Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Peter Parker je obyčejný, spíše neoblíbený, středoškolský student. Jednoho dne navštíví vědeckou výstavu, kde se předvádí možnost kontroly radioaktivního záření. Do cesty tomuto záření se připlete malý pavouk, který vzápětí kousne Petera, následkem čehož u sebe Parker objeví pavoučí schopnosti. Poté, co svojí nečinností nepřímo způsobí smrt strýčka Bena, kterého miloval jako svého otce, pochopí, že s velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Stává se Spider-manem. Populární komiksový příběh, pocházející z hlavy Stana Leeho, se za dobu své existence dočkal mnoha filmových a seriálových zpracování. Tato verze z roku 2003 čítá 13 epizod. Sledujeme nová Spideyho dobrodružství, v nichž se můžeme potkat s původními komiksovými postavami. Ať už s Peterovými přáteli (Harry Osborne, Mary jane), tak i se záporáky (Electro, Kraven). (Šimpy)

(více)

Recenze (50)

jh666 

všechny recenze uživatele

Tak tenhle Spider-man mě opravdu nechytnul. Příběhově docela průměrné, ale dva faktory tomu strašně ubližují. Za prvé to je přímo odporná animace. I ta z Iron Man & Hulk: Heroes United se zamlouvala víc. A pak je to strašný výběr hudby, která mi jednal leze na nervy a jednak se ke Spider-manovi absolutně nehodí. Abych jen nekritizoval, pokud je Spidey v kostýmu, tak docela ujde. 33 % ()

Mertax 

všechny recenze uživatele

Toto bylo mé pozdní setkání se Spider-manem. Dobře naladěná z obou filmů sem se těšila, že si zopakuju seriál z roku 94. Ale při shánění jsem se v podstatě "omylem" dostala k tomuto. Takže při sledování jsem byla mírně zklamaná, víc se mi líbil onen starší seriál. Animátorsky zvládnuto sice velice dobře, fajn úvodní znělka, která mi hraje v uších, ale tohle byla na mě až moc taková "svítivá" animace, jo a M-J má ty vlasy nějak moc červený a krátký:)). Ale zhltla sem všech 13 epizod. A teď snad konečně splašim SSS (správnýho starýho Spideyho.) 70 %. ()

Reklama

PKD 

všechny recenze uživatele

Tohle mi tehdy stálo za koupení originálky a nikdy jsem toho nelitoval, přes to, že jsem to vlastně ještě neviděl. Takže koupě byla tzv. na slepo, což já obvykle nedělám. Nevadí ani Kingpin, který je očividně převzat se vším všudy včetně silně charismatického a bohužel již zemřelého Michaela Clark Duncana z filmového Daredevila. Scénáře jsou od zkušeného matadora B.M.Bendise, který vytvořil kvalitní poctu Raimiho Pavoučnatce 1 a 2. Viz. shodný design kostýmu. Konec je sice poněkud ponurý, ale zase ewokuje slavné 50.číslo od Stana Leeho, kterým též začaly blahé paměti comicsové legendy, které mi budou chyběti. Zvláště v př. právě S-M. 2 díly s Electrem jsou jedním z vrcholů. Jen moc nechápu toho blonďatého Osborna jr. Hlasový casting se povedl rovněž na výbornou, kde máte vedle sebe Netflixovského hraběte Olafa, zpěvačku Lisu Loeb či mimózního rež. Roba Zombieho.  Peter přecházející zadumaně po stropě  ,,Proč nemůžu jít na párty jako všichni ostatní? Protože....nejsem jako všichni ostatní?´´ ;-) ,,Dokonce i X-meny zvou na párty´´ . Určo bych bral vícero sérií. Ale to už jest dnes marné. I když se min. rok objevila zpráva, že by tvůrci do toho šli, ovšem Marvel by se musel přidat. ()

Knowho 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejvíc underrated Spider-Man seriálů. Jo animace je zvláštní,  a chvílemi i divná, ale sakra je to animace z roku 2003! Jinak by se mělo jednat o výplň mezi Raimiho 1 a 2, i když je pak zvláštní ta poslední epizoda. Znělka seriálu je skvělá. A pak je tady Kingpin. Opět černoch. Opět v podání Michaela Clarka Duncana. Což znamená,  že pokud se jedná o opravu výplň mezi Raimiho 1 a 2, tak je Tobeyho Spíďa a Affleckův Daredevil ve stejném vesmíru :) 8,5/10 ()

Mafiapau 

všechny recenze uživatele

Částečně subjektivní: Za mě, rozhodně nezábavnější počin z univerza spidermana. Soundtrack jako kdyby si ho vyloupili z trezoru PiczoGame.net (jakmile uslyšíte rave a psybientní linky.. dostanete husinu), grafika a stylizace na tu dobu dost ojedinělá. Motion tracking rozhodně oživil celý svět, jelikož, není to zrovna animační mástrpís. Nepřátelé povouko-muže jsou dost patetičtí jak by se dalo čekat, ale to na co se těšíte asi nejvíc, je celkově ovlivnění postav kolem Petera Parkera, jelikož zde není otravná stará rašple (tetička Petera) která mě ve spider-manech vždycky sr*la. Též je zde asi nejsympatičtější Mary-Jane ze spiderversa, která se dokonce chová jako člověk co žije v NY. Kterak musím pochválit chování i ostatních postav, jelikož jsou v dosti případech uvěřitelné. Nejzářivější roli měl samozřejmě opět nerudný novinářský šéf  který chce oškubat PRko spider-mana. A pak je tu Harry, kterého si pamatuju ze seriálu snad jen v póze se sklenicí s martini :D. Shlédnuty všechny díly na jeden zátah, a vidět to celé konečně po 20-ti letech bylo osvěžující, a celou dobu jsem cítil že to bylo docela nadčasové dílo, když mě seriál baví více než dnešní počiny, s nostalgií nepotaz. Za mlada jsem měl jen jednu VHSku kde byli myslím jen 3 nebo 4 díly, a ty byli ještě rozházený takže jsem věděl úplný h*vno. Shlédnuto v CZ dabingu (nebyl špatný, a přišel mi více sympatičtější než originál) až na poslední díl který je nedohledatelný v CZ jelikož to je asi případ podobný jako 14. díl OBANu. Děkujeme ČR jako vždy. Rozhodně hodno shlédnutí, je to odvaz. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama