V pokračování filmu Pravá blondýnka se Elle (Reese Witherspoon) vrací v celé své růžové a načechrané kráse. Je vycházející hvězdou v advokátní kanceláři a plánuje svatbu s mužem svých snů. Když však zjistí, že její firma zastupuje společnost, která testuje kosmetiku na zvířatech (a dokonce i na rodinných příslušnících milované čivavy Bruisera), stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva. A dostane padáka na hodinu. Elle se vydává na křížovou výpravu do Washingtonu, aby vzala věci do svých pečlivě upravených rukou. Do politické arény však není snadné proniknout - zvláště když z moře šedi, černi a námořnické modři vyčníváte jako růžový palec. S pomocí světáckého poslíčka se Elle nakonec podaří přesvědčit kongresmanku Ruddovou, aby ji přijala jako asistentku a umožnila jí prosadit své názory. (Cinemax)

tereza.s

Ne ne ne..... tohle mi prostě nesedne.... opakovaný vtip není vtipem, zvlášť, když ani to první není vtip. Ne ne ne ()

Zlaticko1

V tomhle filmu nehledejte nic inteligentniho, nic vtipneho, ani nic experimentalniho.. Kamera, rezie, strih, herecke vykony.,.. radsi pomlcime, pribeh o to vic hroznejsi.. Pokud se vam libi ruzova, a z prominutim vam nevadi idiotsky napad, tak se podivejte ;) ()

Film.maniak

Panebože, lidi.. nedokážete se na film dívat s nadhledem a úsměvem a prostě u něj jen relaxovat? Každý se tu hraje na odborníka a vypisuje jak je to stupidní a slátanina. Ono občas stačí prostě jen vypnout a podívat se na film bez zbytečného pitvání každé scény a hraní si na filosofa :) ()

Xpojntman

Nemůžu si pomoct Reese Witherspoon alias Elle Woods je tu sexy. Nevim jestli je to kombinaci růžové a blond, ale sekne ji to. ()

mirkath1

Pokud diváctvo nepochopilo, že je to parádně přehnaná parodie na všechny a na vše je to smutné. Je vidět, že pokud se najde solidní řečník-ukecá a utáhne na vařené nudli kohokoliv. Je však třeba mluvit na lidi jejich jazykem a šlápnout na kuří oko :) Viz konec, kde si komory čtou pochvaly z poháru :)) No je mi vás líto-já se skvěle bavila ()

ostravak30

Těžko u pokračování hledat cokoli, co by stálo za shlédnutí. Pravá blondýnka totiž v první řadě kopíruje všechno z prvního dílu. Elle je opět růžová, dává si záležet na vlasech, pleti, nehtech a ostatním kolem sebe radí, jak se vylepšit. Kadeřnici nahradila Mary Lynn Rajskub. Opakují se ale i další věci. A protože zápletka také nepatří k nejsilnějším, je těžké hledat tu správnou motivaci ke sledování. Vždyť Elle a její noví přátelé pobíhají od člověka ke člověku, od dveří ke dveřím. Ve filmu se totiž vlastně jinak nic moc neděje a humor se nám již taky vytratil. Není divu. Sami se podívejte, jakou práci za sebou mají režisér a scénárista. Bez zkušeností a potřebné praxe se pustili do filmu s vervou sobě vlastní, ale nevyšlo to. Takže zbývá jediné. Zajímá-li vás, jak to funguje v praxi při vytváření a prosazování zákonů, pak dostanete podrobnou instruktáž, která vám sice k ničemu není, ale možná budete kroutit hlavou stejně jako já. Američané pak nejspíš mohli být značně znechucení. ()

Wlczak odpad!

Neuvěřitelně hrozný film. Nereálnost, nevkusnost = hrozný film !!! určitě to má ale u dětí mladších 15ti let úspěch ()

sa_kra

Reese? Třikrát fuj a velká hanba k tomu. Co v jedničce zachraňoval hezkej zadek a probleskující vtípky skrz ambiciózní Elle, tady už nezachrání ani svěcená voda. Nudné, růžové, neskutečně trapné a hlavně úplně zbytečné. Napoprvé jsem se za dvacet minut nedostala a abych pravdu řekla, nepřipadám si v životě vůbec o nic ochuzená.... ()

HeyHou

Snaha tvůrců vytěžit z původního průměrného filmu něco víc se zjevně nepovedla. Přestože je Elle opravdu hloupá, tak je hrdinkou, a navíc přímočaré vtípky, které nejsou vůbec vtipné, mi nedovolují jinak, než dát jednu hvězdičku. Je mi líto, ale tento film mi nestál ani za to, abych ho dodívala do konce.. ()

Shley

Už první film za moc nestál, ale tohle bylo ještě horší, člověk pak má chuť hlavní aktérku nakopnout. Zkráceně je to nudné, trapné a hodně přihlouplé, celý film má IQ sklenky vody. ()

x_ander odpad!

První díl Legally blonde jsem nikdy neviděl, avšak jednoho krásného dne se mi "poštěstilo" v TV zahlédnout dvojku. Věděl jsem, že to bude spíše nezajímavá blbina, ale nakonec jsem byl přesvědčen, že i odpad samotný má několik dimenzí. Nikdy více... ()