Outer Banks

• USA Outer Banks
Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2020–2024), 32 h 50 min (Minutáž: 42–79 min)

Hudba:

Fil Eisler

Madelyn Cline, Charles Esten, Drew Starkey, Caroline Arapoglou, Cullen Moss, Jonathan Daviss, Terence Rosemore, Rudy Pankow, Chase Stokes, Madison Bailey (více)

Série(4) / Epizody(40)

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce. (Netflix)

BigAlex

John Romeo B. à la dospělý nezletilý chlapec, který se snaží se svojí partou „plebů“ očistit jméno svého otce, najít skrytý poklad a také milovat Julii z Kapuletů. To vše během nekončícího boje proti místní smetánce a svojí svobodě. Děj se místy vleče jak tasemnice ze závodní jídelny a při sledování jsem si občas kladl otázku, pro jakou věkovou skupinu je tento seriál určený. Nechci se touto recenzí nikoho dotknout, ale vážně jsem netušil, že se v jednadvaceti letech budu cítit v postproduktivním věku. Nebýt krásného prostředí, vtipného JJ, roztomilé Sarah a covidu, tak seriál vypnu po 2 epizodách a budu radši čumět do stropu. Druhá série opět nezklame novým viteálem, absurdními scénami (bitva s krokodýlem, plán krádeže kříže z titanicu apod.) a pokračuje tak ve šlépějích té předchozí. Pokud ovšem nemáte, co na práci, marodíte či prostě nechcete zapojit při sledování seriálu mozkové buňky, dá se to přetrpět. ()

nelousek

Patří do mého listu NEJoblíbenějších seriálů zž od prvního dílu. V každém díle nějaká akce, nějaké vysvětlení které pomůže k pochopení dalších dílů. Herecké obsazení a výkony podle mě naprosto úžasné, a dokonce by se dalo považovat i za reálný příběh. Doporučuji lidem kteří se rádi koukají na filmy/seriály o dobrodružství, síle kamarádství, trochu o lásce, pokladech a rodinných tajemstvích. A samozřejmě taky těm, kteří hledají pěkné herce a herečky :-)... Každý díl jsem viděla minimálně dvakrát a také doporučuji anglický dabing... ()

levhart

Koukal jsem se na to se svou náctiletou dcerou na její doporučení, ona z toho byla úplně na větvi. A přesně tak to je...je to seriál pro náctileté, pro které to bude díky hezkým tvářičkám a exotickému prostředí hit. Dívat se na to dalo a člověka i zajímalo jak to dopadne. Má to ale spoustu věcí, které prostě nejdou přehlédnout. Fakt musí 16ti letí vypadat tak na 25 a vlastně se tak i chovat?? Fakt je USA běžné, že 16ti letí jezděj auťákama, kouří, chlastaj a úplně v pohodě daj na budku starším a dospělejm ( i poldům) to vlastně ani není divný. Plebs je chudej, ale vlastně nikdo z nich nic nedělá a přesto na pivko, travku a benzín prachy jsou vždy. A teď přijde to asi nejhorší...fakt jsou fízlové  v USA takoví idioti, že jim každej puberťák vždy uteče?? Myslím, že česky by se ten seriál měl jmenovat ..Jak jsme utekli poldům. ()

K1okan1905

1.série ještě dobrý a pak to jde směrem dolů, a 3. série fakt 80%, možná tak za prostředí, jinak zlatý devadesátky kde v pistoli bylo 300 nábojů. Tady to byli náhody na milión způsobů, jak na vojně těstoviny, a ještě tak okatý, katastrofa ()

Calabria

Já od seriálu cekam větší promyšlenost, je to pro mě takový, rychle a zběsile, každý kdo umřel ožil, jak se uzavre boj o zlato, začne boj o větší zlato, boje mají 0%choreografie. Natáčení probíhalo na místě kde chce být každej - aspoň to tak vypadá pro mě. ()

3anitram

Jéžíš - a proč ne?! Po všech třech sériích, kdy ano, dospělí hrají puberťáky, ozbrojené složky stojí za prd, padouši jsou vždy přechytračeni a velký+větší+největší poklady nalezeny, říkám jen: zapomenout na logiku a brát to jako pohádku s krásnými exteriéry a super hrdiny! Potom se člověk pobaví :-) a vo tom to je! ()

anicca

Outer Banks je pre mňa jedno veľké sklamanie. Teenageri hľadajú poklad? Poďme na to! Nehovoriac o tom že milujem prostredie mora, prístavov, lodí...Lenže tu je to diel čo diel jedna veľká bitka. Tu neexistuje diel bez bitky. Mlátia sa všetci, hlava nehlava. Úplne zakaždým. Postavy sú v puberte áno, ale správajú sa ako idioti. Všetci sú totálne nesympatickí. Ťažko sa tu podľa mňa hľadá akýkoľvek dobrý herec. Úplne nepravdepodobné situácie. SPOILER Dievča je postrelené, niekto kto nie je lekár jej na špinavom stole vyberie guľku, ona má zástavu srdca, niekoľko minút je klinicky mŕtva, ale zrazu hop...chodí, behá uteká....SPOILER Nie som schopná zapamätať si ani mená hoci už pozerám druhú sériu, ale postava ktorá za niečo stojí spolu s hereckým výkonom je akurát otec hlavnej hrdinky. Pre mňa palec dole. ()

1308boddah odpad!

Ne ne ne ne ne a NE! Bože, příšerné, otřesné, k uzoufání. Nelze dokoukat, to by člověku vybouchla vynervováním hlava. Třicátníci, jak už to tak bývá, hrají puberťáky. "Zvraty" jsou jasné od začátku. Klinicky mrtvá buchta těsně po probuzení lítá jak holubička, ani jizvičku nemá, pablb, co se celý život jen válí na pláži, je najednou automobilový závodník (i s manuálem :D), co přepere i krokodýla. Nemám k tomu co víc sdělit. Debilitama je to prošpikované každičkou jednu minutku. Vážně se to nedá vydržet a to ani s přetáčením. ()