Narcos: Mexiko - Série 1

(série)
USA, 2018, 10 h 14 min (Minutáž: 55–70 min)

Diego Luna, Michael Peña, Alyssa Diaz, Alejandro Edda, Horacio Garcia Rojas, Jackie Earle Haley, Tenoch Huerta, Tessa Ia, Lenny Jacobson, Matt Letscher (více)

Epizody(10)

Staňte se svědky událostí, které stály u zrodu války mexických drogových kartelů v 80. letech 20. století. Drsná sága popisuje skutečný vzestup guadalajarského kartelu. (Netflix)

herr_carter

Pokud bych měl vyjádřit na sto bodové stupnici hodnocení prvních 3 sérií, nikdy by to nebylo méně jak 97 ze 100...Escobar byl brutální, Cali byly monstrózní a pravdou je, že Felix je proti nim trošku takový vyplašený žáček, který místy vypadá, že mu někdo ukradl angličáky....i přes to všechno mě i 4. Narcos napevno usadily do gauče a co do autentičnosti je to asi seriál seriálů..............moje hodnocení = 9 z 10. ()

cpt.Lynch

Laťka je stále na vrcholu. Námět není už tak atraktivní jako u Escobara (to už ale nebude žádný námět z prostředí narcos), ale stále je to precizní, realistické a co alespoň dokážu posoudit, tak faktograficky správné. Mám tušení, že mexická série bude mít vzestupnou tendenci (na rozdíl od té Kolumbijské). Tedy těším se na další…  4,5* ()

Kaka

Ve stejném duchu jako tři starší série, jen vzaté z druhého konce. Luna překvapivě charizmatický, leč úplně jinak nez Escobar, či Cali cartel. Navíc všechny ty cingrlátka, která k Meximu neodmyslytelně patří, jako holky, pláže, drinky apod. Když by si Pablo vzal dovolenou od zabíjení a obchodování a chtěl se někam vypařit, takhle nějak by to vypadalo. Druhá série může stále zabodovat. ()

filmmovier

Kromě lokality se v Narcos vlastně téměř nic nezměnilo. Pořád je to stejně kvalitní (díkybohu), dějově zajímavé, herecky výborně obsazené, pořád to krásně vypadá, pořád to má fantastickou znělku a celý hudební doprovod, pořád je to sympatické, dokonce dorazí i Pablito... Jsem tedy velmi spokojen a na druhou sérii se velmi, velmi těším. Narcos opravdu patří k tomu úplně nejlepšímu, co v současné době vzniká a Mexiko rozhodně není výjimkou. Místo agenta Peňy přišel herec Peňa a toho já mám docela rád, navíc mu vážná role perfektně sedla, stejně jako Diegu Lunovi. Strašně se mi líbí, že to prostě neumí nudit a hluchá místa tady prakticky neexistují. 75%. ()

ScarPoul

Možno že záporák nie je taký výrazný ako Pablo a Cali Cartel. Ale inak je Mexico akčnejšie a krvavejšie. Celá séria a projekt je pre mňa chuťovkou. Mám rád tému drogových vojen. Mám rád tú hru kartelov, ktorým nie je nič sväté proti byrokracií ktorá zastupuje spravodlivosť. Mexico som zhltol a užíval si každý diel s rovnakou intenzitou a radosťou ako prvé tri série zasadené v Kolumbií. Jedna z najlepších vecí akú Netflix vytvoril. To že Peňa a Luna sú najslabšie články kompenzuje každý iný herec a postava, ktorá sa v seriály objaví. Dýcha to precíznosťou. Neviem sa dočkať druhej série. 1. séria - 100% ()

• Tato epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Písnička, která hraje ve 14. minutě, je „Hasta Que Amanezca“ od Joana Sebastiana. V 18. minutě hraje „I Can Dream About You“ od Dana Hartmana. Ve 22. minutě hraje „Let The Dollars Circulate“ od Billy Paula. V 35. minutě hraje „Meshkalina“ od Traffic Sound. (Duoscop)
  • Písnička, která hraje na diskotéce, je „Pop Muzik“ od M. Ve 31. minutě hraje „Dame Amor“ od Chila Escobeda. Z jukeboxu hraje „Presente Y Pasado“ od Chila Escobeda. (Duoscop)