poster

Jumanji: Vítejte v džungli!

 • USA

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • USA

  Jumanji 2

  (neoficiální název)
 • USA

  Jumanji

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Jumanji: Vitajte v džungli

 • Nový Zéland

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • Kanada

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • Velká Británie

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • Austrálie

  Jumanji: Welcome to the Jungle

Dobrodružný / Akční / Komedie / Fantasy

USA, 2017, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  To je moje chyba, cílovka 15+ bude nadšena. Mně tam docela chyběl humor, digitální akce ok, ale možná trošku min digitálu a víc člověčiny a bylo by hezky. Různý vývojový uzlíky tempo spíše zdržovaly než nakopávali. Jediný co je fajn, že na Dwayna jsem si už zvykl a ve filmech mně nevadí což je moje plus, protože ho cpou téměř do každýho akčnějšího blockbusteru. Jo a ještě mně nasralo, že z tý sexy blondýnky udělali Jack Blacka, to teda byl nápad hodný ultra retarda, nechápu proč nemohli v tý džungli rajtovat dvě rajdy.(27.12.2017)

 • luka4615
  ****

  Slušně odsýpající dobrodružná komedie, která si z původního filmu bere jen to nejlepší a přidává k tomu několik zajímavých inovativních prvků. Snímek Jumanji: Welcome to the Jungle zaujme především "zkopírováním" videoherního stylu z knihy "Ready Player One", což jde v ruku v ruce s povedenou, byť místy přehnanou "CGI" akcí. Rovněž musím zmínit i komediální stránku filmu, která je po té akční jednou z hlavních devíz. Ostudu také nedělají herecké výkony všech zúčastněných, z nichž ovšem nejvíce vyčnívá Jack Black. Jumanji: Welcome to the Jungle je tedy velmi povedenou akčně-komediální jednohubkou, u níž se dá skvěle "vypnout" a užívat si dění. Avšak že by se z tohoto filmu stal časem takový kult jako z filmu s Robinem Williamsem? To asi vážně ne. „What you seek is in the basket / If you're not careful, you'll be in a casket / Trust each other, and never blink / The missing piece is not what you think.“ (8.1.2018)

 • berny2468
  ***

  Není to tak hrozné, jak jsem se obával, ale není to ani tak dobré, jsem doufal. Což je škoda. Je to film po kterém po pár letech ani pes neštěkne (možná tak Dwayne Johnson, pro kterého je to finanční úspěch jako hrom). Snaží se to být něčím víc. Má to často vtipné scény, narážky, a příběh je správně šílený a nestydí se za to. Škoda jen že to nevýrazné herecky, kdy jediný Jack Black je aspoň nějak zajímavý (Johnson strašný jako vždy). Hudební vložka by také mohla být nápaditější. Některé scény si o to úplně říkali. Ale přesto myslím, že za vidění to stojí. Nenudil jsem se ani chvíli, prostě klasický Popcorňák a ty čas od času neomrzí, ba naopak. Škoda jen že titulní píseň Welcome to the jungle není ve filmu častěji, možná by to bylo ještě zajímavější.... 60%(13.4.2018)

 • lamps
  ****

  Tohle se povedlo. Jak je úvod hodně tuctový a všechny postavy (snad kromě sexy Bethany) jsou vykresleny nenápaditě a nudně, tak pasáž uvnitř hry má velké grády a takřka neustále baví tím, jak cpe nově vytvořené avatary do kontrastu s jejich reálným předobrazem. A tak se stalo, že mi vůbec nevadil ani The Rock, který hraje ještě víc nadneseně než jindy, ani Kevin Hart, který byl ve většině případů fakt vtipný, a samozřejmě ani Jack Black, jenž mi jednak nevadil nikdy a navíc si tu střihá svou snad nejzábavnější roli ever. Tempo je správně nabušené a nehorázně se mi zamlouvalo celkové pojetí vyprávění, které dokonale evokovalo videoherní svět a působilo svěže a nápaditě (postavy roboticky prohlašující své herní repliky, postupné ubírání životů a systém několika levelů s novými překážkami, který nepůsobil vůbec repetitivně, čehož jsem se přitom dost obával). Jasně, občas je to srandovně digitální a špatně sestřihané a humoru by mohlo být ještě víc, ale stejně jsem se prostě výborně bavil a musím ocenit, že Kasdan si hlídá vývoj příběhu i postav a nestrhává to pouze k bezduché adrenalinové jízdě napříč digitálním prostředím (tedy k tomu, co zčásti zabilo Valeriana). Jedno z nejmilejších překvapení letošního roku...(28.12.2017)

 • pepo
  ***

  Pokračovanie Jumanji nie je katastrofou, ako sa mnohí z vás obávali. Je to slušný blockbuster, ktorý bez ujmy na zdraví prežijete, ale za dva týždne si na neho ani nespomeniete. Keby išlo o adaptáciu existujúcej videohry, bola by táto snímka vrcholom týchto prerábok. Treba iba vypnúť mozog, pohodlne sa usadiť a zložiť nostalgické okuliare. Eskapády Robina Williamsa boli totiž určite zábavnejšie, ale nie zas o toľko. Mily blockbuster s par fajn napadmi. 7/10(21.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace