Jarome

Absolutna stupidita. Od zaciatku bolo jasne ako sa to skonci. A tie zaverecne keci, tak to bolo ááááách. Okrem toho sniper pouzival laserovy zameriavac a zaroven klasicku optiku, neustale natahoval naboje bez toho aby vystrelil (to v reale nie je mozne) ()

Odpadlik

Když jsem o tomto filmu poprvé slyšel, říkal jsem si, jestlipak tvůrcům ten zajímavý námět na hodinu a půl vydrží. A on nejenže vydržel, ale klidně bych se vydržel dívat déle, skoro jsem litoval, že už je konec. Přitom se celý děj odehrává na jedné ulici, kolem jedné telefonní budky, v reálném čase (celý film se prý natáčel pouhých 12 dní). Jde o perfektní partii, ďábelskou šachovou hru, kdy tah střídá protitah. Mě navíc pomohlo, že jsem o filmu předem mnoho nevěděl, znal jsem pouze jméno hlavního představitele Colina Farrella, o to víc pro mě byl "volající" neznámý a zajímavý (ač anglicky trochu umím, nemám rád titulky, ale "volajícímu" jsem tentokrát díky jeho pomalé, srozumitelné mluvě, perfektně rozumněl, takže to byla trochu i lekce angličtiny :-). Jediné pochybnosti jsem měl ohledně "morálního" aspektu - nesedělo mi prostě vynucené přiznání nevěry a vlastních chyb jen za cenu vydírání a vraždy a upřímně řečeno - ať byl hlavní "hrdina" jakýkoliv, fandil jsem mu aby nakonec toho záporáka chytli a zneškodnili. ()

fandalehy

Joel Schumacher se zase vytáhl a dokázal, že vynikajicí film nemusí mít stomilionový rozpočet a točit se na 10 různých místech světa. Výborné (situační) akční drama o jednom napraveném hříšníkovi, který si díky nesmlouvavému a přesnému ostřelovači uvědomí co je v životě nejdůležitější a přehodnotí všechny špatné skutky co spáchal. A nejlepší na tom všem je, že ani na konci nevíte kdo měl pažbu u ramene. ()

Sosak

S Volným pádem nejlepší Schumacherovy filmy. Nikdy bych nevěřil, jak zajímavě jde natočit film, který se celou dobu nehne z telefonní budky. Vrah je sympatický, charismatický a téměř neukázaný :) Příběh správně graduje a ani chvilku nezanudí, což zní vzhledem k odvážnému námětu nadmíru neobvykle. Pecka. ()

BLADER

Malý priestor, malý rozpočet, fantastický film. Minimalistický film s maximálny hereckým nasadením. Skvelé. ()

Saimon

Nemám sice Farrela vůbec rád (doslova jej nenávidim za sprzneni role Alexandra),ale tohle bylo vážně dobré. Nebýt toho,že je Farrel hlavní predstavitel jdu i o hvezdu vys.. ()

waska

Na tomhle filmu je názorně vidět, že výborný thriller se dá natočit i s nízkým rozpočtem a bez monstrózních vizuálních efektů a kdovíjakých triků. Neskutečný herecký koncert pro Colin Farrella! Vynikající Forest Whitaker a podmanivý hlas Kiefera Sutherlanda. Nevím kdy jsem naposledy v kině seděl 80 minut doslova přišroubovaný do sedačky a skoro ani nedýchal. ()

Veseldaa.!

Za málo peněz hodně muziky. Nepsané pravidlo, které mi u Telefonní budky sedí jak pr.. na hrnci. Krátká stopáž ničemu nevadí, naopak - je kuprospěchu. Herecký a režijní koncert je ve vynikajícím tempu po celých 80 minut. Schumacher si to u mě jako režisér Batman a Robin mírně zavařil, ale tímto snímkem si získal zpět mé sympatie. Stejně jako Forest Whitaker, tomu se rád v blízké době podívám na zoubeček, neskutečný talent. ()

arajnoha

Skvělý film, u kterého lze pochopit, že i na malém natáčecím prostoru lze natočit perfektní film. Myšlenka i gradování děje bylo dobře vymyšlené a smysluplné. Opravdu se stačí zamyslet... ()

OPI.

Ač se to odehrává na jednom místě, je to skvělá podíváná. Colin Farrell je jeden z nejlepších herců (aspoň tedy pro mě).. Neuvěřitelný talent.. Zahrál to perfektně.. Film si pečlivě pohrával s nervama, které jsem měl napnuté až do konce.. Co dokáže jedno takové sluchátko.. Když jsem slyšel, že se film odehrává na jednom místě a natáčení trvalo jen několik dní, tak jsem se toho celkem bál... Mýlil jsem se a jsem za to rád, rozhodně jeden z kategorie skvělých filmů, které byly natočeny po miléniu. ()

Slimakovec

Tohle mi tak přikovalo ke gauči, že jsem to ani jednou nepauznul, abych se došel napít, najíst nebo na záchod. Stejně jako The man from earth to stojí na dialogu a jednom místě, stějně jako The man from earth mi to zaujalo a nepustilo až do konce. A je to krásnej důkaz, že se dá natočit dobrej film i za částku, za jakou se točí filmy v čechách, stačí jen dobrej nápad. ()

10Domik10

Film odohrávajúci sa na jednom jedinom mieste - ulica v NY - telefónna búdka. Ja neviem, zo začiatku sa mi ten film zdal fakt dobrý ale ak mám povedať pravdu.. po čase ma to dosť míňa a viacej akcie by padlo vhod. Síce sa človek nenudí ale aj tak asi čaká po celý film na niečo viac. Colin Farrel je bezchybný ale domnievam sa, že scenár zaostáva za hodnotením tohto filu. ()

Kroup4

Hutná atmosféra po celou dobu filmu,na stejném místě,v telefoní budce.Joel Schumacher pořád umí a díky budce mu prominu otřesný batmany.Colin je výbornej a zvládá tu roli skvěle,Kiefer má zas krásně odpornej hlas na druhé straně telefonu.Ten film je lahůdka.I díky krátké stopáži rychle uteče ale nikdy na něj nezapomenete! ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor