Konečně jsou zase tady... Tom a Jerry, nerozluční kumpáni, kteří se navzájem nenechají vydechnout. A protože jejich předchůdcům je už přes padesát let, přicházejí v nové podobě ještě hravější, rychlejší a vykutálenější. Tom a Jerry Kids se svými kamarády se představují... (duklak2)

C0r0ner odpad!

Ostudný hnus, který nemá s původním nápadem dua Hannah/Barbera společného vůbec nic. Otřesná animace, nulová zábava, vykrádání všeho, co se dá. Předpokládám, že hlavním motivem k natočení tohohle děsu byly prachy. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. Je neuvěřitelné, že něco z roku 1940 může být o tolik lepší, než něco o padesát let starší. 0% ()

Andrej235

Aj keď "nové" postavy vyzerajú skôr ako majonéza rozplasnutá na stene, aj keď pesničky majú trápny text ktorý sa vôbec nerýmuje a skoro každý diel nemá nič čím by zaujal, nájde sa sem tam dobrý nápad sem tam aj obstojná animácia a niektoré hlášky sú vcelku dobré, každopádne ide o najhlbšie dno kam až môže Tom a Jerry klesnúť. ()

Papo123 odpad!

Neviem, či tvorcom išlo naozaj iba o peniaze, alebo sa snažili vytvoriť niečo zábavné. Každopádne im to vôbec nevyšlo. Z Toma a Jerryho sa stali deti a prišla k nám rada otravných a nezaujímavých postáv typu retardovaní Droopy a Dripple, postihnutý vlk, ženská a tlupa ďalších, ktoré tam podľa mňa nemajú čo hľadať a odstrukujú Toma a Jerryho. Humor je totálne trápny, dokonca až tak, že som sa nezasmial ani pri jedinej epizóde. Výsledok: odpad! ()

blondboss

Toto je klasická ranná rozprávočka, ktorú si pamätám z Telerána, takže je to prakticky každodenná záležitosť. Problém je, že je to až príliš detinské a tie rozprávkové príbehy sa dosť odklonili od legendárnych príbehov Toma a Jerryho. Táto detská verzia je proste až príliš infantilná, aby nadchla širšie publikum, a navyše Droopy a Dripple a ich nudné naháňačky s McWolfom tomu tiež neprispeli. Takže pre mňa len podpriemerná séria. 40 % ()

donnie22

4 hviezdy.Aj za skvelý slovenský dabing študia DIMAS z roku 1994 ktorý bol na videokazetách od Intersonicu.V slovenskom zneni sa mi najviac pačil vynikajuci Ján Kroner ako McWolf.Ale aj ostatné postavičky mali dobré hlasy.V detstve som videl všetky videokazety s týmto seriálom.A neni to také zlé.Najviac sa mi pačili epizody kde bol Droopy zo svojim synom a vyborné boli aj tie kde bol Spyke a Tyke.A dodnes si pametam spev Jerryho bratranca Antonia :-D Takže 70% aj z nostalgie. ()

Tom a Jerry nabírají obsazení

Tom a Jerry nabírají obsazení

28.04.2019

Animovaný a zároveň hraný remake Toma a Jerryho začíná obsazovat důležité role. V té hlavní se nakonec objeví herečka Chloë Grace Moretz (Kick-Ass), která ztvární postavu Kayly – zaměstnankyni… (více)