokonce tak, že se tvůrci vůbec nesnažili to nějak maskovat a naopak to přiznávají a utahují si sami ze sebe, i z podobných jiných hororových klišé filmů. Výsledkem je akční hororový mix, nad kterým nepřemýšlíte, ale úplně vypnete mozek a jen sledujete, tlemíte se a těšíte, s čím McG přijde příště. Celé to na mě působilo jako hororovější verze Sám doma. Za mě velké doporučení a palec letí vzhůru! 75% ()

dubinak

Já mám jednu zásadu. Když se mi nějaký film zdá, že mi jeho příběh nedával absolutní smysl a v podstatě byl úplně o ničem, dávám špatné hodnocení a je mi jedno, jak bylo dobré to ostatní. Sem tam nějaká vtipná hláška by se asi našla, herecky to bylo taky fajn, ale o čem to vlastně bylo? Nemám tucha, jakou tohle mělo pointu,takže vlastně celá cesta co vede k závěru byla ve finále úplně na nic. Některými momenty mi to připomínalo nedávné Better Watch Out, to mělo ale aspoň myšlenku. Gore The Babysitter taky nepostrádá, prostě jak říkám, dá se to vydržet, ale je to vlastně úplně o hovně. ()

bourec

Film docela v pohodě,a vlastně o dost lepší než Betrer watch out.Sice trochu víc komedie,ale mělo to i šmrnc.60%. ()

C0r0ner

Takový ten film, od kterého člověk nic nečeká, ale dostane příjemnou oddychovku (s pár mrtvolami a nějakým tím masakrem) na motivy Sám doma pro dospělé. Pěkně to utíkalo, fóry ušly a i když se rozhodně nejedná o kinematografický zázrak, je to pro mě ideální materiál. 75% ()

PavelVanekArt

,,Jsem celej od krve! Jak to jako dostanu dolů?!“ ,,Vypadáš jak Carrie“ ,,Jo? Jenže Carrie nebyla nasranej negr“ Po nemastném neslaném Better Watch Out se objevilo něco dalšího na tohle téma a jde se na to úplně od boku a přes tepláky. Klučinu má přes víkend hlídat jeho milovaná sexy chůva. Vaří spolu, koukají na filmy, mají takový ty šprťácký kecy a bla bla. Kluk je v sedmým nebi. Jenže mu vrtá hlavou, co jeho chůva dělá když on jde spát. A co dělá? S partou magorů obětuje nějakýmu bohu typka u něj v obýváku. A potřebují i krev nevinné a neposkvrněné duše. Která čirou náhodou vše viděla. V základu si ten film na nic nehraje. Má to být hloupá horrorová komedie a taky to je hloupá horrorová komedie. V humoru se vůbec netlačí na pilu, v násilí zase maximálně. Absurdní sprchy krve, střílení do prsa sexy ženy, nepochopitelná posedlost hezouna vraždit a do toho všeho se plete přechytralej kluk, kterej překonává jak sám sebe, tak překoná všechny vrahy. Jak jsem řekl, je to absurdní film a hloupý horror. Jenže to bylo jasné už z traileru a vlastně nikdo netvrdil nic jiného. Scéna, kdy se hezoun snaží kluka zabít, doslova vybočuje. Nahání ho kolem domu, ubližuje mu, vyhrožuje smrtí. Jenže se k domu dostane další malej kluk, kterej šikanuje našeho hrdinu. A hezouna nenapadne nic jinýho, než hrdinu chytit a začít mu dávat rady do života, aby si nenechal srát na hlavu. Absurdní po dějové stránce? Určitě. Ale je to prostě vtipný a hlavně vtipně podaný. Technicky je to nad průměrem, nejvíc si toho člověk všimne na konci, kdy v další absurdní scéně klučina najede autem do svého domu. Hudební podkres taky fajn a hlavně hromada narážek na jiné filmy. Je to blbost a blbost jsem čekal Chyb to má jak máku, ale taky to skvěle vyvažuje provedení a to, že si film dělá srandu sám ze sebe. Myslel jsem, že dostanu něco jako Tucker a Dále vs Zlo nebo podobnu hovňárnu, místo toho jsem dostal tak blbej film, že jak je blbej, tak chytře zaútočil tam, kde roky žádný nezaútočil. Na moje Guilty Pleasure. Zmínil jsem mockrát, že je to blbost? Taky, že je. A za blbost se platí 5* a.k.a 90% ()

campix

Tady se další příjemné žánrové překvapení nekoná jako tomu bylo například u nedávného Happy Death Day. O to, že je to veskrze strašně hloupé by ani tak nešlo, ale není tu nic, co by ty velké nedostatky vykompenzovalo. Nápad je docela v pohodě, sexy chůva, které se snaží provozovat čarodějnické rituály. Snaha o nějaký progresivní styl vychází vniveč a vlastně zde nevidím nic, co by nějak vybočovalo nebo poskytlo potřebný wow efekt. Nepříliš kvalitní žánrovka. ()

Pajky3

To je ale ujetá jednohubka, pro takové davové dívání s přemírou alkoholu jako dělané. Bavil jsem se a to hlavně tou ujetostí, jinak samozřejmě víc komedie než horor. ()

PROCESOR

Spojení hororová komedie je divný, ale po zhlédnutí snímku, Vám to bude jasný. Dále co u mě funguje, jsou hlášky, který z filmů sbírám a tady se jimi nešetří. Kdykoli slyším, jak volají hlavního představitele „Koule“, tak se můžu potrhat smíchy. Dále pro vysvětlení komentáře posílám na ČSFD a také na Fdb, takže když něco napíšu, nemusí to být úplně jasný. Tady bych si dovolil pozdravit Alíka a poděkovat mu za to, že mě zmínil v komentáři a má pravdu Linh se opravdu bojím, denně se probouzím s křikem jen co si a ní vzpomenu-) (ČSFD). ()

Juto

McG tu dokonale spája humor a gore. Pripúšťam, že je to všetko niekedy trochu pritiahnuté za vlasy, najmä keď okolití susedia zdanlivo nevnímajú výbuchy, výstrely a všeobecný chaos, ku ktorým dochádza na druhej strane ulice, ale solídne výkony, rýchle tempo a kreatívne a krvavé scény smrti, to všetko z toho robí veľmi príjemnú zábavu. 6,5/10 ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)