Nová talkshow Vaška Kopty představí známé tváře úplně jinak, než jsme zvyklí. V Koptashow se dozvíte to, co by vás ani nenapadlo… Fotografie z dětství? Zapomenuté role? Písničky do šuplíku? Nebo nějaká roztomilá úchylka? Uvidíte své oblíbené herce, spisovatele, režiséry, tanečníky nebo třeba sportovce v úplně novém světle. (Česká televize)

zuzam

Koptu mám ráda, ale tohle je spíš Trapnoshow než Koptashow. Aneb jak ztrapnit hosty trapnými fotkami, dotazy a názornými ukázkami. ()

houska2 odpad!

Hodně slabý odvar Všechnopárty, či Show Jana Krause. Výběrem hostů se nedá nic zkazit, nicméně komunikace pana Kopty s hosty, někdy pro mě docela trapná a nevtipná, prostě celý průběh mě absolutně neoslovil a nelze to srovnávat s výše uvedenými pořady. Pan Kopta se hodí spíše jako host, bohužel ne jako moderátor. ()

mil@n odpad!

Jít do "Někdoshow" si může dovolit pouze všeobecně známá a hlavně uznávaná umělecká celebrita. Je mně líto, ale to není Kopta ani náhodou ... ()

MM1979 odpad!

Tak tento odpad by se nechytl ani na Barrandov TV... Děs a hrůza! Za kolik dílů vyhodí ČT peníze z okna?? Každý na to holt nemá a nemůže dělat Všechnopárty. ()