Narcos - Season 3

(série)
USA, 2017, 8 h 53 min (Minutáž: 47–61 min)

Javier Cámara, Kerry Bishé, Damián Alcázar, Pedro Pascal, Arturo Castro, Raymond Ablack, Andrea Londo, Gabriel Sloyer, Juan Sebastián Calero, Taliana Vargas (více)

Epizody(10)

Pravidla se změnila a protidrogový úřad se po krvavém honu na Escobara zaměřuje na jeho následovníky – kartel z Cali. (Netflix)

whitey

První tři díly byly vážně vážně táhlé. Ale nakonec jsem to vydržel do čtvrtého a od té doby už to bylo to staré dobré Narcos. Holbrook nechyběl skoro vůbec, Moura hodně. Až na ten začátek a pár zbytečně přepálených vedlejších linek to bylo velmi dobré. 85/100. ()

lukas.7

3 Seria Narcos - po páde Escobara prišli na vrchol slávy narko baróni z Cali a popravde dobre sa im darilo a mali to skutočne dobre premyslené ... Celá 3 séria je stále v duchu toho čo sa odorávalo celí čas v seriáli Narcos ale niečo mi tam proste chýba spirit duch toho niečoho viac čo dodával seriálu chtíč pozerať. Prvé časti z 3 serie sú rozbehové a miestami nudné od polovici sa to rozbieha a celkom zaujímavá zápletka je z krysou ktorú narco baroni majú vo svojom spolku a ako sa to cele vyvinulo v ich neprospech a na akom tzv. tenkom lade sa pohyboval informátor pre DEA posledné časti ma už vtiahli a zvýšilo to latku toho čo som čakal no na koniec prišiel pád a rozuzlenie posledná časť ma sklamala a čakal som niečo veľké a to v podstatne neprišlo ... Serial Narcos ma stále na čom stavať že by sme videli pokračovanie v Mexiku ? čas ukáže ako sa to vyvinie pripadne nevyvinie ale námet tam stále je ... za mňa slabšia časť oproti predošlým sériám ale nesklamalo za mňa je Narcos skutočne dobrý seriál keď to beriem ako celok moje hodnotenie na 3 sériu je - 7,5/10 ()

negativ

I bez Pabla se to po rozpačitém začátku slušně rozjede. Řekl bych, že třetí série mě bavila nejvíc, i když zřejmě i tím, že si scénář hodně přidával a reality už se držel jen v hlavních rysech. Takže to mělo dobrý spád a zvraty. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů