Rambo: Poslední krev

• USA Rambo: Last Blood (více)

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu. (Bontonfilm)

blendak1313

Hvězdičku jen za 100 a 1 brutálních způsobů jak se zbavit nevítaného mexikánce na pozemku. Jinak naprosto zbytečné pokračování, které nedává smysl a je neskutečně hloupé od prvních minut až po konec. Aspoň, že to má jen hodinu třicet. ()

Mukade

Slabšie 4**, vďaka Stallonemu a Rambo nostalgii, ale réžiu a scenár to má len za 3**. Brutalita bola miestami dobrá, ale tá všetko nezachráni............. update po 1 dni: znižujem na 3, lebo teraz, s odstupom, vidím že to je skutočne len priemerný film ktorý si pomáha najmä brutalitou a dokonca aj tá vlastne pokrivkáva - napr čo je to za primeranú pomstu za niekoľkodňové extrémne psychické utrpenie zakončené smrťou, keď vinníka raz dva zabijem pričom ešte chvíľu pred smrťou ten vôbec netušil že ide umrieť, naopak, cítil sa "na koni". To je veľmi milosrdná smrť. Slabota. Asi znížim až na dve ()

Neroy

Dobré i špatné komentáře už byly napsány, tak za mně jenom jedno malé Bravo. Pro mně byl byl Sly vždycky spíše Rambo než Rocky, a takto bych si rozloučení s Rambem představoval. "... a ještě jedna věc: to, čemu vy říkáte peklo, je jeho domov." ()

maco19

Rambo užívajúci si dôchodok a whiskey je opäť v akcii. Zachraňuje svoju dcéru pred mexickými narcos pasákmi. Je to dôstojné zakončenie Ramba ktoré si užijete. Snáď už ďalší film nevznikne a to nedodrbú ako býva zvykom, ale vážne, pri filme som sa bavil celý čas, nenudil som sa a netrpezlivo čakal na kráľovské finále ktoré je krásnym vyvrcholením. Čo iné čakať od veterána z Vietnamu. Masaker v podaní Ramba na ktorý všetci jeho fanúšci čakajú. Áno je starý, nevládze ako za mlada ale to je proste John Rambo, klasika všetkých klasik a vek proste ignorujte. ()

BruceTichac

Na Rambovi jsem, jako spousta z nás, vyrůstal, takže jsem s velkou zvědavostí očekával, s čím přijde poslední díl. Po jeho shlédnutí musím Stallonemu vyseknout poklonu a poděkovat mu za důstojné ukončení série o Rambovi. Všechna čest. Poslední díl mne opět bavil a zároveň obdivuji Stalloneho fyzickou zdatnost a energii. ()

mire.k

Trochu zklamání. Scénář impotentní. Padouši i schovanka blbí jak štolverk. Jen ta likvidačka na závěr tomu zvedá úroveň. Chybí tomu drajv. Žádná klasická scéna kvůli které by stálo za to se na film podívat podruhé. Škoda. ()

dinzbir

Co si budeme říkat, čtverka byla lepší. Nicméně je to důstojné ukončení Slya. Buďme rádi za to, že tu žádné kartely nemáme, a že takové věci nemusíme řešit. Výkonově to pokulhává, ale koncovní porcování smažek to napraví. Na nedělní pooobědní výplach ok. ()

Najnou

Nějakou dobu jsem si nebyl jist. Vlastně docela dlouhou dobu jsem si nebyl jist. Ale ve chvíli, kdy palec starobního důchodce vynesl na světlo latinské ameriky tu hezčí polovičku klíční kosti, byla všechna nejistota tatam. Pokaždé, když vidím Slye nebo Arnošta si říkám, co já tak budu dělat po sedumdesátce. A pokaždé dojdu k názoru, že - byl-li bych tou dobou snad ještě živ - budu sedět na kriplkáře a slintat si na košili. Sylvestr má furt pracky jak kodiak a spodní pysk křivejší než soudruh Ransdorf. Poradit si s bandou cápků ale stále umí o dost vynalézavěji, než to kdy svedl výše zmíněnej komár ve svejch nejlepších letech (kterýho Sly zaplaťpánbůh o dost přežil). Jo, chvíli to trvá, ale nakonec ty zmrdy dědouš rozseká na malý chimichangy do školky. ()

Fredolino odpad!

Jako remake 96 hodin se to opravdu nepovedlo, škoda peněz a co by asi řekla Greta Thunberg na těch exhalací z výbuchů a vůbec. ()

zurivymlok

Rambo je jednoznačně zklamání. Vůbec nechápu, jak to mohli pojmout tímto způsobem. Námět je ok. Stalone jako Rambo ok. Herci ok. Ale ten zbytek stojí fakt za prd. Padouchy člověk ani nepozná - je to jen maso k likvidaci. A co hůř - ani tu likvidaci si člověk neužije, protože celý konec (ano, je to až na konci) je zkratkovitě sestříhaný, Rambo likviduje jednoho za druhým v pastech a ještě je vždy stihne střelit a to v tak rychlém sledu, že člověk ani pomalu nestíhá pojmout, co se stalo. Jako jednoznačně zklamání. Kdyby si toho chopil lepší režisér a někdo trochu korigoval scénář, mohl to být fajn film. Ale to je to známe "kdyby". ()

Camel91

Nevím, Film byl zvláštní ve smyslu, že bych nečekal kam až se dostane Rambo od 4. dílu...zábavný a Rko je v něm povedené a akce super. Každopádně kdyby se to jmenovalo jakkoliv jinak asi bych film přijal lépe... Bral bych to jako nový drsný film se Stallonem, kdy on čím je starší tím víc tlačí na pilu což je super a Slye mám rád...Ale jak to má být značka Rambo, tak je to pro mě prostě nepřijatelné divím se, že smysl jeho postavy vidí tvůrci takto v tomto. Jako 5 díl Ramba to prostě nepovažuji za nijak zvlášť dobré. A to je ten paradox, jmenovat se to Sám Doma a šílený tak to má 5 hvězd úplně v klidu, ale jako prznění Ramba (mluvím převážně o zpracování v prvním filmu) nemůžu dát víc jak 4. ()

medveed

Důstojné završení příběhu jedné z nejvýraznějších postav filmových dějin, posledních, bez mála, 40-ti let. Uznávám, že nejsem objektivní, ale Sly je absolutní ikona a jeho filmy by měli mít dnešní metrosexualní muži, jako součást povinné výuky. 85% ()

Tomulka

Pro mne velké zklamání hlavně scénář je hodně slabý. Řekl bych, že nesmyslnost celého jeho výletu do Mexica na poprvé je totální úlet. Pravý Rambo by to nikdy neudělal tímto způsobem. Šel by si pro neteř jedna mrtvola za druhou. Ještě bych bral kdyby jich na něho bylo nakonec hodně a pak by se to odehrávalo, tak jak se to odehrávalo. Ale k tomu bráškovi se dostal hodně rychle a velký brácha si pro něho přijel dost nalehko. Taky ti bosové byli trapní hošíci. Dost nevyužitý potenciál. A to, že skoro dcera umřela bylo opravdu trapné! Lepší by bylo kdyby jí zachránil a pak by po něm šly a chtěli jej oddělat. Dcera by přežila a on by odešel navždy! Za Rambovu surovost bych taky hodil hvězdu dolů to mi k němu nesedí vůbec. Rozhodně nejhorší díl série a po velmi povedené 4 je ten rozdíl v kvalitě hodně cítit! ()

Zlaté maliny 2020 – nominace

Zlaté maliny 2020 – nominace

09.02.2020

Tradičně se Zlaté maliny aka ceny pro nejhorší filmy roku udílí noc před Oscary. Letos tomu tak není, pořadatelé se dosud ani nerozhodli, kdy ceremoniál vlastně proběhne, místo toho však dnešek… (více)

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

08.05.2019

Produkční společnost Sylvestera Stallonea (Rambo, Rocky) Balboa Productions získala práva na remake jihokorejského thrilleru The Gangster, the Cop, the Devil, jenž bude debutovat letos na filmovém… (více)

Opuštěný Rambo projekt stále žije

Opuštěný Rambo projekt stále žije

19.10.2018

Sylvester Stallone (Plán útěku, Creed) momentálně natáčí pátého Ramba, který se bude odehrávat v Americe a stárnoucí hrdina John Rambo ve filmu bude válčit s mexickým kartelem. Kdybychom se ale… (více)