Nastala chyba při přehrávání videa.
 • epicek
  ****

  Po několika letech jsem byl na český film v kině a musím říct, že na to jak to má tu nejprozíravější zápletku a jednoduchou myšlenku, to byla hodně příjemná oddechovka na nedělní deštivé odpoledne. Navíc Anička Polívková je má favoritka, takže to hodnocení dost podtrhuje i ona. Lehčí nadprůměr, který se u nás dost často nevyprodukuje. Chci bejt ženskou na jeden den (24.9.2018)

 • estik97
  *****

  Po strašně dlooouhé době pro mě velmi perfektní česká komedie. Kinosál propukal v histerický smích. Anna Polívková úžasně ztvárnila muže.. opravdu klobou dolů! Langmajer v této chvíli trochu ostrouhal, ale jeho šarm tomu prostě dodává to pravé. Hlášky perfektní, ztvárnění bezkonkurenční a herci famózní :-) na večerní zábavu tak akorát. Doporučuju!!!(20.9.2018)

 • IvcaSammet
  ****

  Po velmi dlouhé době zase výborná česká komedie, která mě naprosto dokonale pobavila. Už od první minuty jsem se nemohla přestat smát až po závěrečné titulky. Jedna hláška střídá druhou a do toho naprosto úžasná Anna Polívková, které bych z fleku uvěřila, že se právě v ženskou opravdu proměnila. Myslím, že tak skvělých komedií je opravdu málo, obzvlášť těch našich. Momentálně hodnotím čtyřma hvězdičkama, nemám ráda motivační kecy a některé scény (například talentová soutěž) mi do filmu vůbec neseděly a přišly zbytečné, každopádně tak skvěle jsem se u českého filmu už dlouho nepobavila, a proto si to s přidáním ještě jedné hvězdičky k dokonalosti rozmyslím. Protože už jen to výborné herecké obsazení a jejich výkony by si to určitě zasloužily.(23.9.2018)

 • Lucbric
  *****

  Na film jsem zašla do kina s kamarádkou a velice jsme se bavily. Všichni v kině jsme se smáli od začátku do konce. Za mě byla nejlepší scéna s Pavlou Tomicovou ve stanu, když proklínala Langmajera.. Potom byly také vtipné začátky toho, jak se Langmajer/Polívková neuměl nalíčit, začal pracovat na recepci, nakupoval nový šatník, apod. Chápu, že se u filmu zasmějí spíš ženský, ale ať už se mě kdokoliv zeptá, jaký film byl, doporučuju ho bez rozdílu všem :D(22.9.2018)

 • oveckaoa
  ****

  Letos jsem viděl 2 české komedie tohle a 2 nevěsty a jedna svatba. Tahle se mě líbilo více chlapským narážkám se smály muži a ženským věcem zase spíše ženy takže je to takové vyvážené. Zasmál jsem se zhruba 5 krát ze začátku jsou tam slušné hefty což oceňuji navíc plus za to, že tam není fekální humor a nepůsobí to trapně. Navíc chválím ženský kásting, který se kromě té tlusťošky nadměrně povedl a nevím čím to je, ale přijde mě, že paní Polívková je o několik kvalit výše než většina českých hereček. 80 procent(22.9.2018)

 • - Režisér o nápadu na film prohlásil, že vznikl z prosté nostalgie po filmech jako Na hromnice o den více (1993) nebo Tootsie (1982) a chtěl si něco podobného vyzkoušet. [Zdroj: deník Metro] (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace