Epizody(10)

Budoucnost lidstva je v sázce. Skupina vědců a mocný telepat se na palubě vesmírné lodi plné tajemství vydávají do neznáma. (Netflix)

Armat-M41A

Ve výsledku je to tak 50:50. Povedené pasáže s hustou atmosférou střídají ty hloupé a představa že tihle duševně nestabilní jedinci letí zachránit svět je sama o sobě dost děsivá. Na druhou stranu tady bylo i dost silných momentů, možná i dílů, u kterých jsem byl ve slušném napětí a doufal, že další budou v podobném duchu. Dokud nebude pokračování které zaboduje jsou to horší 2. ()

Sidenius

Nějak se nemohu zbavit pocitu že jde o poměrně promarněny pokus. Jediný kdo mne bavil byl L-1. Ostatní mi v seriálu dost překáží. Předlohu jsem nečetl, ale doufám že byla daleko poutavější. Také so myslím že už nežijeme v době kdy musi geniální technik ve virtuálním světě udělat firewall co by dřevěnou závoru a pak se poplácat po zádech. Srovnávám se startrek discovery.... nesrovnatelné... ()

Naby

Za me zajimavej mix sci-fi a hororu. To nizke hodnoceni osobne moc nechapu, podle meho je to dobry, i kdyz ja jsem velky fanousek sci-fi serialu. Pokud vam nevadi trochu toho nasili ve sci-fi, tak je to urcite zajimavej pocin co stoji za kouknuti. Za me celkem nepustrelna 4* PS: Chlapum se urcite bude libit jedna z hlavnich postav Jodie Turner-Smith ;-). ()

BStone

Výborný hard-sci-fi seriál, který možná není úplně originální, možná není úplně top, ale každopádně je parádní, napínavý, atmosférický a po všech stránkách zajímavý. Díky za každou takovou žánrovku. 70% ()

Volos

Všichni tady v komentářích jaksi zapomněli zmínit jeden zásadní fakt, takže musím já: SERIÁLU KOMPLETNĚ CHYBÍ ZÁVĚR, TAKŽE NEDOPORUČUJI ZAČÍT SE SLEDOVÁNÍM. Nevím jak se takhle amatérská chyba může stát, ale tvůrci asi automaticky předpokládali, že bude druhá řada, na což nedošlo.Jinak si to vysvětlit nedokážu - přece když mám něco roztočeného, tak už na začátku musím vědět, jestli mám k dispozici 10 nebo 20 hodin stopáže. Nebyl by to takový průšvih, kdyby to mělo oddělené příběhy(díly), ale tohle je jeden příběh směřující k velkolepému konci kde si divák vše dozví - ale konec najednou nikde. Výsledek je něco jako sága Pán Prstenů bez posledních 2 hodin v Návratu Krále - skutečně chybí tak 20 procent děje. Je tedy na každém, zda hodlá koukat na 9 hodin příběhu s vědomím, že neví jak skončí. Já těch 9 hodin díky tomu celkem lituji. Děj a scénář je trochu diskotéka, herci průměrní, ale seriál jinak docela zábavný a napínavý. Když budu tedy předstírat, že to má poslední díl navíc a nebo 2 řadu, tak dávám 60/100. ()

ReichelTomas

Velice špatný seriál, dlouhé, strašlivě dlouhé a roztáhlé dialogy. Většina postav je strašlive nesympatická, jedině Thale se nakonec vyklube docela dobře. A jak děj přechází k matce kapitána, Cynthii Erisové, pro níž tedy údajně měla být loď postavena jako asi jakési létající mauzoleum, přichází úplně strašná nuda. Její virtuální domov je strašlivě nezajímavý, děj zcela zamrzne. Po technické stránce dobré, ale zbytek strašlivý. Dvě hvězdičky za skvělý vizuál lodi a asi jedinou dobrou scénu: úplně tu první, jak ten šilenec, Rowan, všechny podřeže. Slabé dvě hvězdy ()

vw.cobra

Od prvního do cca šestého dílu jsem v rozpacích, co si o tomto seriálu vůbec myslet, ale od sedmého dílu se to mění na totálně sračkoidní patlaninu bez jakékoliv logiky. Když opominu nesympatické herce, kterým začne totálně hrabat a všichni se chovají jako idioti, tak po dokoukání devátého dílu vlastně ani nevím, jestli vůbec chci vidět díl poslední. ()