Chlap na střídačku

Již patnáct let št'astně vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí totiž, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku. Lenka nakonec souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi. Tedy spíše ho postaví před hotovou věc. Co se všem zdá zpočátku jako perfektní plán, tedy jeden týden se svou ženou, ten druhý zase s milenkou, se nakonec může ukázat jako noční můra pro všechny. (Bohemia MP)

rakovnik

Dva a půl. Pocity na střídačku, spíše brzy níže, nežli výše. Obsazení filmu je luxusní, rozjezd a téma originální. Ale dost brzy se postavy začaly chovat když ne trapně, tak vyloženě nevkusně. Občas jsem se zasmál, semtam mi přišel příběh i zajímavý a dokonce uvěřitelný, ale stále jsem měl pochyby. Pochyby o motivaci a duševním zdraví postav. V souboji žen o uťáplého docenta jsem brzy ztratil důvod té snahy, prostředky mě ale pobavily, byť nemusely být tak doslovné a veřejné. Prostě pár fajn gagů v jinak spíše trapném filmu. Je také zajímavé, že jsem se smál jinde, než něžné pohlaví. ()

Aljak

Potenciálne zaujímavý námet, na ktorom sa dala postaviť vcelku slušná dramédia. Avšak po prvotnom záujme ohľadom dôvtipnej zápletky sa z toho vykľula poriadna trápnosť, ktorá miestami pôsobila totálne infantílne a prihlúplo. Až som zostal zarazený, že z takéhoto námetu sa stalo napokon poriadne trápne teátro, ktoré pôsobilo maximálne iracionálne - a to z pohľadu všetkých zainteresovaných. Sem tam nejaká dobrá hláška, občas vtipná scénka, ale z celkového pohľadu to bolo dosť mizerné (presne ako už napovedá samotné hodnotenie). Myslím si, že s daným námetom sa dalo oveľa lepšie pohrať, potenciál to malo rozhodne oveľa vyšší. 1* ()

Streeper

Těšila jsem se na pohodovou veselou komedii ve stylu Ženy v běhu, ale tohle se tomu nemůže ani vyrovnat. Herecké výkony ok, Chýlková mi trochu lezla na nervy, jak byla snaživá a až moc hysterická. Naopak Žáčková mi přišla sympatická. A pak mezi nimi Jirka Langmajer, který to zahrál nejlépe ze všech. První polovina super, pak už se to až moc a zbytečně protahovalo. Opakovaný vtip není vtipem. A ten konec? Za to by se tvůrci měli raději stydět, to už na mě bylo trochu moc. Bylo by lepší, kdyby tu postavu nechali zemřít a ukázali jak spolu vycházejí ty dvě. Očekávala jsem něco lepšího. ()

bourec

Vzhledem k tomu, co má Zahrádka za sebou za výrobky, se ani moc nedivim, že to dopadlo takhle.Jirka je můj oblíbenec, takže si to mohl odpustit.Trapnost, idiocie, scény odtržený od reality, a navrch konec, kterej to celý završí mírou vrchovatou.Kravina na kterou nekoukejte ani po dvaceti plzničkách.10%. ()

necisty

Někdo tu napsal: Je to tak blbé, až je to dobré. Skutečně. Já teda nechápu, proč se skoro všechny české komedie točí okolo nevěry a také ji téměř vždy začíná chlap. Bohužel si tímhle prošla velká spousta z nás a tak to sice podporuje časté téma, ale také to dělá tyto filmy hůře shlédnutelné. No k té lepší stránce - Langoš hraje perfektně, Chýlková je mnohem hezčí než ta mladší černovlasá a mockrát jsem se s kamarády hluboce zasmál. Ale je to absurdní :D. A teď jsem z traileru zjistil, že je to kompletní vykrádačka původní francouzské komedie, tak beru zpět jednu hvězdu. ... GA Cinema ()

zette

K memu prekvapeni me tato komedie pobavila. Dejove sice blbost, ale dialogy a nektere scenky jsou fakt vtipne. Langmajerovi komedialni role sedi cim dal vice. Chylkova vypada lepe, jak v devadesatych letech. ()

KajusaK

4 ale velmi slabé :D. Bylo to tak blbé, až to bylo dobré. Závěr poměrně dost pobavil. Herecké výkony vynikající. Rozvod byl moc jednoduchý, takhle Jiřího zničily kompletně :D ()

angel74

Sexistické komedie zrovna dvakrát nevyhledávám, ale zlákalo mě poměrně kvalitní herecké obsazení. Příběh muže, kterého si jeho manželka a milenka navzájem půjčují, je sice místy hodně přitažený za vlasy, přesto tvůrcům odpouštím. Našly se tu totiž momenty, u nichž jsem se docela dobře bavila, i když s blížícím se finále přibývalo scén, které bych radši neviděla. Výsledný dojem z filmu je tak poněkud rozpačitý. Nemůžu se rozhodnout, zda se jedná o celkem fajn oddechovku, nebo naopak trapně přízemní zábavu. (50%) ()

HorrFi odpad!

Tohle byla taková pitomost, že se z toho budou vzpamatovávat ještě moje děti jestli nějaký někdy budu mít :D.. nechápu k čemu se to Jirka Langmajer upsal, ale u tohohle mi opravdu bylo stydno.. ()

otík

"Vždycky" jsem si přál slyšet Chýlkovou, jak do telefonu diktuje smsku o vlhké mušličce a o tom, jak kouše protějškovy koule. Ne, tohle fakt nemohlo být myšleno vážně. V půlce jsem to přestal sledovat, to nemělo cenu. Přitom Langoš byl fakt dobrý, škoda. ()

Johnny.ARN

Krásne tu bolo cítiť, že námet nepochádza od nás. Vypointované, vtipné, skvelo obsadené a ešte lepšie zahraté. Zase raz po dlhej dobe komédia, pri ktorej som sa zasmial a vedel som ju pretrpieť. Nadhodnotené 3 z 5 ()

Mrkvič

Langmajer je výborný. Zase. A to je celé. Scénáristický zvěřinec. Vtipu film moc nemá (třeba ve srovnání s nedávno viděnými matkami). Chvílemi by se film i tvářil zajímavě, ale potom přijdou chvíle, kdy je některá z postav strašně neuvěřitelná a zajímavost je spláchnuta nějakou trapnou scénou. Kolega vyčítal filmu závěr, ale zrovna závěr byl tak trochu svěžím větrem do plachet a na konci opět Langmajer potěšil. Být v hlavní roli někdo jiný, film bych asi nedokoukal. ()

oveckaoa

Tohle , že je ten nejhorší film , který někteří tak hejtují tak to ani omylem jak takový Špindl, Kameňáky kterýkoliv (Vánoční jsem neviděl, ale tipuji, že to bude sračka taky) jsou daleko horší o takovém Čarovném Kamínku nemluvím radši . Nechápu co lidi od těch českých komedií jako čekají něco světoborného co by získalo 5 oskarů nebo fakt nevím. Totálně průměrný film na 3 hvězdy , ale čtvrtou přihodím jelikož filmové dno si představuji jinak navíc, když ten film dokáže pořád naplnit kina tak to asi zase taková sračka nebude. ()

pytlik...

Škoda, že si Langmajer nezašel k psychologovi, aby se mi osvětlilo, co chlapa, co má doma starou škebli, nutí najít si někde jinde druhou škebli stejných kvalit, jen mírně mladší. Logičtější by bylo nabrnknout si nějakou svou studentku, ne? Jinak se jedná samozřejmě o film z jiné dimenze než je náš reálný svět, minimálně já nikdy nezažil, že by někdo vyřizoval rodinné problémy na přednáškách, vykřikoval oplzlosti v prostředcích MHD a restauracích, či se zamilovaně točil kolem lampy, a to jich v blízké ulici a parku máme požehnaně. Skoro až k závěru to byl jasný odpad, ovšem pak nastal výrazný zlom téměř na pět hvězdiček, kdy se Langmajer měl dostat do výlučné péče třetí ženské, jisté Pepky. Jééžiš, lámal jsem se smíchy pod stolem, no ten to hraje taaaak blbě! No a konec ukázal, že to skutečně akorát blbě hrál, takže tvrdé zklamání a za ty tři minuty smíchu dávám jednu hvězdu. ()

Sany33

Príbeh: Keď odhalíte manželovu neveru, nevykopnete ho z domu ale rozdelíte si ho s jeho milenkou. Aby si toho debila užila aj ona. Herecké obsadenie: Osobne nechcem hanobiť herecké umenie Jirku Langmajera ale nepripadá mi ako chlap kvôli ktorému sa oplatí robiť taký povik ale to je iba môj názor samozrejme. Prevedenie: Je to mega bizardné aj samo o sebe a ak si k tomu ešte pripočítame homosexuálneho najlepšieho kamoša tak je to už trocha cez. Pocity: Film stavia ženy, do rolí trpiteliek odkázaných na existenciu muža čo je zjavne dôvod dosť vlažného hodnotenia zo strany nežného pohlavia. Film priamo navádza k nevere a ukazuje že sa dá toto spoločenské fopaux nijako tolerovať. Pre mňa osobne je to najvyššia forma zneuctenia manželky a s ňou aj celej rodiny a preto bol môj smiech silený a vlastne som sa iba pousmial nad absurdnosťou celého tohto filmového počinu. Pridaná hodnota: Sociálne scifi bez pridanej hodnoty. 24% ()

mkubalikova

"Mnou vchází se do trýznivého města, mnou vchází se do věčné bolesti, mnou vchází se k těm, jež bůh věčně trestá." Dante Alighieri 20% ()

cross odpad!

Ja proste odmitam verit tomu, ze Langos, Chylkova a Janzurka v tomhle hrali dobrovolne... Ohnostroj trapnosti. Nekoukatelne! ()

LexBarker

Další česká rádoby vtipná komedie, kde trapnost stíhá trapnost, s herci kteří hrají, jak ti nejprůměrnější ochotníci. Snad jedině Jiří Langmajer nepůsobí úplně tragicky, ale jemu stejně nejvíc sluší arogantní šovinisté, což zde nehrozí ani náhodou. Film rozhodně nikomu nemohu doporučit a to ani na ukrácení nudy při deštivém nedělním odpoledni. ()