Narcos - Season 3

(série)
USA, 2017, 8 h 53 min (Minutáž: 47–61 min)

Javier Cámara, Kerry Bishé, Damián Alcázar, Pedro Pascal, Arturo Castro, Raymond Ablack, Andrea Londo, Gabriel Sloyer, Juan Sebastián Calero, Taliana Vargas (více)

Epizody(10)

Pravidla se změnila a protidrogový úřad se po krvavém honu na Escobara zaměřuje na jeho následovníky – kartel z Cali. (Netflix)

bonovox

Slabší rozjazd ale od 3 dielu opäť pecka až po záver. Samozrejme postava Pabla Escobara tu citeľne chýba ale aj tak mali gentlemani z Cali svoje čaro a pútavý príbeh. 90% vidíme sa v Mexiku ()

Sebule

Ze začátku hrozná nuda a furt se tak nějak čekalo, až se to posune. Dialogy se furt točily dokola a neposouvaly příběh dopředu. Druhá půlka byla skvělá, ale abych pravdu řekl, bez Pabla a Murphyho už to nebylo ono. Ale i tak velice slušné, akorát se musí překonat ten nudný začátek. Hodnocení: 8/10 ()

david141474

Bylo to o dost slabší než předchozí dvě série. Bez Wagnera Moury to už prostě není ono. Ten si v předchozích sériích kradl všechny scény pro sebe a tady to bratři Rodriguezové sotva dokáží. Z Medellínu jsme se přesunuli do Cali a to bylo zajímavý. Jsou zde samozřejmě kvalitní díly, ale ten začátek je neskutečně slabej. V předchozích sériích se už ve třetím díle stal nějakej zvrat nebo něco a tady to jelo pomaličku, polehoučku, nic neposrat a máme to v suchu. Soundtrack je opět naprosto perfektní. Úvodní song je stejný, ale ten opening je předělán, což dává smysl, když už se ten seriál nevěnuje Pablovi. Plukovník Martínez se zde objeví v prvních pár dílech, ale prakticky hned se něco stane a on už se tam do konce série neobjeví. Celou sérií mě tam neskutečně sral David, syn Miguela Rodrígueze, kterej si myslel, že je středem vesmíru. Menší spoiler agenta Murphyho už tady neuvidíte. Celý to stíhání kmotrů z Cali je perfektní a já si to užíval. Stejně tak zatčení obou bratrů. Celá linka Jorge Salcedy je skvělá a ta atmosféra je taky dosti nepříjemná. Jo, atmosféra je jak v celé sérii tak v celým seriálu naprosto nepříjemná a nervydrásající. Sice je to slabší než předchozí dvě série, ale nevyhýbejte se tomu. 8,5/10 Bratři Rodriguezové to už prostě na desítku neutáhnou. ()

Thug_Leo

Gentlemani z Cali nemají ani zdaleka takové charisma jako Escobar. Sicarios nahradil poloplešatý Navegante a blbeček David. P.Pascal hraje solidně, ale je sám v moři nevýrazných postav. Nováčci chvíli pochybují pak se zase chovají jako profesionálové. Salcedovi je věnován příliš velký prostor, který mohl být využit lépe. Ačkoliv remcám, seriál je stále na vrcholku kvality a předčí témeř vše..krom prvních dvou sérií. 4* ()

zurivymlok

Escobar chybí, o tom žádná - ale asi nikdy jsem se o žádnou filmovou/seriálovou postavu nebál tolik jako o toho maníka, co měl na starosti bezpečnost hlavounů z kartelu. ()

antolikopoli

Spočiatku som sa obával o budúcnosť Narcos. Bol som skeptik a nepredpokladal som že nastavená kvalita sa dokáže udržať na rovnako vysokej úrovni aj bez Pabla Escobara. Štart bol síce trochu slabší ale približne na začiatku druhej polovice na spustila perfektná akcia a príbeh zrazu dostal všetky postrádateľné aspekty. Dej som sledoval s zatajeným dychom, napnutý ako guma na gatiach a čakal na každý možný zvrat. 8/10, predchádzajúce série boli o niečo fajnejšie. ()

L.O.T.R

A takto sa to do prdele má robiť! Suverénne najlepšia séria bez jediného zaváhania. Narcos sa treťou sériou korunoval za kráľa seriálov. Bezchybný scenár, všetko sa vysvetlilo, a predsa tam ostal priestor pre ďalšie pokračovanie. Žiadne scenáristické a logické kolapsy ako posledná séria Game of Thrones. Len tak ďalej! 100% ()

Ej.Kej.Ej.

Ako dostal Escobar prvé dve série, tak pokojne mohli dať ďalšie dve série aj Cali. Druhá séria bola neskutočná, ale tretia je podľa mňa ešte lepšia. Agentov Feistla a Van Nessa som si obľúbil hneď a myslím, že mohli dostať aj viac priestoru a Peňu s čistým svedomím mali poslať domov, ako to bolo aj v skutočnosti. Každopádne sa na štvrtú sériu teším a ako bolo naznačené na konci, tak nás o rok asi čaká ochutnávka bielej Tequily priamo z Mexica a keď budú tvorcovia pokračovať v nastavenom trende, tak sa máme určite na čo tešiť. 5 hviezd ()

pajkir

Třetí série jsem se bál, protože Pablo Escobar Wagnera Moury byl fenomenální a Narcos bez Pabla jsem si nedovedl představit. Nakonec jsem byl překvapenej, a to mile...Escobara nahradili jiný týpci, z kterejch to charisma taky jenom kapalo, třeba Chepe nebo Miguel. Seriál neztratil koule, drive, ani překvapení. Vúbec mi nechyběl ten druhej agent DEA, kterej mě bohužel připomínal Budaře v paruce a s nalepeným knírem a tak nějak jsem mu toho tvrdaka tudíž nevěřil. Prostě kolumbijská jízda pokračuje za plnej počet... ()

Fiffty

Myslel som si, že bez Escobara to už nebude ono, ale mýlil som sa. Drží si to úroveň predošlých sérii a neustále udržuje napätie, takže chcete vidieť vždy ďalšiu a ďalšiu časť až do konca. Perfektný seriál, odporúčam každému. ()

Flashback

Jediný seriál v historii, který nepotřebuje vyplňovat nudnou vatou. Hromada reálií, spád a propojení se skutečností. Našlapané událostmi bez hluchého místa. S velkým náskokem nejlepší a nejdospělejší seriál vůbec...........a to i ve třetí sérii, která je mírně komornější a bohužel méně plněná historickými událostmi, než předchozí dvě. ()

dansimon

Myslel jsem si, že se to předchozím sériím nevyrovná. Myslel jsem si, že bez Pabla to nebude ono. A pěkně jsem se mýlil. I Cali kartel má dost do sebe a o zajímavé postavy není nouze, ať už jsou to bratři Rodriguezové, Pacho, Chepe, Salcedo nebo noví agenti DEA. Od prvních dílů strhující podívaná, která mě bavila možná i o něco více než hon na Pabla v SE2. Hodnotím 95%. ()

Tobias18

První řada je téměř dokonalá. Druhá řada je slabší, stále však vysoce nadprůměrná. A třetí řada je ještě o něco slabší, a už jen lehce nadprůměrná, na hranici čtyř a tří hvězd. Nejdůležitější je podotknout, že je naprosto zbytečná, a bez Cali bychom se obešli, jelikož to začalo a mělo skončit jako příběh o Escobarovi. První polovina série je jako na houpačce, druhá se už trochu ustálí, nejde však o žádnou velkou slávu. Závěr je však opět brilantní (a lepší než ve druhé sérii), takže nemůžu říct že bych byl vyloženě zklamaný. 70%. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů