Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

salahadin

Film s cejchem (skoro)odpadu... Tupý narcis se spasitelským komplexem proti tlupě poloneandrtálců s drdama a jointy v tlamách. A když zrovna ten hlavní poloneandrtálec žvatlá "já štela sabít Hešr, já chtiěla jéécho ródyna" - to mi skoro slzička ukápla. 1* je za Keitha Davida, ale vlastně nevím za co. Jinak film je to opravdu - jak to jen říct a nebýt zabanován za poněkud ostřejší slovník - film je naprostá hovadina, ztráta času. "Snad nebyli trojčata..." Původně jsem chtěl aspoň trochu pochválit scénář za pár povedených ftípků, na druhou stranu ty tvoří tak tisícinu promile v záplavě tu průměrného, tu naprosto hloupého vnímání světa mistrem Seagalem. Nehledě na to, že skoro každá postava vyjma rastamanů by Seagalovi poslušně vy** - no nic, už končím :-) ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +dobře to praská, je to taková klasická akční jednohubka -není to tak dramatické a akční jak by mohlo být/// "Doufám že nejsou trojčata" :-) Druhý Segal v pořadí si to tentokrát rozdá s Jamajci kteří se neštítí woodoo, vražd a rádi zásobují americký trh drogami. Jen si tak říkám, že z toho mohlá být až genocida :-). Dnes to možná není taková extotika, ale pamatuji si když jsem to viděl asi ve 12ti poprvé tak mě ten film tak nějak ohromil. Takže jsem se na něj těšil. Na dnešní poměry je trošku pomalejší, ale o to efektnější. V podstatě tady je Seagal ve formě a rozhodně ty chlápky s copánkama nešetří. K tomu mu pomáhá jeden bývalej parťák, jeden polda a arzenál zbraní. Je to občas zábavné a tak nějak dobré, tohle je prostě lepší seagalovka./// Celkem 72%/// ()

Cappuccino

Rozumiem, že v dobe, keď bol Seagal na Slovensku špička akčnej tvorby, boli diváci z podobných filmov unesení. S odstupom času si však Marked for Death 63 % na ČSFD rozhodne nezaslúži. Zopár fajn hlášok a súbojov neprebije scenár plný balastu. ()

Ruut

Hmm, jeden z nejlepších Seagalových filmů. Což v praxi znamená hodinu nudných keců o ničem a zbytek filmu pár zabitých padouchů. Tu druhou hvězdičku za drsné finále. ()

mzss1

Další perfektní Seagalovka. Opět se vydařil příběh, akce je tu dost, hlavně hodně soubojů což hodně potěší, celkem solidní hudba. Já moc nemusím tyhlety Woodo a tak. Nemá to na Těžko ho zabít, ale přesto hodnotím 94% = ***** ()

kingik odpad!

Policista Hatcher je znechucený životem i prací plnou brutality. Po smrti parťáka jej od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu neodvrátí ani jeho nadřízený a ani překupníci snažící se mladým dívkám podat drogy. A najednou se připlete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky. Hrozně nepovedený film a to byl ještě Seagal na vrcholu sil. Děsivě amatérské je na tomhle filmu úplně všechno. Jednoznačně se jedná o nejslabší Seagalův počin z jeho slavného období. 0% ()

predators

Akčňák, ve kterém být Seagal ještě mladý, štíhlý a rychlý. Já říct mohl bych, on být plný energie. I takový já vidět tento krimi thriller, který já mít před několika lety za modlu, kdy obdivovat umění tohoto boje. Ikdyž přiznat, v té době se trochu bát drdů. :-) Ale jo, na tohle byla ještě radost se dívat. "Myslel si, že je neporazitelnej a ten druhý, že umí lítat..." :-) 70% ()

PetrPan

Spolu s Nemilosrdnou spravedlností a Přepadením v Pacifiku nejlepší Seagalův film, opět notná dávka tradičně skvělého aikida... ()

Ratemus

Další film, který bych zařadil mezi nejlepší tzv. Seagalovky. Scénář se povedl, režie také, jamajčani jsou magoři a nezastaví se před ničím, film je plný dobré akce a soubojů. Jako akční film je to film obstojný, u mě dobrý. ()

Chrustyn

Velice povedený akční snímek. Seagal tentokrát proti zhuleným Jamajčanům. Kvalitní akční scény a hlavně obvyklé lámání různých končetin. Tak jak to máme u Seagala rádi. ()

dopitak

Z trojice nejstarších a pro československé televizory legendárních Segalovek je tahle nejstupidnější. Nemůže za to ani dabing (netypicky Oliva místo Štěpničky), jako spíš, že protivníky jsou tentokrát woodoo kokoti, co neumí mluvit jinak než v infinitivech (asi český nápad). Celé je to takové jak počítačová hra pro malé děti, ty prostředí zásadních bitev, dredaři a zelené oči. Těžko ho zabít a Nico jsou jiná liga. ()

korbitch22

já a já vidět všechno!já a já být všude!:-)spojení seagalovýho lámání kostí a magickejch woodoo šamanů z džamajky obchodujících z drogama je fakt super.navíc ten jejich vejlet na džamajku film příjemně okoření,hlavně tou neskutečnou kunděrou v bílejch šatičkách!tak jak to dopadlo?jeden myslel že je nepřemožitelnej a druhej že umí lítat.hmmm..... voba se spletli:-) ()

Crocuta

Brutalita a reálně podané násilí jsou největším kladem tohoto snímku, patřícího k vrcholům Seagalovi herecké kariéry. ()

heyda

Další z mnoha Segalových filmů, které potěší několika hlody a dobrými bitkami, ale příběhem nikterak nenadchne. 6/10 ()

jojinecko

"Intersonic uvádí"... perlu videopožičovní s "neskonale dokonalým" českým dabingom (predovšetkým dabing jamajčanov- paráda!!!:)...Seagal s copíkom je cool, príbeh je úžasný, režisér pripravil pár vychytávok- čo viac si priať. Na béčko to stačí, na Seagala dvojnásobne:) ()

sharky

Jó,to bylo tenkrát, když oblíbený akční hrdina mého dětství ještě zvládal vykopnout nohu do výše hlavy a byl schopen rychlého úderu. na seagalovi se mi líbilo, že na rozdíl od svých konkurentů nikdy nedostal nakládačku a jeho krev nikdy netekla. Spolu s Přepadením asi nejlepší seagalův film - čistokrevné akční béčko, v rámci žánru nadprůměr. ()

MM11

Nikterak výjimečné, leč zábavné... U Seagalových starých filmů mě pokaždé zaujme nadhled a schopnost nebrat těch celých devadesát minut ani trochu vážně. V době slávy bych čekal macho pózy, což je však „doména“ převážně zoufalých filmů po roce 2000. Muž s cejchem smrti představuje hvězdu ve vrcholné formě (míněno bojovou stránku), občasně vtipné narážky a obratně zvládnuté akční scény, na hody vzdálené zaprášeným skladům a směšným výbuchům ze Seagalových pozdějších filmů. S ohledem právě na ně bude asi sklon přeceňovat každy kousek s úspěšné etapy. Tento takovou věc ale ani nepotřebuje. Zábava zaručena. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin