• topi

Obtloustlej humusák Václav Kopta sype parádní vtípky z rukávu jeden za druhým, čemuž se vehementně směje publikum, na které jsou neustále prostřihy, že to dělá snad polovinu tohoto úžasného pořadu. To je ale bžunda, opravdová legrace a humor, degradovaný na fekální porno. Další kapitolou, která svědčí o vytříbenosti Koptashow jsou jeho hosté, vesměs stejné nuly, pitomci, blbci, idioti a kreténi jako je sám král všech těchto hovad Václav Kopta.(7.4.2019)

• kilobyte

Kopta vůbec nezvládá roli moderátora. Místo aby dal prostor hostům a něco z nich dostal, rochní se ve vlastní vtipnosti, která mu v tomhle pořadu vůbec nejde. Nejhůře mi je, když si nechá přivést rekvizity. To je pak koncert trapnosti. Po 5 dílech (ani nevím proč jsem jich viděl tolik) musím konstatovat, že neprobíhá žádné zlepšení a silně pochybuji, že pořad vydrží déle než jednu sezónu.(10.2.2019)

• SOLOM.

Pravda, Václav Kopta se od dob Sněžek a machrů dost prostorově i vzhledově změnil, to však neznamená, že ho budu sprostě urážet. ON to chlapík nemá zrovna jednoduché, ale na podobný projekt kývnout neměl. Není to totiž jen o kvalitě hostů, co si tam zve, jako spíš o samotný koncept – který už tu byl tolikrát - je okoukaný, že nemá moc šancí na úspěch – navíc když to moderuje ne moc dobrý „moderátor“, který by se měl raději i nadále věnovat herectví, kde je pevnější v kramflecích…(31.12.2019)

• filmmovier

Je to dobrý a baví mně to. Mám s tím ovšem jeden a zcela zásadní problém. Je to naprosto šíleně prostříhané a je to na tom hrozně vidět. Nechápu, proč to nemůže být delší. Bohužel tomuto pořadu nevěštím dlouhou budoucnost, obávám se, že bude velice krátká, ale do té doby se budu těšit na každý díl. protože Kopta je tradičně fajn, hosté zatím také a ani formát není špatný.(23.1.2019)

• fafejt001

ZATÍM , tak nějak slabota . Kopta není moderátor a jde to na něm vidět . SNAD časem nastane zlepšení , jen nevíme kdy . Navíc je to krátké , divné střihy a když jsou tři hosté najednou , tak je to je to velké sousto i pro lepší moderátory než je pan Kopta . Pokud bude stejné schéma , pořad , asi , brzy skončí .(26.1.2019)

• - Show se natáčí v brněnském studiu České televize. První díl se natáčel 17. prosince 2018. (Henry007)