Epizody(3)

Posádka Červeného trpaslíka se po desetileté odmlce vrací s třemi novými díly. Lister, Rimmer, Kocour a Kryton se setkají s hologramem bývalé vědecké pracovnice Kateriny Bartikovské, která zbaví Rimmera velení a objeví způsob, jak otevřít dimenzionální bránu a poslat Listera do jiné dimenze pro ženu, s jejíž pomocí by obnovil lidskou rasu. Náhodou se celá parta dostane branou na Zemi. Tam její členové zjistí, že jsou hlavními postavami seriálu Červený trpaslík... (Weissik)

korbitch22

kucíí z trpaslíka jsou zase zpátky,bohužel ne tak,jak si už několik let přeju.lišák lister neztratil nic ze svýho švitořivýho optimismu,ani ze smyslu pro nechutnosti(jeho žehlení je asi nejlepší scénka)rimmer je furt stejně vychcaná krysa atd.no bohužel sem se nesmál,tak jak bych si přál a rozhodně se mě do toho nechce nutit. ()

Yardak

Pánové z Červeného trpaslíka jsou po deseti letech zpátky. Sice už to není takový "brutální" humor, ale stále je to ono a k tomu ještě parodie na Blade Runner! Lister, Rimmer, Kocour a Kryton jsou zpět na Zemi! :) ()

HellFire

Opravdu zbytečné a nevtipné pokračování kultovního seriálu. Nevím, jestli je to absencí studiového smíchu, ale nezasmál jsem se ani jednou. Příběh je pro mně osobně něco naprosto pitomého a nekoukatelného. Tomu říkám rychlé vystřízlivění. ()

matestlust

Jistě že to není už ani z poloviny tak zábavné jako dříve.Ale už jen z té nostalgie.V rámci RD výročí tvurci udělali tři díly + bonus dokument,který zarytého fanouška potěší.Jasně,nikdo nemuže čekat velkolepý návrat,ale i tak,já se prostě bavil,když jsem viděl tu starou známou partu opět pohromadě.Bez porovnání s předchozími díly dávám 5*. ()

Mikah

Jako fanynku Červeného trpaslíku mě nadchlo, že jsou natočeny tři nové díly. Věděla jsem, že už to nebude Trpaslík v pravém slova smyslu, ale těšila jsem se, že zase uvidím známé tváře v nových dílech. A vlastně mi seriál všechno splnil. Sice už tak není typická trpaslíkovská atmosféra, ale beru to jako setkání tvůrců, herců a herečky po několika letech, aby si zavzpomínali na Červeného trpaslíka, užili si to a potěšili své příznivce. Mě potěšili určitě. V Making of zaznělo, že tentokrát technická stránka hrála 50 % celé práce a já jsem si hned řekla, že to bylo zbytečné, protože právě ta nedokonalost dodávala Trpaslíkovi ještě větší kouzlo a bez něj bych si ten seriál tolik neoblíbila. Ale vše jde dopředu... ()

Morholt

Z úctky k původní sérii dávám jednu hvězdu, kterou si ale tato slátanina co do kvality rozhodně nezaslouží. Trapné! ()

Lucasion

„Lister, you need to get a life!“ Kluci z Trpaslíka jsou zpátky! Tři díly napěchované humorem a porcí zábavy. Lister, Rimmer, Kocour i Kryton jsou zpět a tentokrát míří na Zemi. Devátá série absolutně nenavazuje na předchozí Osmou. A tak je to volné pokračování "Jenom Sympaťáci..." Nedozvíme se, co se vlastně stalo s Trpaslíkem, s Kochanskou a jak se Rimmer zase stal hologramem. Trošku škoda. Co naplat. Máme tu starou dobrou partu převedenou do nové dimenze. Vše je krásné a zmodernizované. Jedná se o víceméně hodinkovou televizní událost, která nám ukazuje, jak nám chlapci z Červeného drobečka vlastně už vyrostli. Po tolika letech je fajn vrátit se mezi tento tým a zjistit, že se vlastně moc toho nezměnilo. Vtipy a gegy jsou na místě. I když tentokrát se sází spíš na vážnou notu, než na humor. Ale ve výsledku proč ne? Craig Charles v určitých scénách podává skutečný herecký výkon a celkový příběh se mi ve výsledku moc líbí. I přesto, že to tak zatraceně rychle uteklo. (95 %) ()

ScarPoul

Bohužiaľ. Červený trpaslík ako ho zbožňujem a uznávam nenávratne zmyzol do prázdna koncom ôsmej série. Ja som si už zvykol že prechody medzi sériamy absolútne nenadväzujú, ale Back To Earth je skôr sklamaním ako radosťou. Postavy sú síce dospelejšie ale to kvôli čomu sme ich milovali je nenávratne preč. Jediný kto sa ešte ako tak drží je Craig Charles ktorého Lister prešiel od prvej série veľkou zmenou a pre mňa zostáva najlepšou postavičkou celého seriálu. Vtipnosti tu veľa nenájdete a hlavne je to až smutne silené. Ak to tak nebolo tvorcami zmýšlané tak potom jednoducho Doug Naylor nie je režisér a nedokázal uhrať situáciu na televíznej úrovni. Seriál ktorý má pár odkazov a aj pár dobrých vtipov ale je úplne zbytočný a tak trocha smutný a možno že práve za tú smutnosť si vyslúžil pevné tri *. ()

rawen

Velké zklamání, největším plusem tohoto trojdílu je fakt, že by Red Dwarf mohl ještě pokračovat - a to dokonce tím svým nezaměnitelným tradičním způsobem... 6/10 ()

bouncer

Mám z tohoto "návratu" k Červenému trpaslíkovi docela rozporuplné pocity. Jako velký fanoušek jsem si jistě přál, aby dále pokračoval...ale to čekání bylo až moc dlouhé. Nápad nových třech dílů není špatný, ale provedení je mnohem horší. Herci jsou starší a vypadají na to...ale to nevadí. Horší je vizuální stránka, kdy místo laciných kulis jsou použity laciné počítačové triky, které vypadají mnohem hůř než cokoliv z Červeného trpaslíka kdy předtím. Ale i to bych tvůrcům odpustil, kdyby tyto tři díly nepostrádaly to hlavní - vtip a hlášky. Narážky na historii Červeného trpaslíka nebo na Blade Runnera jsou fajn, ale když hodina "trpaslíka" vyvalá na mé tváři jeden úsměv, tak je něco špatně... ()

Mononoke.

Člověk čekal comeback tisíciletí s kdovíčím a zatím se vrátila "pouze" zestárlá a zatuchlá banda našich oblíbených hrdinů(nj očekávání jsou zrádná). Absence nahraného smíchu vytvářela hluchá místa. Překvapilo mě, jak je český dabing podobný originálním hlasům. Fóry jsou pořád stejné, ale jakoby to už nebylo ono. Listy a Rimsy si málo lezly na nervy. Jinak docela sranda, ale jako celek to působilo dost křečovitě. ()

Hismael

Přestávka Červenému trpaslíku moc neprospěla. Bohužel musím říct že už to není co to bývalo. Celý příběh o cestě na zem ve třech dílech je docela povedený, jen se už tolik nenasmějete. Škoda že nevznikla normální plnohodnotná 9. série o šesti nebo osmi dílech. Zpátky na zemi je spíš takové rozloučení bez smíchu imaginárního publika. ()

Skrk

Jakože mám seriál moc rád, tak tohle mě neuvěřitelně zklamalo. Tohle už není Trpaslík a všichni to dobře víme. Navíc zde chyběl ten klasický zvuk smíchu na který jsme všichni zvyklí. ()

svik

Je mi to hrozně líto ale každý z nás je zvyklí na něco jiného, legrace sršící tragické komedie atd... zdali to mužeme brát jako vysvětlení konce trpaslika posle režiséra tak prosím ale ne určitě jako pokračování, ale i přes to jsem za tuto trilogii moc vděčný snaha se cení a u trpaslíka teprv Děkuji moc. ()

Expendable

Návrat kultovního seriálu, bravo! Herci jsou stále v dobré kondici, přišlo i očekáváné vylepšení trpaslíka, ale návaznost s posledním dílem Jenom sympatáci to nemá, jde o alternativní linii. Bohužel už to není tak vtipné jako kdysi ale je to stále Červený trpaslík. ()