Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

gerojmanus

Tak je to asi o vkusu každýho jedince...Tohle jako není zrovna můj šálek kávy, ale Cage docela můžu, tak jsem tu pekelnou vyjížďku dokoukal až do konce a občas se i zasmál, možná i tam, kde sem neměl:-) ()

pupidup

Nemohu si pomoc, ale já se dost bavila. Myslím si, že byl ten komics docela slušně zpracovaný....nechápu to nízké hodnocení. Super oddechovka, nenudila jsem se ani chvíli. A Evě to seklo. Jako vždy. ()

Lockeroom

Jeden bod ( možná i dva ) za Evu Mendes v bílé košili a druhý za to, že to byla odpočinková komiksová adaptace, která mě vlastně ničím neprudila.... ()

eltazar

podle mě asi dost nepochopený film. pokud se řekne "film podle comicsu", vybaví se mi X-meni, sin-city a... surpise, surprise, Ghost Rider. Film je možná jednoduchý, scénáristicky i režisérně, ale nemá dle mě hluchá místa a velmi příjemně odsýpá. a také je doslova nacpaný různými odkazy na jiné kultovní a náboženská témata, což je pro mě vždy velké plus. ()

whass

Taková oddechovka k veceru..skoda jen ze se tu obcas zbytecne vykecava..ale ve vysledku je to takovy normalni akcni film s ponekud netradicni tematikou ()

sako44

Všemi zatracovaný Ghost Rider v čele s Nicolas Cagem. Já se ale musím přiznat, pro mě to nebylo zase tak špatné. Taková průměrná oddychovka. Samozřejmě chyb tam je jak máku, ale atmosféra, když se Johnny Blaze promění v Ghost Ridera se mi líbí. Přesně 50%. Víc ani míň. ()

CumboDevil

No co na toto povedat asi iba zabijanie casu ak nemate isto co robit alebo chcete odlozit upratovanie garaze na neskor =D Na dobre komixove zpracovanie to nema lebo ked sa to uz ide poriadne rozbehnut tak to proste nieco stopne a mne sa chce na WC lebo som vypil vela coly =D Niekedy tomu pomoze hudba ale vsetko zachranit nemoze. Herci OK aj ked ziadna slava, od Cage-a som zvyknuty hodne viac a Mendez-ke staci poriadny vystrih a usmev a kazdy chlap pozera dalej. BFS, kino 2007 ()

Calma

Podle mě Ghost rider splňuje naprosto všechno, co můžete chtít od zfilmovaného comicsu. Nicolas Cage přehrává přesně tak, jak to žánr vyžaduje, Eva Mendez po všech stránkách božská, efekty ani atmosféra podle mě nemají chybu, příběh je naprostá klasika, nenudila jsem se ani chvilku... Takže dala bych čtyři hvězdičky, ale protože hodnocení tohoto filmu na ČSFD považuju za úlně mimo, dávám pět :-) ()

violik

Kromě famósního koncertu Cageho s Elliottem jako poslední spanilá jízda do pekel vcelku průměrná odpolední podívaná. Za to 2.díl je odpadem všech odpadů. To fakt nemá obdoby. ()

Monikasson

Jednoduchý,od polovice akčný,na mozgovú aktivitu nenáročný filmík.Začiatok nulový so slabým rozbehom bez akéhokoľvek obšírnejšieho deja.Keď sa akcia tak trochu rozbehne a film už vyzerá nádejne tak si uvedomíte,že 3/4 filmu je preč a ešte ste nič poriadne nevideli.Na pozretie je to OK,ale to je asi tak všetko.50% ()

MovieFanatic

Od začiatku až do konca celé zle. Mám rád Nicolasa Cagea, ale jeho herecký výkon v tomto filme bol absolútne strašný. Technicky totálne nezvládnuté a odfláknuté. Filmu nepomohla ani krásna Eva Mendes. Ani neviem čo viac napísať, treba na to rýchlo zabudnúť a ísť ďalej. ()

Vlad

K tomuto filmu som sa dostal nechtiac, ale keď už sa rozbehol, z povinnosti som ho dopozeral. Musím povedať, že to určite nie je zlý film. Každopádne hneď na začiatku dostane každý divák upozornenie značkou Marvel a tak by mal film hodnotiť s uvedeným hendikepom - určené detskému, maximálne počiatočne pubescentnému divákovi. A je to tak, počas sledovania som si vravel, že môj malý syn by z filmu bol totálne nadšený. Všetky tie nenormálne/nelogické/nedotiahnuté scény i samotný vývoj deja (a pointa) by detskému divákovi nevadili a zrejme by si ich ani nevšimol/neuvedomil. Ako komixová rozprávka pre chlapcov (vo veku kedy sa im už začínajú páčiť pekné prsnaté tety, ktoré ale vo filme ukážu akurát tak výstrih) očarených strašidlami, lebkami, plameňmi a motorkami, splnil film svoju úlohu na jednotku. ()

Jinpachi

Nicolas Cage je sušší a víc zchátralejší, jako herec, než podlaha starého domu v Amityville. To jak tam stojí jako Ghost rider, do kterého se jako správný a zapálený fanda snažil vcítit, poukazuje na fakt, že byl sám jako kostra na patologii. Scénář, který se zdá, jako by jej napsalo pětileté dítě s karamelou v hubě, dostává takový rozměr a nádech, jako by člověk vdechl yperit. Jedna z příšerných, moderních adaptací komiksů, jakou jsem kdy viděl a bohužel to nedělá i samotnému komiksu dobrou reklamu. ()

mpet

Na tomto snímku se mi líbili tři věci. Hezká tvářička Evy Mendes, dále luxusně vizuálně provedená transformace Johnny Blaze na Ghost Ridera a hlavně ta jeho dokonalá motorka. Jinak mě to nijak zvlášť neoslnilo. Bohužel, protože potenciál to mělo veliký. Ta pochmurná atmosféra mi přišla příliš vyumělkovaná a ty hlavní záporné postavy nebyli nic moc. Zkrátka Ghost Rider je pro mě velké zklamání. Tři hvězdy za tři věci, které se mi tady líbili. ()

Johny_Blaze

Jeden z mých oblíbených komiksů. Na filmovém plátně mu to ale nesluší tolik jako na papíře ale to přikládám na vrub Johnsonovy. Z Marvelovy studnice se dá vytřískat maximum a jakmile se to někomu nepovede je to chyba buďto režie a nebo scénáristy. Tady tedy Johnsona v jedné osobě. ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)