Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  ****

  Kdybych se na Pretty Woman koukal tak často, jak by si naše televizní kanály přály, asi bych si ji tolik neužil. Z nostalgie jsem si ji pustil po několika dlouhých letech a nelitoval jsem. Na přerod Vivian z prostitutky v dámu a Edwarda z bastarda ve slušňáka se prostě moc hezky kouká, i když je to kýč jak prase. Potěšil Hector Elizondo jako ředitel hotelu... 90%(28.12.2012)

 • Mia...
  *****

  Julia Roberts je jedna z nejlepsich herecek vubec, vzdy kazdou roli zahraje bez mrknuti oka. Kazda role ji sedi na miru. Ovsem tohle je totalni predkrm, hlavni chod a desert najednou. Totalni kaloricka herecka bomba a symfonie. Naprosta klasa klasika, ktera se nikdy neokouka, nikdy nezapomene a vzdy prijde k chuti. Dokonala hudba s uzasnou kamerou a skvelymi herci v popredi vam zarucuje fascinujici pozitek. Tematiku popelek proste sboznuji, dodava to slepou nadeji.(13.10.2012)

 • Boss321
  ****

  V daném žánru sice klasika, ale pro mě je to nadprůměrná romantická komedie. Julia Roberts a Richard Gere vytvořili fantastické duo, na které se hezky kouká. Snímek, který udělal ze všech zainteresovaných přes noc megahvězdy a dopomohl jim k velmi rychlému rozjezdu kariéry. Výsledné hodnocení také sráží fakt, že Pretty Woman je často opakováná v televizi.....(16.9.2007)

 • Slartibarkfast
  ****

  Novodobý příběh popelky, který všichni moc dobře známe. Nesčetněkrát viděná romantika, která nikdy neomrzí. Neuvěřitelný příběh, který se stává jen v naší fantazii. Ano, tohle vše vystihuje snímek, který je naplněn po okraj růžovou pěnou s nasládlou příchutí Vanilky. Klišé a kýčovitost je jaksi prvotní jev, kterého si člověk všimne, ale jinak je to vcelku povedený film. Mně osobně nikdy nevadil a vždycky jsem se na něj rád podíval. Není to bůhvíjaká pecka a nemůžu říct, že bych tento žánr přímo vyhledával. V tomhle případě mi to ale nikdy nevadilo. Zkrátka mi tam Gere a Roberts nějak sedli. Ideální film pro dva, který vyplní detaily romantického večera. 80%(22.11.2010)

 • Marsik
  *****

  ** Bez debat 5 hvězdiček. Tohle je prostě klasika. Každý to určitě alespoň jednou viděl a většina bude se mnou souhlasit, že je to jeden z nejlepších romantických filmů. 92% // (26.12.2012) PRIMA FAMILY - Rok se s rokem sešel, máme tu opět čas vánoční a k němu neodmyslitelně patří film Pretty Woman na televizních obrazovkách. I já jsem jeden z těch, co si ho zpravidla nenechá ujít. Jsem rád, že CZ dabing z roku 1994 nebyl (a doufám, že nikdy nebude) předabován. Protože duo BB (Beneš Boudová) zde odvádí mistrní práci a bez jejich hlasů by film rapidně ztratil na kouzle. Film se mi dnes po x-tém shlédnutí pořád líbil a pořád si stojím za tím, že je to jedna z TOP romantických komedií. Ona je to tedy spíš taková pohádka pro dospělé. I já, coby chlap, musím uznat, že tento film je prostě chytlavý. Zvedám o procentíčko :) 93% // (24.12.2016) NOVA HD - Na Štědrý den jsem tentokrát dal před Pelíšky přednost Pretty Woman a nelituji, alespoň změna. Pěkně se na to kouká, i když je to přeslazené a někdy až směšně, až to do očí bolí. Ale tak co, jsou přece Vánoce, takže člověk se rád podívá i na tuto nesmrtelnou klasiku. Opět procento přidávám :) 94% (with J.)(30.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace