V pokračování filmu Pravá blondýnka se Elle (Reese Witherspoon) vrací v celé své růžové a načechrané kráse. Je vycházející hvězdou v advokátní kanceláři a plánuje svatbu s mužem svých snů. Když však zjistí, že její firma zastupuje společnost, která testuje kosmetiku na zvířatech (a dokonce i na rodinných příslušnících milované čivavy Bruisera), stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva. A dostane padáka na hodinu. Elle se vydává na křížovou výpravu do Washingtonu, aby vzala věci do svých pečlivě upravených rukou. Do politické arény však není snadné proniknout - zvláště když z moře šedi, černi a námořnické modři vyčníváte jako růžový palec. S pomocí světáckého poslíčka se Elle nakonec podaří přesvědčit kongresmanku Ruddovou, aby ji přijala jako asistentku a umožnila jí prosadit své názory. (Cinemax)

effka

Tak já si myslím, že vydržím docela dost, a tohle bylo fakt MOC! Oni tu růžovku nejdřív vychvalují do nebes, jak byla nejchytřejší na univerzitě a ona pak místo 'hospodářství' říká 'hospoda', protože tomu nerozumí..! Jasně, že je to vtípek překladatele, ale nechtěla bych to vidět ani v originále. ()

Jeanecek

No.. když člověk vypne ten ultrapatetickej konec, párkrát se může pousmát, ale už ne zasmát. Velice špatný sequel. ()

Chosef76

Chvíli jsem nevěřícně kroutil hlavou, pak jsem začal hlasitě nadávat....po 20 minutách jsem ztratil zájem a šel se naložit do vany abych se očistil a zapomněl :) ()

mira.l

Na jedničku se koukat dalo, ale u tohohle mi bylo chvílema stydno, chílema jsem byl nasrán, že s tím ztrácím čas, no dokoukal jsem to, ale šlo to teda hodně ztuha a víceméně jen proto, že vypnout to bych Reese asi neudělal....:). Reese je taky asi tím jediným, co to zachránilo od odpadu. ()

Likan7 odpad!

Pravá blondýnka nikdy neměla dostat pokračování. Všechno bylo řečeno v jedničce, všechny alespoň trochu vtipný a inteligentní scénky byly použity v prvním dílu. Jenže Reese si zase vzala na sebe růžový kostýmek a vyrazila měnit svět. A po druhý to bolí už mnohem mnohem víc. Humor se prakticky vytratil, není tu žádná legrační scéna, všichni se chovají jako pitomci, ale na rozdíl od jedničky tu jsou nesympatičtí. Witherspoon si jede svou, ale tady se už vůbec nesetkala se stravitelným scénářem. ()

Threepwood

Určitě to není naprostá blbost,ale spíš jeden z nejnudnějších filmů.Málem jsem ho ani nedokoukal do konce,a to je u mě co říct. ()

lift666

Páni. To jsem opravdu nečekal. Viděl jsem to podruhé (po hodně dlouhé době, byl jsem na tom v kině (takže někdy v srpnu 2003) a ted jsem to viděl podruhé v TV (5.5.2007) a stalo to, co se stalo s prvním dílem. Zase to bylo mnohem lepší než první podívání. Takže vím všem, co tomu dávate tak nízké hodnocení. Koukněte se znova. Ne nuceně... Až to zase budou dávat v televizi a vy budete mít volno, koukněte se znova a změňtě. Pak by určitě tento film neměl černou barvu, kterou si absolutně nezaslouží. (proto dávám 4*, jinak bych dal asi 3*)... Takže za 60% ()

Kathien°

Tohle už je moc. Zápletka tu sice nějaká je, ale pořád je to stejný. Najednou, po těžkých začátcích, je všechny dostane a volají: "Ano, přesně tak. To uděláme! " Nevím, jesli by se jí to povedlo ve skutečnosti.. ()

MRPitivier

Jak to bývá u pokračování úspěšnějšího prvního filmu, druhý díl je paskvil! Je to o tom samém, originalita se vytratila a vše kolem Reese Witherspoon je ohrané, krása to již nespraví! A na tom vše stojí a padá! Příběh banální, nereálný a nedávající smysl! Propadák, který už nepobaví! ()

RoadBull odpad!

Můj otec vyřkl krásnou myšlenku cituji "Kdyby na ten filmový materiál na klterej byl natočenej tenhle film natočenej Smradlavej hnusnej americkej bezdomovec, rozhodně by to bylo menší čerpání penězma a rozhodně bych na to koukal raději", což myslím, že přesně vystihuje situaci :D ()

DadysGirl

No jo, dvojka nebyla potřeba a uznávám, že ji mám asi lehce nadhodnocenou kvůli sympatiím s hlavní hrdinkou, ale mě to prostě baví... ()

pekas

No Reese opět k sežrání, ale s dějem to tentokrát už scénárista přehnal. Dvě hvězdy jenom z obdivu k hlavní hrdince. ()

atlee

Ďalší exemplárny príklad toho, ako sa producenti snažia vytrieskať čo najviac prachov z pokračovania komerčne úspešnej prvej časti. Najhoršie na tom je, že sa im to neskutočne podarilo a to aj napriek tomu, že Legally Blonde 2 je ešte väčšia hovadina ako jej staršia sestra. Úplne rovnaké chabé náznaky komickosti, ešte plytkejší príbeh. Trapošina, ktorú si už určite nepozriem. ()