Maniik88

Jedničku som si pozrel s radosťou aj dvakrát. S postavami sme sa tam rýchlo zoznámili, skočilo sa do hry, tam všetci dostali opozitné charakteri, no a už to bola len vtipná jazda, kopec akcie a páčilo sa mi to. No a v dvojke? Strašne mi liezlo na nervy večné pýtanie sa kto je kto. Starí dedci boli skôr otravní ako zábavní. Akcie bolo podľa mňa dosť málo a medzi levelmi nuda. No a najhorší bol ten čínsky transvestita s konským predkusom, pfuj. Vtipu tiež ubudlo. Nuž, oproti jedničke slabota. ()

hazdrova

Jumanji 2 sme videli v 4DX kine a bomba. Riadne sme sa pobavili, dokonca vtipy neboli silené. Bolo to aj vďaka tomu, že pridali nové postavy a tým neboli vtipy otrepané, aj keď aj také sa našli. Danny de Vito bol perfektný Dwayne Johnson. 4* ()

Marty7CZ

Pořád je to Mega bijak a skvělá čistá zábava. Na kritiku místních čmáralů a chytrolinu neber zretel☝️ a skoč s detma do kina, pak uvidíš 👈... 75% ()

Godhaj

,,We are in the game?“ Na druhý díl jsem se hodně těšil i jsem se ho hodně bál. Těšil jsem se samozřejmě na výborného Dwayna, který mě nezklamal a pobavil mě. Bál jsem se rozbředlého příběhu a to oprávněně. Do další dobrodružství nacpali velké množství postav, což znamená, že každý má jen minimum prostoru a když se zrovna neskáče a nezávodí, tak je scénář jen směsicí výkřiků do prostoru, rozumný rozhovor je ve filmu asi jen jeden. Důchodci De Vito a Glover film příjemně oživují, i když jejich natvrdlost je v polovině filmu už trochu otravná. Akční scény jsou docela dobré, jenom úplný závěr je hrozně uspěchaný a vysloveně odbitý. Další možné pokračování, které je naznačeno před závěrečnými titulkami, se mi proto nejeví, jako dobrý nápad, myslím, že potenciál videoherní Jumanji se tímto filmem již vyčerpal. ()

ANTYCHRYST

Slabší nežli předchozí film.. dedkove ve hře jsou občas vtipný stejně jako obtloustly Black :) chtělo by to více akce.. překvapení atd.. toho je zde jako šafránu.. No uvidíme co bude dál.. myslím si že další pokračování nás zajisté nemine 55% ()

alldo.raine

Mě dvojice Hart a Rock opět bavila. Moc jsem se nasmál a obuvláště Hart je v tomto díle k popukání. Film na období karantény jako dělaný. ()

Clark_Kent

Jěště horší, než jsme doufali. Jediný co mě zaujalo, byl poměrně vtipný zoolog Mouse Finbar /Kevin Hart/ a jeho krásné proslovy o zvířatech o pštrose a paviánech. Lépe řečeno- Mandrilové jsou blízce spřízněni s paviány. ()

ŠpetaMarek

Nejvetší problém je, že je to typická dvojka, která bohužel, dělá vše stejně jako jednička, jen víc. Vzhledem k tomu, že rozházení postav není už originální a míň zajímavé jak minule, je například babrání v tomto elementu, na úkor například alespoň NĚJAKÉHO vykreslení, či zdělení motivace, záporáka, fakt na palici. Když ve filmu nemá co dělat už ani Jack Black,tak to je špatenka. Gratuluju Nick Jonasovi, že dva roky od jedničky je schopen říct těch pár vět tak, že zní jako člověk. ()

TaNya_

Nechápu tu přílišnou kritiku, já bych to zařadila na podobnou úroveň jako předchozí díl a vůbec se nebudu stydět za to, že jsem se bavila. Samozřejmě jde o dvojku a je to taky vidět, ale zase si to nedostatky v ději vynahrazuje sledem skvělých dialogů a vtipných hlášek. Minule u mě vedl Kevin Hart, tady ač mu vůbec neubírám ho u mě zastiňuje Jack Black. Skvěle pánové! "Brothers Cadabra... Kababik! I am one brother and he's the other one... We have different mothers." ()

GameboyNES

Předchozí díl byl zábavná popkornovka. Tohle je jen multikulturně korektní digitální splácanina s rodinnýma citečkama. Překombinovaný a natahovaný děj a zbytečně se to vleče. Jedinej důvod na to dokoukat byla opravdová Lara Croft v podání Kateřiny Gillanový. 35% ()

JohnZ87

Pokračování snímku z roku 2017 svému předchůdci ostudu nedělá, nicméně sází možná až příliš na jistotu a mnoho nového nepřináší. Danny DeVito a Danny Glover působí jako příjemné osvěžení. Zbytek filmu kráčí více či méně v zajetých kolejích vytyčených předchozím snímkem. Na kultovní původní Jumanji z roku 1995 se i tentokrát navazuje jen velmi symbolicky, avšak překvapení v podobě znovuobjevivší se postavy tetičky Nory (kterou znovu ztvárnila Bebe Neuwirth) a následný přesah hry do reálného světa (prostřednictvím pštrosího stáda prohánějícího se ulicí) by mohl naznačovat, že se případné další pokračování více zaměří na propojení s původním Jumanji s Robinem Williamsem. Minimálně dospělé verze Judy a Petera bych rozhodně uvítal. 65% ()

dkas

Překvapivě vtipné, což samo o sobě vlastně stačí. Dědci jsou fajn, záměna postav celkem taky... Jasně že se od toho nedalo očekávat nějaké přelomové dílo, ale na zabavení to bohatě stačilo. ()

papadoce

Na podiv scenáristicky dobre napísané pokračovanie komerčne úspešného rimejku o sakramensky náročnej spoločenskej/počítačovej hre, s priehrštím dobrých nápadov. Rovnako ako bol geniálny ťah pridanie skvelých rolí pre De Vita a Glovera, tak bol super nápad výmena postáv v samotnom Jumanji a úplnou čerešničkou bolo vrátenie pôvodných postáv pôvodným hráčom. No na celom Ďalšom leveli je nasilnejšou stránkou humor. Bolo to ozajže vtipné a zábavné, ale nielen tak prvoplánovo. Bolo potrebné vyslovene sledovať dialógy, tón hlasu, ale bolo tam mrte vtipu. Počítačová animácia bola prvotriedna a akcia ešte lepšia a nápaditejšia ako v jednotke. Na záver iba dodám, že možno časom upravím hodnotenie na štyri (možno keď pozriem nadabovanú verziu), ale keďže teraz čerstvo po pozretí sa mi to páčilo viac ako Vitajte v džungli, tak sa nebojím dať päťku. No a? Už len zvolať JUMANJI. ()

RedRose

Sorry, ale my gameři víme co je "další level" ;-) Takže všechno je trošku jinak. Více postav, úkolů méně, ale příběh prostě pokračuje. Vše co se týkalo konfrontace staříků s videohrou bylo naprosto špičkové a Danny a Danny tomu dodali tolik, aby byla dvojka fakt dobrá! Humor mi vysloveně seděl a "slabší příběh" druhého levelu mi nevadil! Je to na hranici mezi třetí a čtvrtou hvězdu, ale před chvílí jsem se dodíval tuším potřetí a úsměv na tváři ještě drží, takže tři dát nemůžu a chci třetí (vlastně už čtvrtý) level!! ;-) ()

celticek

Více akce, více digitálu, méně vkusné zábavy nebo aspoň náznaku solidního scénáře. Účelem zřejmě bylo se pokusit namastit po obstojném prvním dílu. ()

PlayEasy

Tentokrát jsme z kina neodcházeli sice ani zklamaní (Rocketman), ale ani překvapení (Le Mans '66). Prostě byl to takový typický "easy watching", který sice pobaví, ohromí svými kostýmy, výpravou a vizuální stránkou, ale pokud se nad samotným filmem zamyslíte, neodnesete si z něj z kina nic, co byste mohli aplikovat do vašeho reálného života. Stará sestava je sice vpoho, ale třeba Rock už je takový okoukaný - jakpak by ne, když se objevuje asi tak ve 4 filmech/rok :D Pohromadě film drží hlavně Danny DeVito, který dokazuje, že i v důchodovém věku je stále špičkový komik a rozesmál dokonce víc, než tradiční šašci J. Black a K. Hart. No, ty postavy se pořád promíchavaly, takže jsme si stěží uvědomovali, že DeVito (malý, obézní) je vlastně Johnson (vysoký, svalnatý) a zase se to zamixovalo..... Nicméně několik scén bylo skvělých - jak po stránce dobrodružství, tak po stránce vtipu a film si udrží vaši pozornost po celou dobu trvání, takže horší než 1. díl., ale přesto to bylo ok. 60% ()

mirkath1

Na tohle pokračování jsem opět šla do kina na 4DX projekci a musím přiznat, že se mi to velice líbilo, ačkoliv jsem podle recenzí nic moc nečekala. Opak byl pravdou . Bavila jsem se královsky :) ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům