Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kdesi v lesích byl jednoho večera nalezen mrtvý jaffa. Teal'c a Cam se od Kal'el (členky jaffské rady) dozvídají, že jaffu na Zem vyslal Gerak, jelikož se na Zemi nachází Ba'al a Gerak chce Ba'ala zajmout. Když se jaffa nevrátí, vyšle za Ba'alem skupinu jaffských bojovníků. I oni selžou a Ba'al uteče. Podaří se mu kontaktovat SGC. Pokud ho nenechají být, nechá v kdesi v USA odpálit naquadahovou bombu. (Varan)

(více)

Recenze (8)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda má akciu aj spád. Ale po tom, čo nastúpil silnejší nepriateľ v podobe Orájov, vracať sa k nejakých goauldím reliktom je skrok späť a minimálne nezaujímavé. Ale beriem epizódu aspoň z pohľadu toho, že sa tu otvárajú či skôr roztvárajú vzťahy medzi pozemšťanmi a Jaffskou alianciou. ()

ben666 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně Goa´uld.Baal je jedním z mála záporáku, který jsou mně sympatický,když jsem koukal na epizodu Summit, (Baaluv první výskyt), nemyslel jsem si že v seriáli dostane až takový prostor v podobě 5 sérií.Nezapomenutelná scéna - Baal ve správách, skvělá epizoda. ()

Reklama

Bakllazaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Baal jako jediny z Goauldů budí respekt, ale to devátou serii nezachrání. Scénaristi už vaří z vody a přišli s technologií na výrobu klonů. Tohle musí zaručeně skončit katastrofou. Konečně aspoň zmizela otravná Vala, která kromě dekoltu a dvojsmyslných vtipů nemá co nabídnout. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Goaldi by už měli být pohřbený a neměli by se vytahovat. Je tu nový, zajímavý a neokoukaný nepřítel, který seriál trochu nakopl dopředu. Zbytečné vracet Goaldy, kteří už prostě nemají co říct. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama