Happy!

• USA Happy!
USA, (2017–2019), 12 h 33 min (Minutáž: 39–48 min)

Předloha:

Grant Morrison (komiks), Darick Robertson (komiks)

Christopher Meloni, Patton Oswalt, Christopher Fitzgerald, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Patrick Fischler, Joseph D. Reitman, Gus Halper (více)

Série(2) / Epizody(18)

Bývalý polda, alkoholik, který se živí jako nájemný vrah, se bojí, že mu přeskočilo, když ho komiksový jednorožec začne nutit, aby zachránil holčičku, kterou unesl Santa. (Netflix)

Recenze uživatele CheeseFigure k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2017) (S01)

Úžasný hlavný hrdina, ktorého hlášky je radosť počúvať a na ktorého je radosť sa dívať (Christopher Meloni sa skvelo ksichtí). Úžasní záporáci. Divné scény. Krvavosť. Humor. Brutalita. Modrý lietajúci jednorožec. Čajkovského Luskáčik, ktorý sa do tohto všetkého, prekvapivo, skvelo hodil. Možno by som skritizoval akčné scény, ktoré nepôsobili tak dobre a boli trochu zmätočné, ale čo už. Príjemne prekvapenie sa z Happyho stalo. ()

Série 2 (2019) (S02)

Už to nemalo ten efekt ako prvá séria. I tak sa ale, podľa mňa, nejedná o nejakú katastrofu. Na jednej strane, Hailey a Amanda mi liezly na nervy. Ale na strane druhej, Christopher Meloni odvádza v roli Nicka Saxa skvelú prácu, rovnako ako v prvej sérií, a je radosť sa na neho pozerať. Škoda len, že tej interakcie medzi ním a Happym bolo menej. Zas sme mali ale dosť priestoru pre Smoothieho. A tiež som rád, že tá linka s Orcusom nevyšumela do prázdna, ako som sa spočiatku bál. Najväčšou škodou je pocit, že by sa tá tretia séria, ktorej sa, bohužiaľ, nikdy nedočkáme, naozaj hodila, vzhľadom ku koncu. Ale čo už. ()