Bambi

Ukázka z filmu 3

S prvními slunečními paprsky, které probouzí k životu vše kolem, začíná slavný Bambiho příběh. Díky nejmodernějším technologiím Vám jej studio Walt Disney nyní přináší ve vyčištěné a remasterované podobě! V samém srdci lesa žije malý Bambi, který dělá první nesmělé krůčky životem a poznává svět kolem sebe. Společně se svými kamarády, roztomilým zajíčkem Dupíkem a ostýchavým skunkem Kvítkem, pak zažívají velká dobrodružství. Bruslí na "ztuhlé" vodě, dovádí v lese a seznamují se se všemi jeho podivnými obyvateli. Jejich moudrý průvodce Výr, který má královský původ, jim předává své zkušenosti o lásce, ztrátách a životě. Bambi je jedno velké dobrodružství plné humoru, nádherné animace a hudby nominované na Oscara. (oficiální text distributora)

Lyli

Jeden z nejroztomilejších filmů, co jsem viděla. Bohužel, i přes krátkou stopáž se děsně táhl. Možná je to vážně tím, že v dnešní době člověk u animáku tohoto typu, čeká i zábavu. Nic, za řemeslo a roztomilost si to plusy stejně zaslouží. ()

villon17

Koloušek zní roztomile. Ale celkově pohádky jsou potřeba. Člověk se vrací do dětských let, zapomíná na starosti a strasti okolo a může si uvědomit i krásu slova koloušek:) ()

corpsy

Priznám sa v prvej polovici filmu som sa opäť stal deckom. Neskonalo milý a sympatický predstavitelia vás dostanú. Tá druhá polovica sa potom nesie v duchu klasickej hollywoodskej dobrodružnej romance. Príbeh je až na malé výnimky takmer identický s LEVÍM KRÁĽOM, a prináša klasický motív kruhu života. Je až neskutočné, aká dokonalá je výtvarná stánka a čo všetko dokázali staré dobré zlaté ručičky Disneyho animátorov. Hĺbka, pestrosť a razancia. Podobne je na tom aj hudobný doprovod. Originálny, hutný a chytľavý. Všimnete si hlavne pri sekvencii s jarnou búrkou, ako sa s ňou hudobníci skvelo popasovali. Dokonalá a nadčasová ukážka skvelého animáku. ()

hous.enka

Disney se inspiroval jednoduchym kolobehem v zivote zvirat. Oc jednodussi motiv to je, tim lepe finalni verze filmu vyzniva. Tuto podminku Bambi splnil. No a dalsi vec, ze podoba maleho kolouska vychazi z prvku detskeho obliceje, cimz vypada zranitelne a tak.. No zkratka Bambimu se neda odolat :) U me kolousek Bambi bodoval, ackoli dejova linka je podle meho nazoru dost oslabena, nijak to filmu ve vyslednem efektu neuskodilo. Libila se mi animace i hudebni cisla. Dobre odvedena prace, pane Disney. ()

O.Peta

Hezké, milé a na dobu vzniku nádherně zpracované. Jenže celé je to až moc pro děti, prostě pohádka. Být mi aspoň o 10 let míň, tak budu spokojený náramně, zvlášť při představě co se nyní všude vyskytuje za pohádky pro děti, to už je hrůza. Aspoň jsem zavzpomínal na časy, kdy stálo za to si přivstat a jít k telce místo počítači. 70% ()

MikO_NR_1909

Bambi je v mojich očiach tou najláskavejšou a najskromnejšou animovanou klasikou všetkých čias. Vidieť, že celý tím to tvoril predovšetkým z vášne a nie len z výrazne arogantného profitového hľadiska. To, čo vídame dnes, ma len výnimočne tak osloví ako toto. Už len za tú nenásilnú štruktúru a odovzdávanie posolstiev prostredníctvom vyspelého príbehu http://www.9em.sk/?p=3748 (môj pohľad v širšom obraze). ()

blackrain

Moc krásný a dojemný příběh. Ani se mi nechtělo uvěřit, že je až tak starý. Takové animáky, jako je tento, už dnes nikdo neumí a to je velká škoda. Miluju to kouzlo, které se ve starých Disneyovkách ukrývá. ()

kaylin

Možná jsem sentimentální, nebo co, ale tenhle film mě neskutečně dostal. Ne ani proto, že je dojímavý, ale proto, jak se podařilo krásně zachytit dospívání jednoho kolouška. Jsou zde city, jsou zde emoce silné, a to jak pozitivní, tak i negativní, je zde dobrá animace a hlavně krásná kresba. Ta pozadí jsou nádherná, stejně tak i hudba, které dokázal a dokáže Disney, respektive jeho studio s filmem nádherně propojovat. Místy hororová atmosféra, a to není až tak přehnané, je naprosto skvělá. Více jak 70 let starý kousek, ale naprosto zaslouženě zlatý fond animovaného filmu. ()

gogos

I po mnoha letech dospělosti neztratil film nic ze svého kouzla a stále působí perfektním Disneyovským kouzlem. ()

K.I.N.G.

Kdo by neznal disneyovky, ten by se podivil, ale mě už ta dokonalost nepřekvapí. Tak jsem si jen vychutnal každé sousto z tohoto malého zázraku a nevadil mi ani ten trochu zmatený konec. Jedna z těch nejlepších, doporučuju. ()

swed

Disneyho pohled na koloběh života. Minimum slov, rozumná stopáž a široká paleta barev sloužící k vyjádření každého z ročních období. Krásné. 8/10 ()

togaf

Čtyřicet minut se koukám na dovádění zvířátek v lese. No to je ale super pohádka! "Naštěstí" pak umře Bambiho mamča a nastává skvělá scéna v chumelenici. Pak ještě láska (v dabingu "zfamfrnět") a jedna dojemná scéna s otcem. A Bambiho děti. No nic moc. Od klasiky takového kalibru jsem čekala víc. ()

Hamaradža

Dnes už akoby ani nešlo natočiť rozprávku takto, v absolútnej rýdzosti, jednoduchosti príbehu malej srnky spoznávajúcej svoje okolie a životný kolobeh, úplne úprimnej infantilnosti, s nekompromisným optimizmom. Bambi teda akoby práve vďaka svojmu zastaralému prístupu pôsobí absolútne nadčasovo, aktuálne, ako poetická symfónia lesa, jeho harmonickej večnosti, do ktorej nepríjemne zasahuje snáď iba ten negatívny ľudský prvok. ()

kajas

Miloučký snímek plný nehorázně roztomilých zvířátek (Bambiho oči jsou kapitolou samy o sobě :)) mě rozhodně moc nezaujal svým příběhem, ani hudba mě zrovna neoslovila. Do nebe vynášet tedy budu jenom tu úchvatnou animaci, která je na rok vzniku prostě neskutečná. Každý ví, jak vypadá Bambi, tahle postava už je prostě klasikou. Já si (stejně jako slůněte Dumba) vážím této postavičky, ale film si asi nezamiluji. ()

honajz2

Celkem mě překvapuje, že jsem tohle ještě nehodnotil, přitom jsem tenhle film viděl už dost dávno, ještě jako malý děcko a pořád si ho pamatuji. A stejně mě to nikdy moc neoslovilo a nezaujalo. 3* ()

vydumnica

To je take milucke! Bambi je definitivne urceny najmensim detom. Pacilo sa mi to este viac ako o rok starsi Dumbo. Cely film doprevadza krasna hudba, ale na rozdiel od vacsiny disneyoviek Bambi nie je muzikal. Animacia je posobiva, krasna, farebna, je to az neuveritelne, ze sa jedna o rok 1942! V case 2. svetovej vojny Bambi musel byt uplnym pohladenim a balzamom na dusu. Cele je to take krasne nevinne a detske. Mladatka rozpravaju hlasom deti, co povazujem za zaujimave. Bambi je zabavny pribeh a zaroven poucny. Je oslavou prirody a radosti zo zivota. Striedaju sa tu rocne obdobia, maly divak sa tu ma moznost zoznamit s prirodou a vsimat si, ako sa pocas roka meni. Zaroven sledujeme Bambiho, ako rastie a dospieva. Mojmu 4rocnemu syncekovi sa nepacili vlci a poziar, cize zaverecna cast filmu. A pre mna to tiez mohlo skoncit scenkou jari a vsade pritomnej lasky. To by mi uplne stacilo. Oblubena scenka - Bambi a zajko na lade. Krasne. 75% a mozno aj viac. ()

Streeper

Řekla bych, že to je určitě jedna z mých nejoblíbenějších Disneyho pohádek. Tuhle pohádku mám hrozně ráda. Bambi, Dupík a Kvítek, jedno z největších přátelství. U téhle pohádky také pokaždé brečím když Bambimu zabijou mámu. Je to příběh plný emocí. ()

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

Disney plánuje hraného Bambiho

Disney plánuje hraného Bambiho

25.01.2020

Další ze série oznámení, které byly jen otázkou času. Studio Disney oficiálně chystá hraný remake pohádkové klasiky Bambi. Snímek píšou Geneva Robertson-Dworet (Captain Marvel) a Lindsey Beer (Chaos… (více)