Alec Baldwin se objevuje po boku Penelope Ann Miller jako legendární super hrdina, který se snaží bojovat proti zločinu ve filmu, který je označován jako "nejvtipnější akční dobrodružství po Indiana Jonesovi!" (NBC News). Ukrytý v přestrojení pod splývavou kápí se "Stín" vydává na zatím nejnebezpečnější cestu za spravedlností: musí vynaložit veškerý svůj důvtip, aby zvítězil nad posledním potomkem Čingis Chána, který atomovou bombou ohrožuje svět. Následuje souboj naplněný oslnivými speciálními efekty, humorem i dávkou děsu, které vás očarují! (oficiální text distributora)

Petulka88

Neuvěřitelná kravina, u které jsem se zpočátku jen pobaveně usmíval a na konci dostával regulérní záchvaty smíchu. Možná, že kdybych film viděl před nějakými 15 lety, byl bych shovívavější. Takhle jen tak tak, že nedávám odpad... ()

the_doctor

Muj strasne oblibeny film a nejspis i jeden z mych nejovlibenejsich superhrdinu. Ihned sem si ho zamiloval. The Shadow je proste Frajer s velkym F. Tento film bych oznacil jako krale vsech becek sve doby:-) Doufam, ze se nekdy dockam dalsiho filmu s timhle mysterioznim typkem. The Shadow Knows!!! ()

vofo

Shadow mě příjemně překvapil. Opravdu je to nedoceněná komiksová adaptace jednoho z nejstarších hrdinů z komiksu. ()

mapar

Za mě velmi nedoceněná komiksová adaptace. Věrná komiksová i dobová stylizace, opravdu fenomenální soundtrack, film pěkně odsýpá, akční scény slušné, holky pěkné, fakt nechápu, proč tak zapadl. Rozhodně doporučuji zkouknout. ()