Johny303

Režisér Eastwood má svou nejlepší formu za sebou, ale jako herec je pořád stejnej frajer a drží tak poněkud mdlého Pašeráka nad hladinou. ()

nonick1 odpad!

Pokud by Eastwoodův Pašerák byl zároveň jeho labutí písní, bylo by mi ho docela líto. Starý pán v tomto k uzoufání nenapínavém filmu (krimi?/drama?/thriller?), plném scénáristických malérů, vstoupil na tenký led světa mexické narkomafie a svou herecko-režijní kariéru nesmiřitelného mstitele a obhájce zákona doplnil rolí natvrdlého posla smrti (rozuměj: kurýra drog), který naopak zákon tvrdošíjně překračuje. Ovšem představa tvůrců o fungování drogových kartelů se s realitou míjí stejně jako Beckhamovy penalty s brankou. Každý, kdo viděl pár řad Narcos a alespoň jednoho Sicaria, se nad Pašerákem s jeho útlocitným narkogangem musí jen nevěřícně ušklíbnout. Živoucí legendy by neměly lehkovážně hazardovat se svým jménem. Ani s morálkou. Proto ten odpad. ()

arcticsky

Obdivuhodný Clint si ani před devadesátkou nedal pokoj a natočil (dobře)  standardní, zábavný, slušně obsazený film. Svoje si v pokročilém věku odehrál i on sám. Pěkné a vtipné... ()

Bukysh

Zo začiatku som sa kúsok obával, ale nakoniec to bolo super. Clint Eastwood nenatočil a nehral v zlom filme. /75%/ ()

warrenur

Pekny, typicky "Eastwoodovsky" filmik. Hoci som dobrosrdecnosti paserakov neveril, dalo sa na to pozerat. Oddychovka a mierny nadpriemer. Prijemna hudba, priemerny Cooper a podarena Taissa. ()

Saur.us

Tempo pomalé, jako cesta pašeráka v posledním životním dobrodružství. Opět skvělý C. Eastwood, který i v 90 zvládá vše a na jedničku. Velice sympatická je zmínka, že film je pouze inspirován novinovým článkem o podobném pašerákovi, a žádné Podle skutečného příběhu. ()

Untentrauer

Měl jsem z toho strach. Říkal jsem si, vždyť on už je tak starej. Bude to trapný, nedůstojný. Neměl by už ukončit svou filmovou kariéru? Opak je ale pravdou. Film mě zaujal a pobavil. Role mu seděla. Hrál prostě starýho páprdu, sám sebe. ()

Chundys

Co říct Eastwood je prostě borec... Jako Gran Torino je Gran Torino, ale Pašerák byl suprově střídanej vtipem, napětím a tak hezky to utíkalo. Zase film, kde jsou krásně ukázané emoce a hodnoty :-) ()

Majkak

Eastwood vzkazuje, jak je důležité napravit vztahy s nejbližšími, a že nikdy není pozdě, a pořád je šance, i když se toho předtím hodně podělalo. Pašerák funguje daleko víc v rovině rodinného smíření než jako thriller. Dobrodružství si divák také trochu užije, ale vlastně je to vedlejší plán. Eastwood tentokrát v akčnosti hodně polevil, a navíc tuto linii zbytečně protahuje. Film stojí za vidění kvůli bilancování starého pána, který ledacos v rodině nezvládl a teď toho lituje. Toho pašování mohlo být méně, jelikož je předvídatelné a schématické. ()

Rathalos

Clint Eastwood je zarukou kvality a ani tento krimi thriller nie je vynimkou,podal vo svojom vyssom veku este stale skvely herecky vykon,samozrejme aj ako reziser vyborna praca,jednoducho sa mi film velmi pacil,jasnych pat hviezdiciek...:-) ()

Hapretor

Zabaví, neurazí ... Clint jako starý štramák, co má na háku i mexickou mafii ... pche !!! už to přeháníš dědečku ... Doba "Zlýho, hodnýho a ošklivýho" a "Drsnýho Harryho" dáááávno skončily ... tak dobrou !!! ()

Heavyman

Clint je už opravdu dědula a lepší to nebude. Přesto dokáže utáhnout celý film jako hlavní protagonista i režisér. Mám rád jeho staromilský vidění světa. Od něho mi vlastně nevadí ani klišé "americký hodnoty". ()