Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket. (Vertical Entertainment)

Qitek

Poctivý tři. Taková sračka jak tady prskáte to zase nebyla. Ovšem ani taková překvapivá pecka jak slintaj zahraniční kritiky. Lopezka solidní velmi. Ovšem psát o tom, že ji neměla minout nominace na oskara? To je taky vysněná pohádka na starší kolena. ()

Johnny.ARN

Film o vzorcoch ľudského správania a nedostatku finančnej gramotnosti. Zlý strih, žiadna dráma, žiadne cecky, len JLo, ktorá asi pije krv alebo čo, lebo neni možné, aby v stopadesátke vyzerala takto. 1 z 5 ()

Pavlínka9

Hmmm...Jennifer má můj obdiv :) V jejím věku - vynikající výkon :) V 50ti takto vypadat a tohle dokázat ;) Za mě hluboká poklona :) Film je barevný, plný hezkých těl, žen, všudepřítomného sexu a chtíče a zároveň se mi líbilo, že spojily dvě oblasti, které jsem si říkala, že jsem ještě neviděla pospolu - striptýz a ekonomickou krizi :D Ale ono to dává smysl ;) Jj :) Pokochala jsem se :) Pobavila jsem se :) Za mě ok :) ;) Ráda se na to podívám znovu ;) Ale toho makeupu :D ()

drake31

Hustlers ma trailerom nijako výrazne nenadchlo. Bol som zvedavý, no ten extrémne pozitívny buzz po TIFF ma vskutku zaujal a enormne prekvapil. A enormne prekvapený som bol aj ja filmom samotným. Hustlers jednoducho funguje. Každá jedna zložka funguje na maximum a štýl ktorý Lorene Scafaria zvolila ma pohltil od úvodu a nepustil až do konca. No čo najviac ťahá tento film vpred je ústredná herecká štvorka. Keke Palmer & Lili Reinhart sú skvelé vo filme, no žiaľ budú zatienené úžasnosťou Jennifer Lopez & Constance Wu. Obe dali do tohoto všetko čo mohli - J-Lo asi jej najlepším hraním na filmových plátnách a Wu pokračuje byť úžasnou a uveriteľne emotívnou v každej z jej úloh. Príbeh nie je ničím novým. Všetci sme videli tento typ filmu o vzostupe a páde. No keďže tento film sa sústreďuje na ženy, film dostáva nový nádych a pocit sviežosti. Tiež fakt, že vidíme strip club a zákulisie takéhoto podniku, rovnako ako ženské priateľstvo z pohľadu režisérKY a scenáristKY dáva tomuto filmu viacej credibility a vkusu. Nemôžem si pomôcť, Hustlers ma ako film očaril. Či to bolo zásluhou J-Lo a jej pole dancing scény a to sa ťahalo so mnou až do konca filmu a vlastne aj doteraz, je otázne... no čo nespochybňujem je to, že ako píšem tento komentár tak radím Hustlers do TOP 5 roku 2019. Vtipná, chytrá, emotívna, sexy a absolútna filmová pecka, ktorá nenudí ani na sekundu s pevnou režisérskou rukou a víziou, a skvelými hereckými výkonmi. Jedno z najväčších filmových prekvapení roku a skvelý filmový zážitok, ktorý nadchne a nenudí. ()

VanTom

Ano, ano, nezávislé, silné ženy se o sebe postarají… sváděním, drogováním a okrádáním úspěšných (tzn. určitě nepoctivých, takže si to zaslouží) "žraloků" z Wall Street. Hmm… Muži zde fakt nehrají jedinou kladnou, nedejbože důležitou roli, jen cynický materiál pro obživu / obohacení. Film je z řemeslného hlediska moderně, nápaditě natočený (výborný písničkový soundtrack) a Jennifer Lopez válí (pominu-li, že se stejně jako ostatní hrdinky maluje a obléká jako štětka), jenže jeho zápletka, bez všech těch sestersky pospolitých párty a holčičího stěžování / psychologizování, stačí sotva na hodinu. ()

Autogram

Tak nakoniec o niečo väčšia blbosť, ako som čakal. Zlatokopky sa chcú zbaviť tyče tak, že vykrádajú kreditky a to nie len taká sranda, ako sa môže zdať. Zabalené je to do videoklipového balenia so skokmi v udalostiach hala-bala, a už keď podstata skutočného príbehu je pochybná, tak podobne musel dopadnúť aj film. A ešte aj tým, že najlepšie vyzerajúca štetka je tá najstaršia z nich. ()

upson

Snímek Loren Scafariove mi místy připomínal rukopis nezávislého filmaře Stevena Soderbergha. Bohužel Steven Soderbergh má vlastní a kvalitnější scénáře. Snímek hodně tahá nahoru životní výkon Jennifer Lopez. Oscar za vedlejší roli by nebyl žádným překvapením. Alespoň nominace by dopadnout mohla. Každopádně úctyhodných 70% ()

KoRner

JLo bola celkom odvážna si za toto pýtať Oscara, ale jej najhorší výkon to každopádne nebol. Partia štetiek, ktoré keď si uvedomia, že až také neodolateľné nie sú, začnú chlapov opíjať, drogovať a následne ozbíjať o každý dolár na kreditke. Morálne dilema rieši iba okrajovo, ale aj ten príbeh to má proste slabý a celý gang neurobil nič prevratné, kvôli čomu by si zaslúžil viac než jeden stĺpček v novinách, ktorý aj nakoniec dostal. Ak ste si pozreli ako vyzerali tie dievčence v reále, je vám jasné prečo sa o ne nikdy polícia nezaujímala. Veď kto by sa takým niečim chvalil?! ()

wooozie

Přemýšlím, co vypovídá o současných amerických hodnotách více, zdali fakt, že to v kinech vydělalo více než 100 milionů dolarů, nebo to, že největší vedlejší "hvězdou" ve filmu má být Cardi B, kterou časopis Time zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí světa? Skutečnost, že se tu možná dá dívat na osazenstvo, ještě neznamená, že to dokáže překrýt naprostou stupiditu všeho ostatního. Za Lili Reinhart a Jennifer Lopez jsem chtěl dát nějaké rozumné hodnocení, ale některé rádoby životní moudra a idiotské dialogy to posílají div ne do odpadu. ()

mira007

Americké drama dle skutečné story, kdy parta striptérek ( možná prostitutek spíš ) v čele s Jennifer Lopez,vysávala konta klientů poté, co je nafetovali. Tento kriimi případ by se dal odvyprávět za třicet minut, takže další hodina filmu je jen vata dvou druhů. Ta první je život v new yorském strip klubu - veselá, barevná celkem sexy podívaná ( ale zapomeňte, že by nějaká hlavní hrdinka ukázala byť jen bradavku ) ve stylu Česko-Slovensko má talent. Druhá vata je pokus o vykreslení vztahů a rodinného zázemí , jenže jako celek je to hrozně nudné a pocitově pětihodinové se spoustou tupých plků, přičemž nejhorší je snaha tvůrců udělat z feťaček, prostitutek, zlodějek oběti zlých chamtivých bohatých mužů, kteří zbohatli v době finanční krize. Podtrženo sečteno, jestli tento film má smysl, tak jen proto, aby viděl Jennifer Lopez - to co předvádí v padesáti letech a v jakém oblečení ( zaboha si nevybavuji, že by nějaká česká herečka někdy měla na sobě něco sprostě odvážného ), tak to klobouk dolů. za odvahu. A je to poprvé co Jenny from the block zatraceně dobře hraje. ()

Henry007

U Hustlers dokážu pochopit oblibu filmu v USA i nevlídné přijetí v ČR. Zhruba 3/4 stopáže je to energický film o partě holek, které v životě neměly mnoho štěstí a u tyče nacházejí nejen jednodolarovky, ale také opravdové přátele a plán, jak zbohatnout. Vizuál blyštivý jako postava JayLou na pokraji padesátky, doplněný pop music let minulých. Nejde se příliš do hloubky postav, nikdy jim nehrozí reálné nebezpečí, že je policie chytí, ale díky rychlému tempu jsem byl baven a nevadilo mi to. Poté se ale přímočaré vyprávění zbytečně zkomplikuje - skáče se mezi minulostí a současností v tak neučesané podobě, že jsem se v tom úplně ztratil a netušil, co se v jakém roce událo a zda se jedná o scény z minulosti nebo nikoliv. Filmu značně dojde dech a vyvrcholení filmu nenabídne žádné emoce ani napětí, vyšumí do prázdna. Jako nenáročný film pro holky to obstojí, zvěsti okolo Oscarových nominací už byly mimo. ()

Bozvav

Strašná ptákovina o ničem, kde si na své přijdou pouze páni (popř. lesby), kterým stačí ke štěstí hoódně silikonu, botoxu, liftingu, třpytek a tuny makeupu. Jennifer už pro samý botox nemůže hýbat ksichtem (nicméně zadek má pořád výstavní), její kožená kamarádka nejspíše mimiku neprovozuje od narození. Film nic nesděluje, výrazná absence čehokoliv humorného, napětí, nebo nějakou dramatickou chvilku byste hledali marně. Nudné a fádní, jednu hvězdu za tanec u tyče. ()

Deleatur

Plusy: Ženský buddy movie. Krásný holky v čele s Lopezovou, kterou ale přehrávala Wuová. Místy trefný černý humor. Cynické alibi pro okrádání "velkozlodějů". Mínusy: Podání nebylo tak přesvědčivé jako nápad. Možná to byl příběh prvotřídních striptérek, ale Lopezová je moc hvězdná na roli, kde spadne zpátky do dělnický profese. A byla to urážka chlapů, že se nechali zblbnout kdejakou načančanou fíčou. A když ne, tak to byli nesmělí panicové, mamánci nebo zoufalci. Hodnocení: 71%. ()

luxuska

Je to asi poprvé, co u JLo vidím nějaký náznak herectví, ale že by to bylo zrovna na nominaci na Zlatý Glóbus? Vypadá ale výborně, to se jí musí nechat... ()

Hapretor

Sprosté, tupé, nudné, ... ženské se mi ani vlastně nelíbily ... J-Lo má super postavu - a pokud neměla dubérku, tak i skvělou kondičku - jo, je to super kost - hot - milf - ale tím to končí ... tento film je hrůza o ničem ... odpad - je dost ostuda, že tady hraje - nemá nějakou úroveň či co ... naprosto mi uniká, o co jí vlastně jde ... tohle přeci nemá zapotřebí ... asi nemá žádnou soudnost ... haleluja !!! ()

Rathalos

Ale nie je to az take hrozne,uz len to,ze je natoceny tento film podla skutocnej udalosti,robi svoje,velmi dobre je tu vykresleny zivot stripterok,herecky podali fajn vykony,hlavne Jennifer Lopez bola presvedciva a aj hudba sa mi pacila,ta bola mnamka...:-) ()

BOURQUE

Film zachycujúci život niekoľkých slečien, pracujúcich v striptízovom bare, ktoré sa snažia prežiť následky finančnej krízy. Samozrejme, ich (špinavé) triky už aplikovali aj pred tým, ale až po vypuknutí finančnej krízy (koniec rokov 2000) to začína byť zaujímavý. Po videní filmu som vedel myslieť len na to, že išlo by to natočiť lepšie a vyťažiť z toho aj viac. L. Scafaria sa totiž už od samého začiatku sa snaží film predať ikonickým tancom J. Lopez. Ona síce predvedie jednu zo svojich najodvážnejších scén, ale inak jej výkon je bez výraznejšej sily. To isté sa dá povedať aj ostatných. P.S.: V niektorých prípadoch forma trestu je smiešna. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

helloween93

Většinou mi filmy z podsvětí nebo o kriminálnících baví, ale Hustlers nebyl ten případ. Možná je to tím, že filmu chybí nějaká gradace děje nebo vývoj postav. Nejlepší scénou filmu je Jennifer Lopez tancující u tyče. Fakt mi to nebavilo a nechápu, že na film lidi chodili, protože tak sexy to zase neni, respektive až na úvod to vůbec sexy neni. Studio STX v roce 2019 kasovně zabodovalo s Untouchables a právě s Hustlers. 2* ()

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (více)