Kdesi v lesích byl jednoho večera nalezen mrtvý jaffa. Teal'c a Cam se od Kal'el (členky jaffské rady) dozvídají, že jaffu na Zem vyslal Gerak, jelikož se na Zemi nachází Ba'al a Gerak chce Ba'ala zajmout. Když se jaffa nevrátí, vyšle za Ba'alem skupinu jaffských bojovníků. I oni selžou a Ba'al uteče. Podaří se mu kontaktovat SGC. Pokud ho nenechají být, nechá v kdesi v USA odpálit naquadahovou bombu. (Varan)

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Goaldi by už měli být pohřbený a neměli by se vytahovat. Je tu nový, zajímavý a neokoukaný nepřítel, který seriál trochu nakopl dopředu. Zbytečné vracet Goaldy, kteří už prostě nemají co říct. ()

majo25

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda má akciu aj spád. Ale po tom, čo nastúpil silnejší nepriateľ v podobe Orájov, vracať sa k nejakých goauldím reliktom je skrok späť a minimálne nezaujímavé. Ale beriem epizódu aspoň z pohľadu toho, že sa tu otvárajú či skôr roztvárajú vzťahy medzi pozemšťanmi a Jaffskou alianciou. ()

Bakllazaan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Baal jako jediny z Goauldů budí respekt, ale to devátou serii nezachrání. Scénaristi už vaří z vody a přišli s technologií na výrobu klonů. Tohle musí zaručeně skončit katastrofou. Konečně aspoň zmizela otravná Vala, která kromě dekoltu a dvojsmyslných vtipů nemá co nabídnout. ()

ben666

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně Goa´uld.Baal je jedním z mála záporáku, který jsou mně sympatický,když jsem koukal na epizodu Summit, (Baaluv první výskyt), nemyslel jsem si že v seriáli dostane až takový prostor v podobě 5 sérií.Nezapomenutelná scéna - Baal ve správách, skvělá epizoda. ()