Série(5) / Epizody(130)

Animovaný seriál inspirovaný oblíbeným britským humoristickým seriálem o naivně sobeckém dítěti panu Beanovi. Pan Bean žije ve svém bytě spokojeným životem, stará se o svého milovaného medvídka Teddyho a vůbec by neměl problémy, nebýt... Jeho bytná paní Wicketová a její zlá kočka Škrábal mu nedají pokoj. K tomu se ještě přidají takové věci jako únosci medvídků, nedostatek slunce na pláži, nebo jarní úklid a katastrofa je hotová. (monolog)

Emperor1

Možná, kdybych tuhle animovanou verzi viděl ve stejném věku jako tu hranou, hodnotil bych příznivěji, ale dnes mě těch pár náhodou shlédnutých dílů nezaujalo. I když uznávám, že kreslená postavička docela vystihuje charakter originálu. ()

P.V odpad!

Obrovsky špatné. V žádném případě si to nezaslouží obsahovat v názvu "Mr. Bean". S původním hraným seriálem se tato fraška nedá ani zdaleka srovnávat. U této animované verze jsem se ani jednou nezasmál, vtipy mi přišly neskutečně suché, místy až trapné a nic víc tento seriál nabídnout nemůže. Tohle už nechci nikdy víc v životě vidět, pro mě existuje pouze jeden Mr. Bean. ()

Agent24

52 parádních dílů. Fakt velká legrace at už mumlání Atkinsona a i ty jeho obličeje. Někde jsem snad i viděl jak Atkinsova skenovali do počítače aby kreslený vypadal stejně. ()

turboviking odpad!

Nevím jak vy ale pro mě je animovaný Mr.Bean prostě jen nepovedeným pokusem. Mr.Bean v jiné podobě než hrané to není ono, to není Rowan Atkinson. Oproti hranému, ať už bereme seriál nebo filmy je tohleto opravdu velice slabé. Atkinsona v téhle roli prostě nemůže nikdo a nic nahradit. ()

Martin819

Tento seriál bych neoznačil za slabý ani nepovedený. Nidky jsem ho sice nesledoval, ale na občasné pobavení v podobě krátkých epizod na YT je akorát. Srovnávat s hranou verzí se to samozřejmě nedá, a tak se o to ani nebudu pokoušet. Nicméně si myslím, že jde o slušnou zábavu. ()

saintanwar

Je jisté, že se to nemůže rovnat hranému Mr. Beanu, ale na druhou stranu je zde spousta humorných skečů, které můžou být právě jen v animovaném světě. Čili nelze srovnávat dva odlišné světy, a proto se s předsudky či očekáváním nedívejte na tento seriál. Fantazie a nápady v něm rozhodně nechybí. ()

dadiak22

Animovaná verzia Mr. Beane sa aspoň mne páčili nie je ta ako film, film je lepší ale aj rozprávka sa mi páčila. Mr. Bean je výborne ilustrovaný práve preto sa priklaniam k lepšiemu hodnoteniu. Rowan Atkinson je najlepší komik na svete a asi aj najlepší humorista. 80% ()

Manarit

Mr. Beana jsem nikdy neměla ráda, spíš úplně naopak. Hraná postava mi přišla strašně přiblblá, ale animovaný Bean je poměrně líbivý. Přestože jsou situace pořád extrémně komincké a parodické, nedosahují extrému předlohy. Animace je jednoducha a hezká, a přestože nejde o nějaký výkvět animovaných filmů, příznivce žánru nejspíš neurazí :D ()