Reklama

Reklama

Nikdy to nevzdávej 3

  • USA Never Back Down 3 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bývalý šampión MMA Case Walker (Michael Jai White) sa drží v úzadí a víťazí len na malých regionálnych zápasoch po tom, čo sa odmietol pripojiť k silným novým ligám, ktoré tlačia svojich bojovníkov k užívaniu drog zvyšujúcich výkon. Walkera presvedčí starý priateľ a renomovaný bojovník Brody James (Josh Barnett), aby sa k nemu pripojil v Thajsku a trénoval ho na veľký súboj proti dosiaľ neporazenému a smrteľne nebezpečnému Caesarovi Bragovi (Nathan Jones). Počas tréningu je Brody zranený. Walker pod tlakom bezohľadného a veľmi vplyvného promotéra Huga Vegu (Esai Morales) súhlasí s tým, že Jamesa nahradí a bude bojovať so svojím zatiaľ najťažším súperom - ale iba za jeho vlastných podmienok. (TV Markíza)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Na Boyku se taky těšim víc, ale ani tohle mi nepřišlo vyloženě špatný. U Boyky jsem jásal, tady jsem si to zapsal do seznamu

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

ywo666

Cakal som, kto sa chyti. Ale Tony bol celkom vtipny. Rozhodne viac ako ked sa snazi hrat važne. :)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Boha som si myslel, že Tony bude mať nejakú bitku. Nie šaškovať. :D :D :D Inak vyzerá to dobre. Ja sa teším aj na toto. Dvojka bola dosť dobrá. Tu už nechali mladíkov tak a venujú sa iba MJWovi. Prečo nie.

na příspěvěk reagoval Lacike

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Michal Bílý opět silný, tu bude mlátit ovální krky, když už nic jiného, tak aspoň vim co od toho mám čekat 

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Podla obsadenia co je na imdb, by tam emo kokoti nemali hrat. Na dvojke sa mi pacili iba suboje, zvysok bol na pecko, ale dufam, ze toto bude lepsie ... inak verim, ze v dohladnej dobe sa dockame aj rezijneho debutu Stovalla. Uz na NBD2 sa podielal ako 2nd unit director a vraj sa uchadza aj o reziu celovecerneho Mortal Kombatu.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

tak doufám, že Jai White konečně ukáže svůj repertoar bojovejch umění .)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

A ak sa dej a bitky budu venovat viac starej garde a menej mladym emo kokotom, tak by to mohla byt fakt pecka.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Az teraz som zistil, ze fight choreographer je Stovall. Zacinam tomu celkom verit. :)

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Inak film sa natacal v Thajsku a zahrala si tam aj novomanzelka M. J. Whitea :) 

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ak to bude skutočne nadväzovať na koniec dvojky, teda, že sa Michael Jai White vráti do zápasenia a konečne sa to nebude zdržiavať nejakými debilnými pubertiakmi, tak som na to dosť zvedavý. A hlavne Michael Jai White by si zaslúžil konečne nejakú poriadnu sólovku.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Tento projekt mi doteraz unikal. Pritom to ma tak skvele herecke obsadenie, ze by to teoreticky mohlo byt lepsie aj ako Undisputed 4.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Okrem tu uvedených hercov si v Never Back Down 3 este zahraju aj Brahim Achabbakhe - spoluautor bojovej choreografie filmu Ninja 2 a Josh Barnett - to je ten obor zo seagalovky Absolution, ktory mal na konci suboj s Byronom Mannom.

Reklama

Reklama