Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rocky62
  ****

  Neřadím se sice mezi fanoušky romantických filmů avšak pokud je tento žánr kombinován s dramatem a komedií, nemám s projekcí problém. Pretty Woman splňuje na výbornou naprosto všechny požadavky, nezbytné pro takovýto námět. Richard Gere je charakterní elegán, Julia Roberts nádherná roztomilá buranka. Nápaditá hudba bravurně podkresluje jedinečnou romantiku, která za asistence neotřepaných komických gagů přináší jedinečný zážitek, pro jehož vychutnání snad ani není potřeba mít rád tento žánr. Nevím jak se na film dívají kritici, nicméně jeho komerční megaúspěch je zcela pochopitelný. PS: Již při prvním pohledu na Juliin zadeček přehodnotí svojí orientaci i teplouš.(1.5.2009)

 • Agatha
  *****

  Klasika našich Vánoc, i když nevim proč (má to snad s Vánocemi něco společného?). Ale to je úplně jedno, na Vánoce, na Velikonoce, na Cyrila a Metoděje, na svátek všech Svatých - podívam se na to vždycky. Pochybuju, že mě to někdy omrzí. To je prostě Pretty Woman - skvělí herci, skvělá hudba, skvělá zábava, skvělý Vánoce...(5.11.2007)

 • Roman.Ticka
  ****

  Vůbec jsem se na to nechtěla dívat, ani s odstupem desítky, škatulky dělají hodně... Ale když už mi tam ujel zrak, nějak nešel odtrhnout, asi poněkud senilním. Bylo to příjemné nejen na pohled, několika dialogy, ale i herecky to šlapalo. Dojetí vyvolaly roztomilé pohádkové hádánky nebo intimní hrátky dvou si souzených, (Julia už je mi hodně příjemnější, Richard ze škatulky vypadl úplně) ale nejvíc scéna loučení s hotelovým lokajem. (Hectorova klasika) A závěr - krásně sladká romantika. Proč ne: "Co se stalo s princem, když zachránil princeznu?" "Ona zachránila jeho."(9.1.2011)

 • sinp
  ****

  Garry Marshall to bere trochu moc vážně. Což by nevadilo, ale vážně to berou i kdejací diváci pro něž je Pretty Woman vrcholový stupeň žánru. Záleží na Vás, přesto u tohohle filmu mu tu naivitu snad i odpustím. Po pohádkovém konci jsem sice měl nutkání pustit si nějaký horor ve kterém se "vraždí a vraždí" a živ vyjde jen sadistický netvor... to však nic nemění na skutečnosti, že atmosféra a charisma dvou zamilovaných Vás v téhle pohádce hezky pohladí. Příběh je ohraný, ovšem s tím rozdílem, že se snaží být co nejvíc přenesen do současnosti (mnohdy až násilně) se kterou se diváci více ztotožní. Buď to budete brát jako kýč, nebo budete dojatí. Já to beru jako kýč, ale dojalo mně to...(4.10.2005)

 • boshke
  ****

  Kdybych se na Pretty Woman koukal tak často, jak by si naše televizní kanály přály, asi bych si ji tolik neužil. Z nostalgie jsem si ji pustil po několika dlouhých letech a nelitoval jsem. Na přerod Vivian z prostitutky v dámu a Edwarda z bastarda ve slušňáka se prostě moc hezky kouká, i když je to kýč jak prase. Potěšil Hector Elizondo jako ředitel hotelu... 90%(28.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace