Narcos - Season 2

(série)
USA, 2016, 8 h 41 min (Minutáž: 46–57 min)

Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Paulina Gaitan, Martina García, Eric Lange, Joanna Christie, Alberto Ammann, Diego Cataño, Jorge A. Jimenez (více)

Epizody(10)

Escobarové se se snaží zvládnout život na útěku. Pablovi nepřátelé se proti němu spojili. Jeho pronásledovatelé z Bloque De Búsqueda se uchylují k taktikám na hraně zákona. (Netflix)

Michelle75

Po první šťavnaté sérii hodně pomalé, řeší se tady pozvolný pád Escobara až na samotné dno. Možná by mi to až tak nevadilo, ale já má více pocit, že se dívám na hodného strejdu, kterého je mi více a více líto. Pokud byl ve filmu vyobrazen jako "dobrák," tak nevím, co si myslet o tomhle. Možná je to i Mourou, je to sympaťák, ať chce nebo ne. ()

Milan25

Wagner Moura naprosto kraluje. Nevím, jak moc je jeho podání Escobara věrné, ale celé dvě série jsem Pablovi fandil. ()

mira007

Esobar utíká z La Catedral - méně pestré než první řada, více prostoru pro herecké umění Moury, více psychologie, nové postavy a konec Pabla - stále to šlape za pět hvězd. ()

MiaMahoney

Ten den byl jako předurčený k završení druhé série Narcos, neboť ráno se cestujícím v tramvaji málem podařil menší výlet do Kolumbie. Z ničeho nic se totiž ozvala tlumená rána a dřív, než bys řekl "hijo de puta", se odkudsi vyvalil mrak bílého prášku a zasněžil polovinu vozu. Že by se nám nějaký místní Escobar rozhodl takhle před Vánoci přilepšit? No, rozhodně lidem veselo nebylo, neboť se okamžitě strhla panika, tramvaj svoji jízdu místo v Medellínu skončila na Mendláku a prchající cestující byli poháněni spíš strachem než čímkoli jiným. Inu, tomu říkám ideálně navozená atmosféra! ... Co dodat, seroš je to výborně natočený, realistický, zajímavý, napínavý, úžasně zahraný a tak vůbec, ale i přes to všechno je to ode mě jen za čtyřku. A sice z čistě subjektivního důvodu, že jsem už viděla lepší seriály a byť se srovnat samozřejmě nedají, v jednom jsou přecejen porovnatelné - v míře přišpendlení Miiny prdele u obrazovky. Narcos poskytlo dobré pokoukání, dalo by se říct i natěšené. Ale kurva, takové absťáky, když jedete díl za dílem, padáte na hubu, bo chcete taky někdy chrápat; kdy vám není jedno, jestli si další díl pustíte hned nebo až zítra, ty se bohužel nedostavily. Uvidíme, s čím se vytasí 3. řada. Doufám, že bude přinejmenším stejně dobrá a nic se nepoCálí. ()

Furmi

Prvá séria sa mi páčila viac. Zdala sa mi byť viac autentickou (síce to ale nemám naštudované). Druhá séria bola akčnejšia, svižnejšia avšak tá sa mi už zdala byť dosť zdramatizovaná pre divákove oči a pocity. Každopádne veľmi dobrý seriál. Veľa vecí naučí, nenudí, výborne vybraný herci a nejde sa (ako pri mnohých iných seriáloch) do zbytočných dielov ukazujúcich "pravé" povahy hlavných hrdinov ale tento seriál to robí priebežne a strieda to s akciou, hlavnou zápletkou a do toho neustále hlavné postavy berie ale i nové pridáva. SPOILER !!! : Po Pablovej smrti na konci druhej série vidím oznámenú i tretiu. Neviem či to už bez neho nebude nuda no dám jej určite šancu. ()

nonick1

Ještě větší nářez, než v první řadě. Smyčka se stahuje, mrtvých přibývá a na konci série by díky přesvědčivému výkonu Wagnera Moury divák začal Escobarovi i fandit. Je tak? ()

El-Barto

Lepší než první série, která byla spíš taková informativní a zajímavá z pohledu neznalce. Teď už Escobara známe a můžeme se soustředit na jeho charakter a příběh samotnej. A to je super. Třetí série si myslím, že lepší být nemůže. A to kvůli konci a kvalitně druhý série. ()

TheSpearCZ

Druhá série sleduje celý Escobarův pád, z kterého se už nikdy nevyhrabal... okamžitě můžu říci, že se jedná o vrchol celého seriálu (celá druhá série), ať už se jedná o Carrilův návrat nebo konečnou rozlučku v posledním díle. Celkem pozoruhodné jak si člověk dokáže oblíbit postavu jako byl Pablo Escobar a člověk opravdu neví... možná, kdyby šel do vězení, tak z něj ten Nelson Mandela dneska i mohl být. 2. série - 100% ()

hEROic

Hutná a realistická ukázka toho, že chcete-li dostat bestii, budete pravděpodobně muset páchat podobná zvěrstva jako ona. Atmosféra i charakter první série zůstává a drží i toto pokračování na vrcholu veškeré seriálové tvorby. 95% ()

tranquill

"Jejich výjevům jsme dali jméno Kolumbijské lidové umění..." A bylo to sakra krvavé umění! A opět fascinující podívaná! "Prodáváš jed po kilech, strč si svou čest do prdele!" Postavy se poněkud proměnily a děj výrazně posunul, tentokrát byli na řadě vojáci a DEA... "Chlap, kterej neznal žádný hranice, konečně zašel příliš daleko..." ()

Ozzy2

Některté díly a pasáže v nich jsou natolik nepravděpodobné a nudné, že u toho usínám.Začíná nám mexická telenovela....Kvalita šla oproti první řadě strašně dolů, je to uměle natahované a tady na ČSFD uměle vyhajpované. 94 % je opravdu k smíchu. ()

Sweat55

Jestliže ta první byla pomalé komorní drama s pár přestřelkami, druhá série je regulérní válka. Obě strany, jak police tak Escobar, udělají cokoliv aby toho druhého zlomili. Hlavně v první půlce. Pak se ale do války přidá další hráč a odehraje se ještě větší masakr. Navíc nejsme světky souboje jenom mezi karteli, ale i mezi americkými agenturami. Jo, devádesátky v Kolumbii byly trochu drsnější než u nás. Scénář, režie, kamera to vše opět na jedničku. Taky opět skvěle zahráno, jak dějová linka ve Španělštině, tak ta v Angličtině. Netflixáci opět nezklamali. ()

neo93

Druhá řada skvělého seriálu z prostředí kolumbijského drogového kartelu. Válka proti Pablu Escobarovi pokračuje. Tentokráte, ale jsou všichni za jedno s jediným cílem- zabít Escobara. Už žádné vyjednávání s ním, což jasně oznámí kolumbijský prezident Gaviria. Za tímto účelem je také z USA do Medellínu poslán nový velvyslanec Arthur Crosby, další agent ze CIA, tak i nová šéfová DEA Claudia Messinová, která má mít na starosti veškeré operace DEA. Do boje proti Pablu Escobarovi a jeho věrným sicarios, vstupuje také drogový kartel z Cali a záhy rovněž krajně pravicová polovojenská jednotka Autodefensas vedená bratry Castaňovými, Fidelem a Carlosem, ze které se nakonec vyklube krvavá a úderná skupina Los Pepes. Celkové vyšetřování a hon na Escobara stále sledujeme skrz dvě hlavní postavy, agenty DEA Peňou a Murphym, kteří se musejí potýkat se svými vlastními osobními problémy. Ve stejném duchu jako první série se nese také tato a znovu je to neskutečný nářez. Vše, co zdobilo minulou sérii se různě variuje také ve druhé řadě. Rovněž výborné herecké výkony hlavních představitelů a výtečná hudba, které zdobily již první řadu zůstávají. Už jen dodám, že snad následující třetí a čtvrtá řada se ponesou ve stejném tempu a duchu jako předchozí dvě. ()