Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nová talkshow Vaška Kopty představí známé tváře úplně jinak, než jsme zvyklí. V Koptashow se dozvíte to, co by vás ani nenapadlo… Fotografie z dětství? Zapomenuté role? Písničky do šuplíku? Nebo nějaká roztomilá úchylka? Uvidíte své oblíbené herce, spisovatele, režiséry, tanečníky nebo třeba sportovce v úplně novém světle. (Česká televize)

(více)

Recenze (69)

MP17 

všechny recenze uživatele

Roztříštěné, neuspořádané, bez obsahu, zjevně spíchnuté horkou jehlou. Některé "vtipy" byly vyloženě trapné, až se divák musel za tvůrce a moderátora stydět. Jestli měl být první díl nějaký dozvuk Stardance, tak jsem ještě ochotný přimhouřit oči, ale pokud by měl Václav Kopta pokračovat podobným směrem i nadále, bude se jednat o velký průšvih. Kvalit Karla Šípa, nebo Jana Krause, Václav Kopta rozhodně nedosahuje a bylo to znát. Možná by to fungovalo v devadesátých letech někde na Nově, nebo v současnosti na TV Barrandov, nicméně pro Českou Televizi je tento pořad, z mého hlediska, průšvihem. ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Extrémně vyšeptalý formát s maníkem, co není vůbec žádná osobnost. Už pouhá upoutávka na pořad byla ryze tristní: Kopta v kašírované kavárně bere do rukou bulvární plátek, kde se na titulní stránce vyjímá herec Dvořák coby čert Uriáš, který vyhrál Stardance. Že už sama upoutávka byla horší než masturbace nad Pestrým světem, to patrně nikdo neřešil. Daleko překvapivější by bylo, kdyby se našel jeden jediný divák, co by se na tlučhuba show v "novém" provedení i "neokoukaném" studiu těšil. Kopta žije jen z jedné role, které už táhne na čtyři křížky, z jedné hlášky o lyžařském instruktorovi, co zlidověla, co ale vytvořil po Sněženkách a machrech tak oslnivého, že je mu věnován celý pořad? Invalida Rudla z Ulice určitě nepatří k rolím, kterými by se jeden chlubil. Samozřejmě do pár týdnů pořad zanikne, nicméně je otázkou, zda by lidé typu Kopta také nezvážili svůj umělecký zánik. Jo, Prďko, tohle nevydržíš. 0/10 ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pravda, Václav Kopta se od dob Sněžek a machrů dost prostorově i vzhledově změnil, to však neznamená, že ho budu sprostě urážet. ON to chlapík nemá zrovna jednoduché, ale na podobný projekt kývnout neměl. Není to totiž jen o kvalitě hostů, co si tam zve, jako spíš o samotný koncept – který už tu byl tolikrát - je okoukaný, že nemá moc šancí na úspěch – navíc když to moderuje ne moc dobrý „moderátor“, který by se měl raději i nadále věnovat herectví, kde je pevnější v kramflecích… ()

nwx 

všechny recenze uživatele

Tisíckrát lepší, než třeba 7 pádů Honzy Dědka. Vašek Kopta má komediální talent a i jako moderátor za mě říkám OK. Takový právě Honza Dědek, to je nevtipa nepohotový neumětel, že ten jeho pořad se udržel mi hlava nebere. Bude to asi jedině díky zajímavým hostům, protože jinak v konkurenci Šípa nebo Krause Dědek absolutně nemá šanci. Vašek Kopta za mě říkám v pohodě, v lepším průměru. Škoda tohoto jeho pořadu. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Tak zoufale vedený a nevtipný pořad jsem už dlouho neviděl a neslyšel. Veselé historky bez humoru, tápající hosté, moderátor beze smyslu pro timing - zlatý Šíp, který i přes svůj věk dokáže stále moderovat vtipně a v podstatě citlivě, i když jede po hraně. Tady mi často spousta věcí už přijde za hranou trapnosti. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Show se natáčí v brněnském studiu České televize. První díl se natáčel 17. prosince 2018. (Henry007)

Reklama

Reklama