• mh.mail

20% — Václav Kopta je mi celkem sympatický, už jen tou svojí zálibou v autobusech, ale jeho Koptashow je opravdu špatná. O ničem. Stačí se podívat na Šípovu Všechnopárty a je vidět propastný rozdíl. Jistě, Šíp tohle dělá už spoustu let, ale přece jen. Člověk si říká, proč Koptashow vlastně vznikla. A napadne ho souvislost s Koptovým zraněním při přípravách na Stardance. Kopta se nejenom docela vážně zranil, ale přišel také o nemalé peníze za účinkování v pořadu. Umím si představit, že mu ČT řekla: „Když se s námi nebudeš soudit o náhradu újmy, tak ti od nového roku vytvoříme vlastní pořad, Šíp se na něčem podobném udělal, to je docela kulantní nabídka, co říkáš?“ A Václav řekl: „Beru.“(30.1.2019)

• Lukrecie

Ach jo, je to docela trapný, umělý, občas se vtip překvapivě povede ..., takový TV bulvár, špehování hostů (viz především díl tři, který již silně vaří z vody), zlatá show Haliny Pawlowské, ta měla aspoň úroveň!.... ještěže je délka pouze 26 minut.... trefný komentář troufalka a kingik ;) :D souhlasím s kingikem, pro mě Kopta také není žádná osobnost a jeho urputná snaha je těžce kontraproduktivní a dělá z pořadu spíše tragédii. První a druhý díl celkem dobrý, třetí díl velký špatný. Nazvala bych ho "O chlípném strýčkovi Vaškovi". Pokud to takto bude pokračovat, myslím si, že rychle skončí..... Navíc jeho velké přehnané protěžování v poslední době také nemusí být divákům po chuti.(30.1.2019)

• kilobyte

Kopta vůbec nezvládá roli moderátora. Místo aby dal prostor hostům a něco z nich dostal, rochní se ve vlastní vtipnosti, která mu v tomhle pořadu vůbec nejde. Nejhůře mi je, když si nechá přivést rekvizity. To je pak koncert trapnosti. Po 5 dílech (ani nevím proč jsem jich viděl tolik) musím konstatovat, že neprobíhá žádné zlepšení a silně pochybuji, že pořad vydrží déle než jednu sezónu.(10.2.2019)

• MP17

Roztříštěné, neuspořádané, bez obsahu, zjevně spíchnuté horkou jehlou. Některé "vtipy" byly vyloženě trapné, až se divák musel za tvůrce a moderátora stydět. Jestli měl být první díl nějaký dozvuk Stardance, tak jsem ještě ochotný přimhouřit oči, ale pokud by měl Václav Kopta pokračovat podobným směrem i nadále, bude se jednat o velký průšvih. Kvalit Karla Šípa, nebo Jana Krause, Václav Kopta rozhodně nedosahuje a bylo to znát. Možná by to fungovalo v devadesátých letech někde na Nově, nebo v současnosti na TV Barrandov, nicméně pro Českou Televizi je tento pořad, z mého hlediska, průšvihem.(14.1.2019)

• Enšpígl

Zapoměl jsem po 168 hodin hodit tv na HBO a vyjelo na mě tohleto. Strašný, proboha co to dělá na ČT ?? Umím si představit, že na nějaký soukromý party by to mohlo mít odezvu i to na mě tak působilo. Doufám, že se do mě zítra v mediích nepustí autoři této zbytečnosti, že jsem kreten a nula a že csfd je shit, jak je v poslední době v naší zemi zvykem, kde umělci neustále vykřikují o respektu a slušnosti, ale stačí jim se kouknout na hodnocení na csfd co nekoresponduje z jejich viděním a mám chuď jim koupit dlouhý kožený kabáty.(3.2.2019)

• - Show se natáčí v brněnském studiu České televize. První díl se natáčel 17. prosince 2018. (Henry007)