Reklama

Reklama

Happy!

(seriál)
  • USA Happy!
Trailer
Drama / Komedie / Krimi
USA, (2017–2019), 12 h 33 min (Minutáž: 39–48 min)

Předloha:

Grant Morrison (komiks), Darick Robertson (komiks)

Hrají:

Christopher Meloni, Patton Oswalt, Christopher Fitzgerald, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Patrick Fischler, Joseph D. Reitman, Gus Halper (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Bývalý polda, alkoholik, který se živí jako nájemný vrah, se bojí, že mu přeskočilo, když ho komiksový jednorožec začne nutit, aby zachránil holčičku, kterou unesl Santa. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (69)

anderson 

všechny recenze uživatele

Čo ma na tomto seriáli najviac prekvapilo, bol špičkový herecký výkon Christophera Meloniho. Od detektíva Stablera som veru takéto "maso" neočakával. :-) Inak jazda to bola pomerne zábavná, ale na to aby z toho bol aspoň malý kult to bolo dosť klišéovité. Nápad s imaginárnym preludom síce nie je ktovieako originálny a kdejaký sitkom z neho už vyťažil oveľa viac srandy, ale priestor pre zábavné nápady sa ponúkal oveľa oveľa širší. Dúfam, že prípadná druhá séria to napraví. (3.2.2018) ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Velký bizár, kde má nájemný vrah jako parťáka kresleného jednorožce, čistí město od divných živlů a jde po krku Santovi, který unesl malou holčičku. Má to své zábavně krvavé a ujeté momenty, připomínající třeba první Kick Ass ale nesedlo mi to natolik, abych se dokázal bavit tak, jako když jsem si přečetl úvodní premisu. ()

Reklama

Ichabod 

všechny recenze uživatele

Neskutečná jízda, mix Maxe Paynea a Deadpoola? :-) Prostě výborná absurdní minisérie, jaká nemá v TV obdoby. Sice finále nedrží krok tak suprově jako první polovina, ale Christpher Meloni předvádí neskutečný komediální talent. S touhle postavou si dovedu snado představit celovečerní film, pokud by byla dobrá zápletka. Takhle si představuju vánoční atmosféru já. Těším se na druhou sezónu. ()

Artard 

všechny recenze uživatele

WTF :D Je to proste Geniálne šialene hh. Až sa trochu bojím pozrieť si ďalšiu sériu, aby som si to nepokazil. Christopher bol väčšinou herec v pozadí, ale tu sa predviedol a v určitých momentoch som si hovoril, že by sa neskutočne hodil ako postava Strýka Olafa v Rade nešťastných príhod. ()

deadman93 

všechny recenze uživatele

Hodně zábavná, někdy až zbytečně moc vizuálně úchylná kravina. Happy a Nick jsou super, ale když slezou z obrazovky a seriál se začne zaobírat několika vedlejšíma postavama je to trochu nuda. Nepomáhají ani záporáci... jeden začne fungovat, až v poslední epizodě a mlaskající Heisenberg rip off nefunguje vůbec. Christopher Meloni si to neskutečně dává a je super sledovat jakou má s tou postavu prdel! Na druhou sérii mají naběhnuto slušně... No a 2.série je totální nářez. Lépe napsané, záporáci fungují... fakt jsem je chtěl všechno zabít a je to docela úchylná magořina. Svět půsoví zajímavě a asi ví co s tím chcou dělat. Navíc Meloniho dcera je překvapivě děsně cool... na to že v 1.sérii nic moc nedělala. ()

Galerie (213)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama