Barb a Star jedou do Vista del Mar

• USA Barb and Star Go to Vista Del Mar (více)

Vydejte se na cestu a vystupte z rutiny s Barb a Star. Dívky, které vám přinesly film Ženy sobě (hlavní představitelky a spoluautorky scénáře Kristen Wiigová a Annie Mumolová), nyní přicházejí se snímkem Barb a Star jedou do Vista del Mar. Nejlepší kamarádky Barb a Star se vrhají vstříc životnímu dobrodružství, když se rozhodnou poprvé opustit své rodné městečko na Středozápadě. Romantika, přátelství a ďábelské spiknutí padoucha... držte si kalhoty! (HBO Europe)

C0r0ner

Debilita to teda byla festovní, nicméně to tak bylo plánováno od samého začátku, takže v tomhle ohledu za mě v pořádku. Navíc to pěkně uteče a místy je to fakt dobrá sranda, takže na vypnutí hlavy naprosto ideální volba. 70% ()

kocik1

Barb a Star nemají nic z toho, co káže hrdinkám dnešní Hollywood. Zato ale dokážou všechno to pozlátko skvěle zparodovat. Můj první dojem z tohoto filmu byl: To snad ne! A pak mi došlo, že snad jo a vcelku jsem se u téhle naprosto ulítlé blázniviny bavila. 70% ()

drake31

Sme v polovici Februára 2021 a ja si dovolím jednu filmovú predpoveď pre zvyšok roka: Barb and Star Go to Vista Del Mar bude tým najviac stupídne zábavným filmom roku 2021. Pevne verím, že táto predpoveď bude pravdivá, ako aj to, že tento film nesadne každému. Od samého začiatku som nevedel čo vlastne je tento film, a kam bude smerovať. Mimo pár pozitívnych ohlasov na Twitteri a tohto klipu (ktorý ma ešte viacej zmiatol a zároveň navnadil) som nevidel nič iné, a film som zapínal som s vedomým, že toto bude buď overhyped meh, alebo niečo vskutku skvelé... a ono to bolo božské. V mojich očiach Annie Mumolo & Kristen Wiig doručili obrovskú porciu smiechu a príjemných pocitov, nielen ako Barb & Star na obrazovkách, ale aj ako scenáristky - nemám šajnu na čom dámy frčali keď skonštruovali tento film, no dal by som si, aby aspoň jeden z mojich dní bol takto farebný a šialene naladený. Barb and Star Go to Vista Del Mar je skvelou pozitívnou oddychovkou, ktorá prekypuje hlúpym humorom, ktorý vždy trafí do čierneho; hýri sa postavami ktoré si zamilujete a prinesú úsmev na vašej tvári; a má úprimné a dobré srdce, ktoré (ako švajčiarske hodinky podľa očakávaní) na konci zahraje. Filmy nemusia byť Oscarové veľdiela, v niektorých prípadoch jednoducho stačí mať streštenú myšlienku a kvalitne ju zrealizovať podľa svojich predstáv s cieľom pobaviť - a ja som sa v tomto prípade bavil náramne. 4.75* ()

KR4T4S

Čiré wtf, kde je ale dost velmi zábavných momentů a scének a hlavně skvělá Wiig. Dornan mohl trochu víc přehrávat a byl by zábavnější. ()

sedm.1

Už jen podle názvu tohoto filmu asi každému dojde, že nepůjde o zcela běžnou podívanou, což se postupně ukáže jako více než pravda, jenže zatímco ještě více než první dvě třetiny filmu lze považovat za právě alespoň ty ,,ne zcela běžné,, , tak poslední třetina se zvrhne v takovou vyhulenost, že mě asi jen těžko někdo přesvědčí o tom, že se při její realizaci nekonzumovali na place drogy, a to ve velkém, jelikož to je fakt zatěžkávací zkouška i pro ty nejtolerantnější diváky vůči všemu a všem, ale což, účastníci natáčení si to evidentně užívali, a tak se alespoň někdo u tohoto projektu pobavil. Každopádně, měl bych-li nějak co nejblíže popsat dojmy z tohoto snímku, tak to byla rozverná ptákovina, plná děsivých, pěvecko-tanečních vystoupení, ne zcela funkčního humoru, upřímně trapné zápletky a více než zvláštních postav. Co se pak obsazení týče, představitelky ústředního dua Barby a Star ještě docela ujdou, i když jsem si na obě musel tedy pořádnou chvíli zvykat, nicméně naprostým castingovým fiaskem tu působí Jamie Dornan, který se do tohoto typu role absolutně nehodil a jeho pokusy o cokoliv, co tu zkoušel, byly fakt trapné, a to mi jako herec jinak vůbec nevadí. Zkrátka, co k tomu dodat? Přímo to někomu doporučit je dost těžké, jako u komedie jsem se u toho rozhodně nebavil, takže to prostě nějak dobře hodnotit fakt nemohu, nemám totiž důvod. ()

Fifer

Sex and The City meets Rednecks. Film stojí a padá na výborné chemii mezi 2 hlavnmi herečkami, které hrají stárnoucí celoživotní kamarádky. Některé vtipy a skeče jsou vydařenější, jiné méně, ale celkově to prostě funguje a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl - bláznivou komedii o dvou burankách, které si také chtějí prožít to své dobrodružství ve stylu vidláckého Sexu ve městě. ()

ink flo

O dvou důchodkyních a jejich dobrodružstvích na prvním velkém výletě. Je to zhruba na úrovni věcí typu "Blbý a blbější", postavy jsou sympatický, navíc to není jen bláznivý/ujetý, ale i vtipný. Má to dobrou kýčovitou tutti frutti bibione estetiku. ()

TostTom

Naprosto šílená a ztřeštěná komedie a vůbec netuším jak tohle mohlo někoho napadnout. Ale tak proč ne... nemůžu říct že bych se nezasmál. Taková bláznivá a celkem bizarní komedie a asi chápu ta hodnocení co to má, buď se to někomu líbí a nebo mu to přijde trapné... já to mám tak někde mezi. ()

BOURQUE

Režisérsky debut Josha Greenbauma sa snaží divákom naservírovať ľahkú a maximálne nenáročnú komédiu, ktorá chce byť tak trochu „kvázi“ paródiou rôznych žánrov (hrdinský, spy, atď.). Predovšetkým však chce „zábavnejším“ spôsobom zachytiť krízu žien v strednom veku. Ani jedno z týchto úsilí však Bohužiaľ neprinesie požadovaný výsledok. Scenár je slabý, miestami detinský a pripomínajúci bezradnosť (napr. záver). Okrem hlavných postáv tu nie je žiadne silnejšie zastúpenie na poli vedľajších postáv – James Dornan je nepresvedčivý a „muzikálová“ zložka v jeho podaní je zbytočná. Dvojica Kirsten Wing / Annie Mumolo drží film nad priemyselnou vodou, ale aj tak ten výsledok vôbec nie je dobrý. Lepšie dialógy, trefnejšie scény, silnejšie vedľajšie postavy, lepšia koncepcia a scenár – je tu až príliš veľa nedostatkov. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Rathalos odpad!

Mam pocit,ze som pozeral na uplne iny film ako poniektori tu na CSFD,hrozna ko*otina,po hodine sledovania som uz len preklikal az do konca a dovi dopo...:-) ()

Rockerman

Vydržel jsem jen do půlky, tedy nehodnotím abych nekazil procenta těm, kterým se to líbí. Tento rádobyhumor jde úplně mimo mě. ()

Kingjiri

Na muj vkus místama až příliš crazy záležitost s parodickýma prvkama na provařený filmový klišé. Vtipný místa se mísej se slabšíma pasážema a občas až trapnejma momentama ve smyslu "vtipe vylez". Na druhou stranu jsem se párkrát fakt od srdce zasmál (zejména různý parodický prvky). Dějovou linku se záporačkou a jejím evil planem s jedovatejma komárama bych s klidem uplně vynechal a nechal bych to někde na úrovně dvou vidlaček, co se snažej balit  agenta na tajný misi. Za mě teda vcelku úspěšnej balanc na hraně sympatický a trapný zábavy, přičemž by ale s míň crazy scénářem (a postavama) mohla vzniknout ještě zábavnější záležitost, tři jistý hvězdy. ()

Uesbe

Cringe, Florida, satira, pastely a morské potvory - fantastická bžunda na zlepšenie nálady, len jej to musíte dovoliť a vpustiť kraba do svojho srdca. ()

Mikecat

Nebolo to zlé, ale ani dobré, taký stred sem tam s vtipnou hláškou: obšťastnuješ mně; posledne mis ho vrazil hlboko, poškádlil mě až u srdce; miluju tě celým prcem,...Parádna záverečná scéna kozatej morskej Trish (duch oceánu) medzi želvami. Súboj dvoch žien v strednom veku a pekného chlapa, bohužiaľ "zábava" sa rozbehne až neskôr, úvod zbytočne natiahnutý a nudný. Zopár plážových vášnivých bozkávačiek. Potitulková scéna. ()