V pokračování filmu Pravá blondýnka se Elle (Reese Witherspoon) vrací v celé své růžové a načechrané kráse. Je vycházející hvězdou v advokátní kanceláři a plánuje svatbu s mužem svých snů. Když však zjistí, že její firma zastupuje společnost, která testuje kosmetiku na zvířatech (a dokonce i na rodinných příslušnících milované čivavy Bruisera), stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva. A dostane padáka na hodinu. Elle se vydává na křížovou výpravu do Washingtonu, aby vzala věci do svých pečlivě upravených rukou. Do politické arény však není snadné proniknout - zvláště když z moře šedi, černi a námořnické modři vyčníváte jako růžový palec. S pomocí světáckého poslíčka se Elle nakonec podaří přesvědčit kongresmanku Ruddovou, aby ji přijala jako asistentku a umožnila jí prosadit své názory. (Cinemax)

J*A*M*A*L

No myslím, že to ani nemusím komentovat. Ta hvězdička ze Reese a to ne díky jejímu výkonu, pač tu blondýmu zahrála tak nehorázně trapně, že mi nebyl vůbec sympatický a tím pádem jsem jí za ten její "blonďácký" výkon nemohl zatleskat, i když vlastně hrála tak, jak to měla ve scénáři napsané, ale normálnímu filmovému fandovi se to líbit nemůže. Jedna z největších filmových stupidit vůbec. ()

listr

První díl jsem docela snašel, ale tohle je vrchol nevkusu a to naprostý vykradení jedničky je taky hruza. Rovněš to bylo poprvé co jsem v kině spal. ()

Senfi

No řekněme, že to bylo hodně růžový, trapný, přiblblý, o ničem ( no dobře, určitá zápletka by tu byla, ale ne příliš rozvedená). Ale naprosto mě dorazili homosexuální psy..to už je moc i na mě...a to se mi jednička líbila... ()

aLPaC

Dávám větší hodnocení než drtivá většina, ale musím, nenechávám se nikdy ovlivnit, jinak bych byl sám proti sobě. Příběh je znovu stupidní jako u jedničky, ale to je jednak účelem a není až tak, aby mě to sralo. Občas jsem se i mírně pousmál, někdy i trochu víc. Vidět skvělou herečku Reese, jak si ze sebe umí dělat legraci je ale fajn. Je to spíše tak 2,5, ale i kvůli zdejším procentům zaokrouhluju matematicky nahoru. ()

hacho odpad!

Predchozi dil jsem sice nevidela, ale par lidem se to pry libilo. Tohle ma na me vazne moc "blond" humor. ()

maty39

Možná že by to nebyl až tak špatnej film. Teda pokud by nebyl tak neuvěřitelně stupidní. Na scénáristy tohoto filmu sedí vtipy o blondýnkách naprosto přesně. ()

Brejlil

Už jednička je dosti děsivá, i když jí nelze upřít alespoň snahu o nabourání některých trapných stereotypů, ale toto je silné kafe i pro příznivce tupých filmů. ()

Lilloos

Pokračování nepřišlo s ničím novým a naivní barbínka už napodruhé nemá čím překvapit. Líbil se mi ale záběr kdy Elle v růžovém kráčí vzhůru mezi sestupujícím černým davem. ()

Berry

Banda uječených blonďatých krav..Nic víc...Vlastně je tohle něco jako ,,remake" na jedničku. Elle má na začátku nepřítelkyni a na konci filmu se z ní stane přítelkyně. Elle se na začátku něco nedaří, ale na konci se jí to podaří... Jediný rozdíl je v tom, že je to tentokrát pěkně trapný a hlavně NEvtipný... ()

Pc

Lepší byla určitě první díltady už to bylo takové okoukané, no nevadí trošku úspěšnosti mělo a proto 4* ()

H4N1CK4

Strašná stupidita. Blonďatá právnička Elle se snaží prosadit zákon týkající se psích práv. Je totiž majitelka homosexuálně orientované čivavy, jejíž matku zneužívá na pokusy kosmetická firma. Samozřejmě jí v cestě stojí mnoho překážek, ale ty Elle hravě překoná, protože má LUSKACÍ POHÁR! Větší blbinu jsem fakt dlouho neviděla:) ()

RadimFišer

Zde přichází druhý díl a je naprosto jiný a ještě působivější v tom bohatším stylu a smysluplnější náplni. JE to již véce o přátelství, o tom, že žena jako blondýnka působí ve světě mužů a dělá zákony, protože má odvahu a dobrou karmu, tedy ví co s ní dělat. Tento film se mi líbil jako dokument možnosti a odvahy ženy, která si stojí za svým a je jí jedno co si o ní říkají lidé, kteří jsou odvahou a svými vnitřními schopnosti pod ní. Nemohu než hodnotit kladně. ()

fNdEsIECLE

Víš, na co jsem pomyslel, když jsem tě poprvé uviděl? Že jsem celá růžová od hlavy až k patě? ňuf, ňuf. (Ne, že chci s tebou strávit zbytek života.) ()

TaanStari odpad!

Ona už i jednička byla docela pičovina, Reese Witherspoon asi bude fakt blbá jak pravá blondýnka, když kývla na pokračování. ()