Nová talkshow Vaška Kopty představí známé tváře úplně jinak, než jsme zvyklí. V Koptashow se dozvíte to, co by vás ani nenapadlo… Fotografie z dětství? Zapomenuté role? Písničky do šuplíku? Nebo nějaká roztomilá úchylka? Uvidíte své oblíbené herce, spisovatele, režiséry, tanečníky nebo třeba sportovce v úplně novém světle. (Česká televize)

Trixinka

Viděla jsem díly s Jirkou Dvořákem a část dílu s Jakubem Vágnerem. Jak mám Václava Koptu ráda, myslím, že tento pořad by měl rychle ukončit a věnovat se něčemu jinému. Vyprávěné příběhy už jsem slyšela několikrát (Dvořák - v nemocnici, natáčení Anděla v zimě..... Vágner - močení do lahve), umělý smích tam kde nemá být, o střihu raději nemluvím....Zbytečná show, která pravděpodobně vznikla jako náplast na Koptovu neúčast ve Stardance. ()

SOLOM.

Pravda, Václav Kopta se od dob Sněžek a machrů dost prostorově i vzhledově změnil, to však neznamená, že ho budu sprostě urážet. ON to chlapík nemá zrovna jednoduché, ale na podobný projekt kývnout neměl. Není to totiž jen o kvalitě hostů, co si tam zve, jako spíš o samotný koncept – který už tu byl tolikrát - je okoukaný, že nemá moc šancí na úspěch – navíc když to moderuje ne moc dobrý „moderátor“, který by se měl raději i nadále věnovat herectví, kde je pevnější v kramflecích… ()

fafejt001

ZATÍM , tak nějak slabota . Kopta není moderátor a jde to na něm vidět . SNAD časem nastane zlepšení , jen nevíme kdy . Navíc je to krátké , divné střihy a když jsou tři hosté najednou , tak je to je to velké sousto i pro lepší moderátory než je pan Kopta . Pokud bude stejné schéma , pořad , asi , brzy skončí . ()

Lukrecie

Ach jo, je to docela trapný, umělý, občas se vtip překvapivě povede ..., takový TV bulvár, špehování hostů (viz především díl tři, který již silně vaří z vody), zlatá show Haliny Pawlowské, ta měla aspoň úroveň!.... ještěže je délka pouze 26 minut.... trefný komentář troufalka a kingik ;) :D souhlasím s kingikem, pro mě Kopta také není žádná osobnost a jeho urputná snaha je těžce kontraproduktivní a dělá z pořadu spíše tragédii. První a druhý díl celkem dobrý, třetí díl velký špatný. Nazvala bych ho "O chlípném strýčkovi Vaškovi". Pokud to takto bude pokračovat, myslím si, že rychle skončí..... Navíc jeho velké přehnané protěžování v poslední době také nemusí být divákům po chuti. ()

filmmovier

Je to dobrý a baví mně to. Mám s tím ovšem jeden a zcela zásadní problém. Je to naprosto šíleně prostříhané a je to na tom hrozně vidět. Nechápu, proč to nemůže být delší. Bohužel tomuto pořadu nevěštím dlouhou budoucnost, obávám se, že bude velice krátká, ale do té doby se budu těšit na každý díl. protože Kopta je tradičně fajn, hosté zatím také a ani formát není špatný. ()

• Show se natáčí v brněnském studiu České televize. První díl se natáčel 17. prosince 2018. (Henry007)