majorzeman13

Toto pokračování je fajn pohodová popcornová záležitost se skvělý obsazením. Předchůdce je sice lepší,kvalitnější snímek,ale i tak jde o plnohodnotné pokračování....větší,více lokací,digitálu atak. Kevin Hart prostě válí ! Nejenom on samozřejmě. ()

Pavlis.xxx

Celkem povedené pokračování, které jednoznačně táhne DeVito a Rock. Párkrát jsem se zasmál, ale vesměs je to to samé jako jednička akorát větší ovšem ten wow efekt jako u jedničky se nekonal. Akorát to slibování,že už se do hry víckrát nevrátí a pak natočí další dva díly mi přijde jako blbost. Každopádně jsem se bavil. 70% ()

renener odpad!

Ten film som nepochopil...ziadna zapletka, ani naznak logiky, ani komedia, ani akcny film ani drama. Len trochu propagandy na multi(ne)kulturu a to je asi tak vsetko. Polepene krizom krazom, jednoitka bol beckovy film ale tymto sa potopili az dno. Ale zrejme to odraza mentalne schopnosti sucasnych divakov ked pozeram na tie hodnotenia. Otrasne nieco... ()

patient333

Fúha, tak toto bolo dosť slabé. Fakt si niekto povedal, že dáme finále lúčenia s lietajúcim koňom, pričom sa budeme tváriť, že to je o rozlúčení 2 starých dedkov z ktorých jeden aj tak umiera a toto rozhodne bude fungovať ako emocionálna scéna?! Keby to teda aspoň na to vtipné zahrali, pričom ten potenciál senilných dedkov tam bol. No skončilo to pri úplne trápnych akože situáciach a lacných hláškach. Jediná vec čo oceňujem je asi to nové prostredie a záporák, škoda, že nedostal viac priestoru. Ináč je to o dosť biednejšie ako jednotka a to som sa tešil na super sériu. ()

inhotep

o level níž než jednička (dvojka) je tam víc téhož a víc CGI a méně humoru a neokoukanosti než v jedničce (ehm dvojce). ()

Dalajlada

Film je pěkná sračka. Je to prakticky jak přes kopírák s prvním dílem. Bohužel nikdo nenapsal slušný scénář, za to se tu vyřádilo PR. Musím tomuto filmu uznat naprostou politickou korektnost. V prvním díle jsme měli jen černocha a změnu pohlaví. Tady nám je konečně doplnili i asiatem a domorodými hlídači. Ba co víc! Máme tu i transformaci v koně, která bude hned po změně pohlaví další oblíbenou rozmařilostí naší zparchantělé společnosti. Z Červeného Trpaslíka mě pak napadá změna v psa. Říká se tomu Vořechotomie. No a tak se nám po prvním, vydařeném, vtipném a napínavém dílu dostavilo prázdné konzumní bahno, které je třeba využít k podojení tupého stáda. ()

r3musko

Trošku slabšie ako prvý diel, ale stále dobré. Výhodou prvého dielu bolo hlavne to, že všetko bolo “nové”. Ak si toto odmyslíte, druhý diel je viac-menej rovnaký. ()

Morb

Hvězdičku za stělesnění Glovera Kevinem Hartem (který bavilo asi tak prvních 10 sekund), pár vtipům Rocka a počátečním DeVittem. Jinak tenhle zelenoplátnovej díl už totálně pohřbil jakejkoliv odkaz, kterej neslo jméno Jumanji a mě je líto Robina Williamse. ()

Taylor Drood

Zbytečné pokračování vcelku zábavného předchůdce. Toto trpí klasickým syndromem druhých dílů. Více všeho... více triků... více známých herců... větší rozpočet...absence příběhu... dobrého scénáře... hereckých výkonů...film se rozplizl v digi bordelu bez vtipu a jakéhokoliv nápadu. Prostě ztráta času! ()

Rene.Laskavy

Je to možná zvláštní, ale celkem to šlape. Sice jsme to všechno už viděli, ale dá se. Jack Black, Karen Gillan a The Rock opět super (v tomhle pořadí), solidní film na neděli. ()

BigJohn02

Protože jsem viděl první díl, puberťáci mě neděsili a v klidu jsem počkal tu čtvrthodinku, až se konečně promění na něco koukatelnýho. Bohužel tam přibylo jakési nesympatické Awkwafina a navíc do celého příběhu vnesl autor slušný chaos častým střídáním postav. Také sentimentální dědkovská linie filmu neprospěla. Ale díky Jackovi, Dwayneovi a Rorymu se na to koukat dalo, speciálné na krásnou figuru Karen. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "A teď si slibme, že se tam už nikdy nevrátíme!" Další level Jumanji nepotkal syndrom druhého dílu. Ačkoliv zdánlivě jde o kopírovačku toho prvního, skutečnost je taková, že tohle pokračování rozhodně stojí za to. Film vrací divákům to, co dostali v jedničce. Od začátku až do konce neutuchající zábavu, bláznivé momenty a teď ještě navíc další herní prostředí. Děj se přesouvá do pouště mezi horské masivy. Plus přibyli dva důchodci ( DeVito a Glover ), kteří vůbec netuší, kde se to ocitli a co se kolem nich děje, což je místy vtipné. ;) Ono v celku humor není díky novým postavám stejný, což je plus. Jumanji: Další level je nenáročná a slušně odsýpající akční podívaná, která jde ve stopách svého předchůdce. - 100%. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům