Swann je nebezpečný terorista, specializující se na bombové útoky a právě teď chystá něco opravdu velkého. Na stopu se mu ovšem dostal polda, který je pro něj nebezpečnější než všichni ostatní strážci zákona dohromady. Detektiv Ray Nettles totiž nedávno přišel o rodinu a při poslední akci mu Swann zabil parťáka. Nettlesova poslední akce měla alespoň jedno plus. Když byl při jednom zátahu přepaden teroristy, nejenže se mu podařilo uniknout, ale také zatknout Swanovu mladou milenku, teroristku Claire, která je navíc velmi schopnou vědkyní. Drží ji na policejní stanici, kde se z ní pokouší dostat informace potřebné k dopadení Swanna, což se mu zoufale nedaří a terorista mezitím likviduje jednu budovu za druhou. Když se Swann pokusí proniknout na stanici, obrátí se Claire na Nettlese s nabídkou, že pokud ji propustí, dovede ho k Swannovi, který se prý chystá odpálit bombu jenž by dokázala zničit celé Chicago! Ray se rozhodne požádat o pomoc nejlepšího chicagského pyrotechnika Franka Glassa. On zneškodní teroristu, Glass se musí postarat o zneškodnění bomby. Dají se do pátrání a zdá se, že vše vychází, jenže pak dojde k tragickému zvratu, kdy vyjde najevo šokující skutečnost, která vše obrátí naruby... (oficiální text distributora)

ConanVJ

Průměrný akční film, který určitě není tak špatný jak ho tu lidi hodnotí. Asi to bude tím, že S.Seagal nehraje hlavní roly a nelikviduje zloduchy bojovým uměním. Zde je pouhý velitel pyrotechniků. Hlavní roly zde hraje T. Sizemore, jako policista, který jde po nebezpečném bláznovi, který terorizuje město bombovými útoky. Nakonec však není vše jak na první pohled vypadá. Za mě 50% :) ()

kaylin

Mít ve filmu pár docela dobrý, i když třeba béčkových herců a nevykřesat z toho ani prd, dokonce ani toho dobrého záporáka, to už je opravdu umění. Ten, kdo tohle dal dohromady, to rozhodně nebyl profesionál a nenadchne ani Steven Seagal, který v té době ještě přece jen hrál a už se jen neschovával za své narostlé břicho. ()

stration odpad!

Je mi íto všech zúčastněných vyjma Seagala, že nepoznali, nebo nepochopili (jinak si to neumím vysvětlit), do jaké hrůzy vložili svůj potenciál. Ten film je opravdu nezvládnutý a to od A do Z. ()

vegetol.mp odpad!

Totální mrdka, která nemá pořádný tempo ani rytmus. Není tu ani jedna původní akční scéna, všechno je převzato z jiných filmů. Jediné, co zaslouží uznání, je výborné herecké obsazení, poskládané z docela známých tváří. Jednoduše prostě hrůza, kterou peněz chtivý Seagal natočil ještě před Lovcem policajtů. Seagalův Patriot byl sice možná nudný, ale alespoň měl nějaký rozpočet. Tahle mrdka natočená za 12 dní nemá nic... ()

BoredSeal

Opravdu nudný film. Hvězdičku dávám za dialog scény s Dennisem Hopperem a barovou kurvou. Kurva: "Na čem pracuješ?" Hopper: "Pracuju na tobě, kotě!" ()

Martin741 odpad!

Dalsi dokaz, ze Stevo sa neskutocne trapi, bol podany v tomto filme. Scenaristicky vyplach, akcia predpotopna a dialogy dementne. 0 % ()

raptorrr

Ani distributor se s tím zjevně moc nepáral, ačkoliv se film má odehrávat v San Franciscu, na obálce je napsáno "V Chicagu tiká bomba"... ()

Jino

Mě se to líbilo,. i když jak se tak dívám kolem - ostatní jsou jiného názoru. Já sem si ten film vychutnal se vším všudy. Ano, Steven už tady začíná bláznit, ale nahrazuje ho Sizemore. ()

Adaamos21 odpad!

Albert a Stývn překonali sami sebe a stvořili něco nepopsatelného. V tomto případě nemohu říci, to musíte vidět, ale to NECHTĚJTE VIDĚT! ()

Pajky3

Tak se nám Steven vrátil ve své dvanácté Seagovolce po třech letech. Ale všechno už je pryč. Prát se neumí, nebo nechce. Hlásit taky nezvládne. Sice si přizval poměrně známá jména na pomoc, ale ani to ho nezachránilo. Hopper se párkrát ukázal, Sizemore mi lezl na nervy a nakonec Jamie Pressly, které to začalo slušet až o pát let déle. Není to odpad, ale jen slabých 30%, protože je to podle mě slabší než Patriot. ()

Seag

Vy ste asi nenormálny. mne sa ten film páčil.Uz vidim ze kto nema rad seagala dá mu hned odpad! aj ked ten film nevidel.smutné ()

otík

V době, kdy se lámal chleba v profesní kariéře bývalého akčního hrdiny a měnil se v kulatou parodii sama sebe (neboli mezi prvním průšvihem Tajným agentem Jackem T., pak otřesným Patriotem až posledním velkým filmem Lovec policajtů) si Steven odskočil do vedlejší role pyrotechnického machra, který musí za pomoci osamělého zkušeného policisty Toma Sizemora vypátrat a zneškodnit ujetého Dennise Hoppera. Neskutečně imbecilní film s hláškami a dialogy suchými jako moje zadnice po vytření. Děsné. Tři čtvrtiny filmu Seagal jen sedí nebo chodí, kecá a hlásá "moudra", když už přijde na akci, je neskutečně zmatená, vůbec není jasné, kdo je záporák a proč na sebe ti lidé vlastně střílejí. Seagal přitom není zas tak moc tlustý a z pohledu dneška (8.9.2010) má ještě zachovanou tvář i copánek a vypadá solidně. Hopper si zahrál zcela to samé jako v Nebezpečné rychlosti, jenže tady je totálně blbý a ujetý. Sizemore hraje co potřebuje, chvílemi mi připadá, že ani neví proč. Určitě se to nedá nazvat pravou seagalovkou, i když s přibývajícím časem se Steven staví víc a více do role hlavního hrdiny a zachránce. Posledních 15 minut úplně bohatě stačí všem těm, kdo nechtějí ztrácet čas. Uvidí mistra v akci (no už jsem viděl i trapnější zfilmování), ale přijdou o fakt "bomba" dialogy. Film sám o sobě je z filmařského hlediska katastrofou, na některé odpovědi čekáte třeba 3-4 sekundy, záběry z jedoucího auta jsem trapnější snad ještě neviděl, akce a výbuchy jsou směšné. Jedna hvězda je s ohledem na Patriota a pozdější Sílu úderu či Stíny minulosti, které jsou ještě trapnější a ubožejší. Po desetiletí sledování Seagalových béček můžu konstatovat, že je to otřesný film, ale ne nejhorší. Hudba: Serge Colbert ()

SeanLSD

Rozumiem tomu takto : Po vynikajúcom ZABIJAKOVI POLICAJTOV mal byť toto ďalší príspevok do znovu sa rozbiehajúcej kariéry SS v podobe tímovky, kde nie je sám jediným búchačom. Nemalo ísť o k smrti nudný akčný výplach, ale skutočný Film s príbehom, bez bojových umení s už až rutinérsky očarujúcim psychopatom Hopperom a stále drsným sympaťákom Sizemorom. Ale filozofujúci akčný Céčkar Pyun absolútne nezvládol scenár – a to si ho dokonca ani nenapísal. ()

Columbus

Nebylo to nejstrasnejsi. Pyun mel docela dost penez, tak to slusne boucha. Ostatni je blbost plna uz videneho, ale na video to staci. ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore