Rambo: Poslední krev

• USA Rambo: Last Blood (více)

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu. (Bontonfilm)

Ashok

Naprosta hruza. Nekolikrat během filmu jsem se pristihl, ze místo jeho sledovani spis premyslim, jestli je to opravdu Rambo nebo parodie na Walker Texas Ranger. Jednu hvezdu davam z ucty k předchozím dilum, jinak je to jasny odpad. ()

Henk

Předem mého skromného komentáře,bych chtěl poděkovat Verbalovi za jeho komentář,při jehož čtení mi unikla jakási tekutina a já si konečně vyměnil domácí tepláky,které už byly prošoupané sezením na zadku při příležitosti uzavření restaurací. Sly mne opět dostal. Očekával jsem velkolepé "rozloučení" s Johnem Rambem,ale závěrečná jatka na farmě předčila všechna má očekávání. A nejen ta. Uříznout hlavu oběti a naaranžovat ji do postele všem na očích by snad nedokázal ani sériový vrah Richard Cottingham. Trikaři se rozhodně vyřádili a já myslím,že jsem si od filmu ani neodskočil na cigáro. Můj názor je,že se Stallonovi asi poslední Rambo dost povedl a zaujal místo hned za "První krví". Howgh ()

Sa.sa

Ano John Rambo nikdy nezemře, ale bude žít na vždy... Zatraceně dobrá řež na konec dobrodružství, který si užíval jako nikdy jindy...! A ten Happy end na konci, jak odjíždí na svém koni do dálky, byl jen opravdovou třešničkou na dortu.... <3 Díky za tu jízdu s tebou.... ()

fabregas1

Rambo: Poslední krev ? Ty voe celkem krvavá vybíjená nakonec. Podle mě Rambo vyděl moc dílů ze sawa a tenhle kousek už zabloudil do hororových řežíííí. Celý film se toho moc neděje, ale poslední sekvence v podzemních chodbách je už jiný žánr a i když je sice efektní, tak je dost zmatený. Nějak jsem ztratil pojem o tom, kolik je tam padouchů a asi už nebylo moc času, tak co střih to smrt no a konec alá poslední mohykán. Je to hodně křečovité, ale vidět se to musí. ()

surprise

Určitě to není na Zlatou malinu, či jak se jmenuje ta cena za nejhorší film, na to je to moc dobře udělaný a poskládaný. I ten casting vyšel. Vše si sedne jak má, ovšem jen Rambo je trochu divnej, rejpe se v zemi a na stará kolena už nevěří, že svět bude lepší a tedy ani on, jen snad o něco horší a krutější a krvavější. Už mu prostě dochází se všema šmejdama trpělivost. A co nedotáhl při První krvi, to dotáhl teď. ()

Dext

No co k tomu říct. Příběh mi přišel dost laciný a jsem opravdu nerad, že jsem se rozhodl na tento díl vůbec koukat. Každopádně závěrečný fight byl super, ale to se dalo čekat. ()

soukyd33

Poznámka: Velmi to připomíná film 96 Hodin. Bohužel, ale dnešní filmy už nemají vlastní nápady, a jen kopírují ty staré. Elitní voják Zelených baretů je zpět! 👍 Až od téměř konce filmu to začne být zajímavé. Konec je doslova, no Rambo. 👍😳 Závěrečné scény jsou jako nostalgie. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

solver

Po shlédnutí filmu jsem si prostě musel pustit scénu z Blbý a blbější - kdo viděl, asi pochopí proč. Jinak pozitivní byl závěr a titulky. Je to prostě poslední díl, a kdo to ještě snad bude zkoušet prodlužovat, těžce pohoří. Klasický vengeance film, z nostalgie k nim (Death Wish) přidávám *, ale jsou to spíš 2. V těch tutnelech bych ho chtěl vidět, lítal tam jak čamrda :D ()

Titi14

Za prvé, jsem fanda Ramba, za druhé, čeho je moc, toho je příliš. Film postavený pouze na jalové REVENGE, a to je za mě na roli kdysi válečného veterána Johna sakra málo. Už první záchranná scéna hlavního hrdiny na koni v záplavených horách mě měla varovat, byla vytržená od filmu, ale asi měla za úkol napovědět, že je John Rambo klaďas těm, co Ramba nikdy neviděli. Následovalo B-éčkové vykreslení zloduchů, naprosto jalový a čitelný scénář, až po finální likvidaci všech záporáků. A kdo může být víc zápornej, než drogový kartel obchodující s bílým masem? Nikdo, takže John likvidoval Mexico. Ti na vlastní a finální funus sice dorazili v 5 autech, ale nakonec jsem počítání nechal někde kolem 30-ky mrtvých těl. Kdyby Rambo nelikvidoval záporáky extrémně agresivně a krvavě, nebylo by tam nic navíc. Ale ani to mi k postavě válečného veterána prostě nesedí. Rambo tedy v roli Johna Wicka, Takena a jiných revenge týpků beroucích spravedlnost do svých rukou.. ()

chosan

Pecka jako ostatní díly Ramba to sice není, ale i tak na akční film, kterých je jako šafránu je to dobrý počin za 75%. ()

Accuphose

Sly by mohl z fleku hrát zombíka a nemusel by se líčit.... Hrát nikdy neuměl (ze začátku to bylo i dobře), ale po těch plastikách je to krapet horší. Maximum je výraz, jako když se krájí cibule... Bohužel to přetáhl a jde teď ve stopách Glimrmena... Když John zabije 40 chlapů,. tak bysme potřebovali 10 aut rejžo.... no máme půjčenejch 6, nikdo to nepozná, že ti stejní herci umřou 3x... Jo jasný, chápu..Samozřejmě ke scénáři a zápletce se nemá smysl vyjadřovat, to bychom chtěli moc. ()

fricek12

John Rambo alias Kevin McCallister brání svůj dům před lupiči? Tohle je spíše taková srdcovka pro skalní fanoušky, jinak hodně velký béčko. ()

Shifty86

Naštěstí nikoho nenapadlo počítačově vyhlazovat vrásky na ksichtě Johnyho, čehož jsem se bál. Vlastně to ani nebylo třeba, neb Sly šel radši před natáčením na starej dobrej botox :D na sedmdesetíletého dědka služný výkon! palec hore! ()

Zlaté maliny 2020 – nominace

Zlaté maliny 2020 – nominace

09.02.2020

Tradičně se Zlaté maliny aka ceny pro nejhorší filmy roku udílí noc před Oscary. Letos tomu tak není, pořadatelé se dosud ani nerozhodli, kdy ceremoniál vlastně proběhne, místo toho však dnešek… (více)

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

08.05.2019

Produkční společnost Sylvestera Stallonea (Rambo, Rocky) Balboa Productions získala práva na remake jihokorejského thrilleru The Gangster, the Cop, the Devil, jenž bude debutovat letos na filmovém… (více)

Opuštěný Rambo projekt stále žije

Opuštěný Rambo projekt stále žije

19.10.2018

Sylvester Stallone (Plán útěku, Creed) momentálně natáčí pátého Ramba, který se bude odehrávat v Americe a stárnoucí hrdina John Rambo ve filmu bude válčit s mexickým kartelem. Kdybychom se ale… (více)