Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Peter Parker je obyčejný, spíše neoblíbený, středoškolský student. Jednoho dne navštíví vědeckou výstavu, kde se předvádí možnost kontroly radioaktivního záření. Do cesty tomuto záření se připlete malý pavouk, který vzápětí kousne Petera, následkem čehož u sebe Parker objeví pavoučí schopnosti. Poté, co svojí nečinností nepřímo způsobí smrt strýčka Bena, kterého miloval jako svého otce, pochopí, že s velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Stává se Spider-manem. Populární komiksový příběh, pocházející z hlavy Stana Leeho, se za dobu své existence dočkal mnoha filmových a seriálových zpracování. Tato verze z roku 2003 čítá 13 epizod. Sledujeme nová Spideyho dobrodružství, v nichž se můžeme potkat s původními komiksovými postavami. Ať už s Peterovými přáteli (Harry Osborne, Mary jane), tak i se záporáky (Electro, Kraven). (Šimpy)

(více)

Recenze (50)

jh666 

všechny recenze uživatele

Tak tenhle Spider-man mě opravdu nechytnul. Příběhově docela průměrné, ale dva faktory tomu strašně ubližují. Za prvé to je přímo odporná animace. I ta z Iron Man & Hulk: Heroes United se zamlouvala víc. A pak je to strašný výběr hudby, která mi jednal leze na nervy a jednak se ke Spider-manovi absolutně nehodí. Abych jen nekritizoval, pokud je Spidey v kostýmu, tak docela ujde. 33 % ()

Knowho 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejvíc underrated Spider-Man seriálů. Jo animace je zvláštní,  a chvílemi i divná, ale sakra je to animace z roku 2003! Jinak by se mělo jednat o výplň mezi Raimiho 1 a 2, i když je pak zvláštní ta poslední epizoda. Znělka seriálu je skvělá. A pak je tady Kingpin. Opět černoch. Opět v podání Michaela Clarka Duncana. Což znamená,  že pokud se jedná o opravu výplň mezi Raimiho 1 a 2, tak je Tobeyho Spíďa a Affleckův Daredevil ve stejném vesmíru :) 8,5/10 ()

Reklama

K4sum1 

všechny recenze uživatele

Překvapuje mě, že to dávají na Disney channelu, vzhledem k tomu že je tam krev a dost výrazné násilí (useknutá hlava, končetiny). Animace není až tak špatná, je to zase něco jiného, podobného, jako fotbalové scény v Galactic Football. Líbí se mi hlavně, že je tam aktivně Mary Jane, což je má oblíbená ženská postava ze světa Spider-Mana. 13 dílů asi tak akorát. ()

Daae 

všechny recenze uživatele

Seriously, ouch. Tento seriál se snaží být hrozně cool (výroba MTV), ale počítačová animace je už děsně nesympatická a nepříjemná. Samotná postava Spider-Mana vypadá dosti nedodělaně, nemluvě o jedincích jako je Electro. Některé akce jsou ale velmi slušné a není na škodu, že se i postavy pohybují přirozeněji. Vadilo mi však, že se tvůrci snažili představit nové postavy (Indy - ne dík), nové padouchy, což je škoda, protože Spider-Man má původně výborné padouchy, kteří vždy baví. Postava sofistikovaného Harryho navozuje na 1. film, MJ vypadá nějak moc undergroundově na to, že původně má být takovou barbínovskou supermodelkou, Peterova postava je docela slušná (i Spíďa hází nějaké své vtípky). JJJ mi přijde příliš vlídný a málo výbušný a Dr. Connors zase příliš temný i před svou proměnou. Nemůžu si odpustit poznámku, že baby tu jsou nějaké moc vychrtlé :) Úvodní znělka a ukázky se mi časem začaly líbit. Jemně nad průměrem a to jen proto, že je Spidey můj hrdina, jinak by to bylo horší. ()

Mertax 

všechny recenze uživatele

Toto bylo mé pozdní setkání se Spider-manem. Dobře naladěná z obou filmů sem se těšila, že si zopakuju seriál z roku 94. Ale při shánění jsem se v podstatě "omylem" dostala k tomuto. Takže při sledování jsem byla mírně zklamaná, víc se mi líbil onen starší seriál. Animátorsky zvládnuto sice velice dobře, fajn úvodní znělka, která mi hraje v uších, ale tohle byla na mě až moc taková "svítivá" animace, jo a M-J má ty vlasy nějak moc červený a krátký:)). Ale zhltla sem všech 13 epizod. A teď snad konečně splašim SSS (správnýho starýho Spideyho.) 70 %. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama