Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

E lan

Takovou pohodově drsnou komedii, při které jsem se výborně bavil jsem už dlouho neviděl. Herci si své role vyloženě užili a my diváci tak s nimi. ()

Mouchal

Překvapivě opravdu velmi vtipná, odlehčená (a také pořádně sprostá) komedie. Co se týče originality příběhu, tak tam to trochu hapruje s vykrádáním filmu Fort je lotr (není se čemu divit, když jde o stejné tvůrce) v základní myšlence, ale to zpracování se velmi povedlo. Herecké obsazení je špička. Zoey je sladká, Bryan výborný oldschool tatík a James je... no klasickej Franco. K tomu je ve filmu spoustu skvělých malých cameí (plurál slova cameo?) známých osobností. Postava Lairda je naprostý šílenec v upřímností a ikdyž má opravdu velké mezery ve společenském chování, člověk si ho prostě musí zamilovat. To samé platí i pro jeho věrného společníka, kterého ztvárnil parádně komik Keegan-Michael Key. Není nad to, někdy si pustit takový podobný film, který je doslova nabušen krásným a osvěžujícím optimismem, který nám dá na chvilku zapomenout na naše vlastní životy a nechá nás jen sledovat a užít si tuto filharmonii vulgarismů a herecké improvizace. Jedna z nejlepších komedií posledních několika let. 85% ()

Maximilianus

Obával som sa, že bude tento film príliš bláznivý, čo sa našťastie nepotvrdilo úplne. Samozrejme obsahoval pár scén, ktoré boli pritiahnuté za vlasy, ako sa dalo očakávať, ale väčšinou všetka bláznivosť pochádzala od Lairda (James Franco). Inak nebol film ničím výnimočný, až možno na scénu s japonským záchodom, a ani zábavný. To isté platí aj o Nedovi (Bryan Cranston), ktorý bol absolútne zbytočný a plnil iba protipólovú alebo konfrontačnú postavu k Lairdovi. Pre mňa jedinou zaujímavou osobnosťou v tomto filme bol Gustav (Keegan-Michael Key), ktorý bol mierne potrhlý, ale stále v normálnej a zábavnej miere, a ktorý aspoň trochu osviežoval tento priemerný počin. 5,2/10. ()

RAFT

Proč právě on? tak ,tahle komedie je dost povedená ,na to že teprve začal leden ,což moc dobrých filmů po vánocích není.Komedie mě rozesmála od začátku až po samý konec filmu.Franco filmu dal trochu navrh a to humor plný vulgárních slov.80% ()

alldo.raine

MotherFucking Flemings! I mean, what in God's name is a double dicker? Já se opravdu nasmál jako dlouho ne. Myslel jsem si, že mě z toho kina vyvedou. Kupodivu mě nejvíce bavil Cranston a určite Gustav v podání KM Key. Ti když byli na scéně, tak jsem se smál už dopředu. Scénky s náhodným útokem a obzvláště pak záchodová scéna Cranstona, to je něco úžasného. Všem, kdo se rádi smějí a chtějí upustit stresu a jen se bavit, vřele doporučuji. ()

brabbik

Trochu mi myšlenka připomíná skvělou komedii ''Co jsme komu udělal,'' ale bohužel na ni nedosahuje výkonem. Čekal jsem víc, dobrá myšlenka s prostředím milionáře a ukázka prvního dojmu na rodiče, ale nebylo to dostačující na více hvězd. 65% ()

MindTuber

Jak vidím kombinaci James Franco a komedie, tak čekám pubertální nebo fekální humor, který je na hranici snesitelnosti mého vkusu, abych se i dobře pobavil. O to větší překvapení pro mě film byl. Ne že by se v něm podobné vtípky neobjevovaly, ale byly v rovnováze k těm ostatním (chytřejším) a vůbec Bryan Cranston v roli otce hraje skvěle. Tudíž nic řídkého jako z produkce Seth Rogena. Proč právě on je takovou lehkou komedií na odreagování při dlouhém nedělní odpoledni. Nic víc, nic míň. Tři. ()

crap

Mě tohle opravdu pobavilo! Franca mám za hereckého vizionáře, který dokáže každému snímku dodat něco hodně specifického ze sebe, ať už hraje role vážné, drsné nebo takto komediální. Jistě, některé vtípky tu zde mohou být považovány za příliš extrémní a nechutné, ale koncept americké komedie se tímto "totally insane" směrem prostě už dávno začal ubírat a já se tomu ráda směju (jelikož v tom vidím dobře propočítaný účel). Od We're The Millers je to za mě nejlepší šílená americká komedie! ()

Jafes

Smršť vtipných hlášek s haldou nadávek - to je hlavním motorem filmu. O nic víc tu prakticky nejde a celé to působí, až infantilním dojmem. Co je ale třeba zmínit, je fakt, že film si nehraje na žádné veledílo a předpokládá, že se chcete bavit, nikoliv ještě týden po zhlédnutí hluboce přemýšlet nad šokojuící zápletkou. Tady se žádný šok rozhodně neodehrál, navíc dějová předvídatelnost vás provází od samého počátku. K tomu ještě samotný název, který nám vlastně prozradí co se následující dvě hodiny bude dít. A závěr to je amerika až na půdu. Nic z toho, ale vlastně nevadí, jelikož celý snímek stojí především na Cranstonovi s Francem, kterým se zde povedlo ztvárnit dva nesmírně vtipné a vzájemně nepochopené protipóly. Zkrátka šílená komedie. Nic víc, nic míň. ()

existimi

Asi to zbytečně nadhodnocuji, ale když tento film dám do měřítka s podobnými komediemi, tak to považuju fakt za nadprůměr. Humorných situací tam bylo tak akorát, aby to nepůsobilo směšně. Nekoukaná tvář Zoey Deutch dala celýmu zážitku něco navíc a to množství skvělého camea si zaslouží hvězdičku samo o sobě (Tesla's Ellon Musk?). Jasně, neni to žádný oskarohodný umění, ale pobavil jsem se a to byl účel. A protože bylo příjemné vidět Bryana Cranstona v roli, která pro něj není typická a protože podobný typ komedií nemám z pravidla v lásce -> dávám překvapivý 4 hvězdičky. ()

elimS

90% - komentář 20ti slovy: Los naložený v moči, reset záchodu a plno dalších pošahaností! Po delší době "opravdová" komedie! Franco úžasný "jemitouprdeletýpek"! Fuck yeaaa! :D ()

Lavinia odpad!

Vulgární fuckující humor, kterému se nelze smát, ani kdyby Vás lechtali. Obsah: Rodiče jsou v šoku z prachatého idiota, kterého si narazila jejich pusošpulivá dceruška, plus spousty trapných scén. Ztráta času. ()

ardno5

Viděno v kině i podruhé v klidéčku doma v češtině :-) Mě se tahle sprosťárna líbí. Na nic si nehraje a pobaví mladší i starší generaci. Dávám 72% ()

Meev

Dal jsem 4 hvězdy za některé dobré vtípky a příjemné herce, ale upřímně... kde je pointa ? Někam mi to uteklo, táta prostě přijel za dcerou s přítelem a nemá jej rád, a to má být všechno ? Do toho se připlete pár gagů a hlášek, ale stejně... připomíná mi to spíše nějkou skrytou kameru v rodinách, než film na úrovni, uvažuji i o třech hvězdách. ()

Domca94

I loved it! Obrovské překvapení roku 2016. Tenhle film mě bavil od začátku až do konce. Moje slabost pro Jamese se opětovně potvrdila. Kéž by vznikalo více podobných projektů. Navíc myslím, že ze Zoey bude jednou skvělá herečka, od dob Ringeru se značně zlepšila a já se nemůžu dočkat až uvidím její další projekty. ()

simi78

propracovanej, bolestivej shitfest. franco celou dobu vypadá trochu jako pedofil, role jsou přehnané a myslel jsem že to nedokoukám, ale cením snahu dotáhnout tento typ filmů do takovýho extrému ()