Externí recenze k filmu (5)

 • AVmania.cz (Marek Čech) **

  "Anna Polívková předvádí velké klaunské sólo, u něhož si ale říkám, že méně by bylo možná více a že až příliš tlačí na pilu. A hlavně se ty gagy zbytečně opakují. Na pilu lidové zábavy tvůrci tlačí i v typovém vyobrazení mužů a žen, které je příliš stereot" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ***

  "Po čem muži touží staví převážně na klišé a poněkud tradičních představách o mužích a ženách. Ale poměrně zábavně si s nimi poradí. V závěru tak sledujeme příjemnou podívanou, co zabaví a neurazí. Sice nejde o nic překotně intelektuálního, stejně tak však nejde o žádný propadák, jak je tomu u…" (více)

 • Filmpress.sk (Nina Hradiská)

  "Popri vynikajúcom hereckom výkone Anny Polívkovej si pozornosť zaslúžia vtipné dialógy, na ktorých vybrúsení má iste podiel aj bohatá literárna skúsenosť spoluscenáristky Radky Třeštíkovej. Príbeh je skôr skladačkou jednotlivých vtipných situácií ako súvislým rozprávaním, pričom prechod medzi nimi…" (více)

 • MovieZone.cz (Milan Rozšafný) ***

  "Po čem muži touží rozhodně není žádné dokonalé dílo, jež by se mohlo zařadit do zlatého fondu českých komedií, a rejpalové si zde snadno najdou věci, jimiž půjde snímek vyhejtit. Po nízkých očekáváních se ale jedná o snesitelnou žánrovku, která na rozdíl od většiny tuzemské (nejen) komediální…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) **

  "Filmový svět Po čem muži touží je krásný i tím, nakolik se vzdaluje realitě. Snová forma dává šéfredaktorům lifestylového časopisu novinářské ceny, ženy při těle v každé scéně nacpává dortíky a mladistvou dívku s klidem ubytuje s cizím člověkem. Muži v neznámém těle pak sebere schopnost řídit auto…" (více)