Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Pretty Woman neni v podstate nic originalniho, jenze je to takova skoro uz klasika romantickyho zanru a navic je jedna z nejlepsich. Romanticky komedie moc nemusim, ale na Pretty Woman se klidne sem tam kouknu. Herci jsou docela slusny, ale pozornost na sebe porad strhava skvela Julia Roberts. Proste skvela romanticka komedie.(11.2.2007)

 • sud
  ***

  Film ze stejného rodu jako "Duch" nebo "Hříšný tanec". Romantické přeslazené limonády, které jsou bohužel velice často opakované v našich televizích. "Popelkové" téma se poměrně povedlo, navíc se slušnými hereckými výkony půvabné Julie Robertsové a charismatického Richarda Gerea. Okoukaný, ale i tak poměrně koukatelný slaďák.(27.12.2005)

 • Gemini
  ***

  Že by poselství o tom, kterak na okraji společnosti žijící nespoutaný a přitom něžný živel ukáže tu správnou cestu mamonem zaslepenému workoholikovi žijícímu prázdný život? Ale houby, jen dobře natočená, ale o to naivnější cosijakoromantika se sympatickou ústřední dvojicí, z níž ovšem jednoznačně při tanci mezi kamerami vede energií sršící Julia Roberts. Drobné plus za názor na operu a výsledkem je solidních 70%, za předpokladu ne příliš častého reprízování:P(1.1.2007)

 • Pethushka
  *****

  Miluji filmy s Julii Roberts a jsem ještě radši, když po jejím boku stojí Richard Gere. Nadčasová romantika, která se nikdy neokouká. Je to "vuittonka" mezi filmy... vydrží roky, miluje ji každý a snaží se jí napodobit... marně. Originál je vždy jen jeden. Perfektní hudba, scénář a styl. Film, který pobaví, rozpláče i nažhaví... nejlepší!(4.12.2010)

 • honajz
  **

  Pro ženy must-see záležitost vždy, když film běží v televizi. Ale tahle červená knihovna podle toho bude mít i hodnocení - určena pro ženy těžko nějak potěší chlapy. Navíc je nutné to brát jako pohádku, a vlastně takovou feministickou pohádku, protože chlap, i když vydělává těžké prachy, je vlastně nouma, a potřebuje poradit od podřadné, ale jinak hodné šlapky z Hollywood Blvd. A nakonec vlastně vše obětuje - kvůli čemu? Kvůli jedné frndě? Která je už navíc opotřebovaná a rychle mu zestárne? A bude chtít víc peněz a lepší dům a bude dělat hysterické scény, že chlap šel na pivo? Nj, nj, to není pohádka, to je už realita, já vím. Film je pro mne pozitivní ve dvou věcech - dobrá hudba a pár skutečně vtipných scén, třeba nakupování a nafrněné prodavačky. Ale jak se na konci ozve klakson a volání "princezno Vivien", je mi toho chudáka milionáře prostě regulérně líto, do jaké pasti to spadl. - Nu, a když máme teď tu pohádku o hodné prostituce, chtělo by to ještě tu o chytrém policajtovi. Zlatá Anna proletářka!(4.8.2016)

 • - Pracovní název filmu byl "3.000 dolarů". (don corleone)

 • - Film měl původně režírovat německý filmař Werner Herzog. [Zdroj: Lui.cz] (Bioscop)

 • - Auto, ve kterém Edward vyzvedne Vivian patřilo ve skutečnosti producentce filmu Nancy Gross. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace