Výtečná česká komedie! Pro mě jednoznačně nejlepší komedie druhého půlroku! Zajímavá úvodní zápletka, výborné obsazení (na film jsem se rozhodl zajít zejména kvůli mé oblíbenkyni Táně Pauhofové), naprosto špičkový herecký výkon Anny Polívkové, ale dobře napsané a zahrané i vedlejší postavy. Po zhlédnutí traileru jsem se trochu obával, že to bude velká vykrádačka Po čem ženy touží s Mel Gibsonem, ale nápad a jeho následné rozvíjení mi přišel ještě o třídu lepší. V kině jsem někdy společně s divačkami za mnou doslova řval smíchy. Klidně bych šel s hodnocením ještě výše, pokud by to bylo možné. Vskutku nemám vůbec co vytknout, takhle jsem se při filmu už dlouho nenasmál. Bravo, pane Havlíku!(19.9.2018)

Čekal jsem kok*tinu typu Věčně tvá nevěrná. Ale manželka má prostě ráda tyhle filmy. Ale nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Opravdu jsem se několikrát upřímně zasmál. Langoš a především Polívková hrajou na hraně svých možností. Hádek taky příjemně překvapil. Dokonce mě bavily komentáře přítomných dam v kině. Prostě příjemná oddychovka, která pobaví a zpříjemní vám večer.(7.11.2018)

Od nových českých komedií jsme se naučili nečekat mnoho, ale čas od času se objeví příspěvek, který se sice nezařadí ke klasikám, ale při jeho sledování se nestydíte za přítomné herce a nelitujete peněz utracených za vstupenku. Havlíkovi se povedlo natočit právě takový film. Jeho název možná některým divákům připomene komedii "Po čem ženy touží" s Melem Gibsonem, podobnost s ní je ale minimální. Hlavní hrdina totiž neslyší myšlenky kolemjdoucích žen. On se stane jednou z nich. A jakkoliv mám ráda Langmajera, tak Anička Polívková je v roli jeho alter ega prostě fantastická. Samozřejmě bych scénáři mohla vytknout jistou repetitivnost (zakopávání na podpatcích se zasmějete jednou, dvakrát, ale po páté už fakt ne), kritizovat se mi v tomhle případě ovšem moc nechce. Čtyřhvězdičková pohodička a "Pohádky pro Emu" už jsou povinnost.(5.10.2018)

Letos jsem viděl 2 české komedie tohle a 2 nevěsty a jedna svatba. Tahle se mě líbilo více chlapským narážkám se smály muži a ženským věcem zase spíše ženy takže je to takové vyvážené. Zasmál jsem se zhruba 5 krát ze začátku jsou tam slušné hefty což oceňuji navíc plus za to, že tam není fekální humor a nepůsobí to trapně. Navíc chválím ženský kásting, který se kromě té tlusťošky nadměrně povedl a nevím čím to je, ale přijde mě, že paní Polívková je o několik kvalit výše než většina českých hereček. 80 procent(22.9.2018)

Musím se přiznat, že ačkoli se čeké kinematografii vyhýbám jak to jde, včera jsem udělala vyjjímku a zašla na tento snímek a byla jsem příjemně překvapena. Může to být způsobeno tím, že jsem měla dobrou náladu, dobrou společnost, tak mě to prostě bavilo. Dokonce to bylo i vtipně vtipné, že jsem se i já, ledová královna, smála. Ani Jiří Langmajer mi tentokrát nevadil, možná to bylo tím, že tam byl jen chvilku a většinu času za něj hrála Anna Polívková. Celý průběh byl svižný, nikde se to moc nezasekávalo a mělo to všechno dobrý rychlý spád. Pátou hvězdičku ale dát nemůžu, neboť námět mi přišel trochu na hlavu a klišé. Ale sranda byla.(26.9.2018)

• - Přestože film je komedie, obsahuje několik scén, pochopitelně komických, které vyžadovaly práci kaskadérů. Karla má totiž ve scénáři jak pád na kole, tak lezení po fasádě. „Na obě tyto scény jsme měli profesionální kaskadérku, která místo Aničky Polívkové padala z kola a lezla po střeše hotelu. Nicméně i Anička projevila statečnost a fyzickou kondici a část scény, kdy musí vylézt z okna a sunout se kus po střeše hotelu, odehrála sama,“ říká producentka Dana Voláková. (Zdroj: CinemArt)

• - Ve scéně večírku časopisu Playboy si zahrálo 120 osob. Na natáčení do klubu Misch Masch, kde se scéna natáčela, přišlo mnoho známých členů štábu, do komparzu se také zapojili výherci soutěží mediálních partnerů filmu a dokonce se zúčastnili natáčení i členové skutečné redakce časopisu Playboy vč. jejího šéfredaktora. (Zdroj: CinemArt)

• - Čestmír (Matěj Hádek) s Karlem (Jiří Langmajer) rádi chodí na pivo a v tomto zvyku pokračují i po Karlově přeměně. Ve scénách v hospodě však herci měli v půllitrech nealkoholické pivo. (Zdroj: CinemArt)