Outer Banks

• USA Outer Banks
Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2020–2024), 32 h 50 min (Minutáž: 42–79 min)

Hudba:

Fil Eisler

Madelyn Cline, Charles Esten, Drew Starkey, Caroline Arapoglou, Cullen Moss, Jonathan Daviss, Terence Rosemore, Rudy Pankow, Chase Stokes, Madison Bailey (více)

Série(4) / Epizody(40)

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce. (Netflix)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (30)

Plebslandie (2023) (S03E01)

Moje nejoblíbenější parta mladistvých je zpátky a s ní seriál, co hravě dokazuje, že dobrodružný žánr jde točit i v současnosti. ()

Zvony (2023) (S03E02)

Druhá epka a hned zářný důkaz toho, jak poutavá bude tahle neutichající jízda i v letošním roce. ()

Otcové a synové (2023) (S03E03)

Moment, na nějž čeká mnoho fanoušků od počátku OBX, konečně nadešel, ale prozatím nijak extrémně působivě neposílá děj vpřed. Od teď už to ale bude prý jedno velké rodeo. ()

Deník (2023) (S03E04)

Nebudu lhát, že mi konečné zapojení Johnova táty do příběhu moc nelahodí, ba naopak skoro až štve a na úkor jeho screentimu tu máme mnohem míň času s našimi Pogues. ()

Loupeže (2023) (S03E05)

Pořád je to skvělá dobrodružná masáž, ale dokud nezačne parta zase koherentně kout pikle spolu, tak nebudu rozhodně tak spoko, jako jsem býval v předešlých řadách. ()

Temný les (2023) (S03E06)

Madelyn Cline je moje platonická láska, to ovšem už nejde říct o její postavě Sary, která zase ukazuje své pravé kořeny. Naštěstí jsou tu sympaťáci jako JJ nebo Pope, díky nimž tahle jízda ještě může nabrat ty trochu skomírající grády. Jsem zvědav, jestli se fakt vydáme do Jižní Ameriky. ()

Všechno nejlepší! (2023) (S03E07)

Sarah z dobrodružného krimi dělá telenovelu, co nikoho moc nezajímá a ubírá tím na kráse kdysi fakt topovému seriálu. ()

Změna směru (2023) (S03E08)

Kvůli konci, co indikuje zajímavou dohru, můžu zase přidat 5hvězdu. Moje zvědavost je tentokrát silnější než postupné přesvědčení, že letos mi Outer Banks úplně netáhnou. ()

Vítejte v Kitty Hawk (2023) (S03E09)

Jsem úplně zapomněl dohodnotit závěr letošního karibského dobrodružství, co už se klasicky po netflixovsku pořádně rozmáchlo a dění se posunulo i na jihoamerický světadíl. Mnoho fanoušků to nejspíš potěší, já byl za tu komornost v předpředloňských začátcích mnohem radši. ()

Tajemství gnómonu (2023) (S03E10)

Když jsem kolem 10. roku věku sledoval dobrodružné filmy všeho druhu, jejichž směr kdysi určoval Flynn Carsen, byl jsem unešený z čehokoli podobného, nehledě na různé aspekty kvality. A přesně tehdy bych až učůrával ze třetí série Outer Banks. Sqadra mi bude chybět, ale že bych nutně potřeboval to, na co avizuje konec dílu, se říct nedá. ()