Komentáře uživatele Jard k tomuto TV seriálu

• Panenka Mária (E01) (epizoda) (2018)

Slovenská kriminálka so závanom sitcomu. Herecké obsadenie s výkonmi sa mi zdali dosť neprofesionálne aj napriek tomu, že hlavné postavy sú väčšinou vyštudovaní herci. 45%(13.1.2018)

• Malá banková lúpež (E02) (epizoda) (2018)

Očakával som, že po prvej epizóde pôjde úroveň seriálu smerom nahor, no opak bol pravdou. Určite najväčším tŕňom v oku boli dvaja policajti, z ktorých tvorcovia urobili prípady zrelé pre psychiatra. Celkovo mi to prišlo ako zbytočné podcenenie slovenskej polície. Vyšetrovacie postupy sú taktiež na veľmi nízkej a často nereálnej úrovni. 30%(20.1.2018)

• Mŕtvy muž v poli (E03) (epizoda) (2018)

Nádej na lepšie epizódy tohto seriálu definitívne zmarila táto epizóda. Opäť sa potvrdilo, že tvorcovia mali minimálnu námahu lepšie prepracovať dej a učesať scenár. 25%(5.2.2018)

• Vražda naslepo (E04) (epizoda) (2018)

Myslím si, že seriál Detektív Dušo sa "konečne" dostal na konštantnú úroveň, ktorá je žiaľ na dobrý seriál v tomto prípade slabá. Epizóda "Vražda na slepo" nič nezobrala, ale ani nič nové nepriniesla. 25%(5.2.2018)

• Zmiznutá (E05) (epizoda) (2018)

Prípad malého zmiznutého dievčatka. Konečne nešlo o prípad vraždy, ktoré sa vo viditeľne krátkom časovom rozmedzí pravidelne koná v tomto malom mestečku. Táto časť mala konečne to, čo som od seriálu očakával, no aj tak pre dobrú epizódu to nestačí. Opäť mi vadili dvaja príslušníci, ktorý zbytočne kazia celý koncept. 40%(12.2.2018)

• Futbalista (E06) (epizoda) (2018)

Konflikt medzi úspešným futbalistom a trénerom jeho tímu. Určite sa tu našla zaujímavá zápletka, no celkový príbeh sa mi zdal trochu prehnaný a nereálny. 30%(24.2.2018)