Hydr0gen

Tenhle film je VELICE originální a ke všemu každá jeho minuta je nadupaná a udrží vás přikované až do konce. Skvělý výkon Kiefera Shuterlanda ("Hey Stu!":))... No dobře, Farella taky. ()

HanSolo

Film, trvající 81 minut, ale působící jako 120minutový, je založený na zajímavém námětu a scénáři (v jehož případě si scénárista evidentně dal záležet spíše na dialozích). Strhne především svou hyperaktivní kamerou, naprosto věrohodným výkonem Colina Farrella a až neuvěřitelně klidným hlasem Kiefera Sutherlanda. Prostě a jednoduše, Joel Schumacher natočil svůj druhý nejlepší film po 8 mm (bohužel nepočítám Volný pád, který jsem viděl, když mi bylo šest a tak si ho už vůbec nepamatuji). ()

Alfie

Silně intenzivní zážitek.Na konci jsem byl vyčerpán jen o něco mín než Stu.Colin Farrell má našlápnuto hodně vysoko (nový Marlon Brando).Nesmím ale zapomenout ani na ostatní i když Telefonní budka je Colinova one-man show-Forest Whitaker,Radha Mitchell,Katie Holmes a hlavně Kiefer"Hlas"Sutherland byli minimálně nadstandartní.Schumacher měl skončit po Telefonní budce,protože byl na (svém) vrcholu,ted se bude už jen propadat. ()

pepino

Vynikající thriller se skvělým a originálním námětem. Jen mi tam trochu vadí to "hollywoodské" zpracování. Proto "jen" 4 hvězdičky. Kdyby to dostal do ruky nějaký zkušený nehollywoodský režisér, určitě by z toho udělal nezapomenutelný film. Ale nechci shazovat Schumachera, protože jeho tvorbu až zas tak neznám. Nevím jak si vedl u ostatních filmů ale vím že tady si vedl skvěle... A Colin Farrell? Jeho výkon má zkrátka šťávu!!! ()

andrevs

Film to bol skvely, reziser presne odhadol potencial pribehu a dal mu taku dlzku aku potreboval, takze vsetko bolo pekne dynamicke ()

Arccos

Výborná ukázka toho, že skvělý thriller není dán přehršlí akčních scén a efektů, ale excelentním scénářem a dobrými hereckými výkony spolu s režií. Skoro hodinu a půl se nehnete z jednoho místa na ulici a přesto se nebudete nudit! ()

wef

Telefonní budka je můj absolutně nejoblíbenější film. Mrzí mě, že jsem ji neviděl v kině, ale na DVD jsem ji viděl třikrát po sobě (doslova). Výborná kamera, scénář i herci. Nevím, co dodat. 98%! ()

Zai

Originalne pojate tema. Colin Farrel opet dominuje a hlas Kiefra Sutherlanda je opravdu strach nahanejici. Z filmu nespustite oci, jelikoz ma vyborne tempo a ani jedna scena neni nijak zdlouhava ci nudna. Vse ma napeti a spad . Po filmu uz asi nikdy nezvednete zvonici Telefonni budku. ()

Nawri

Řadím mezi top 5 thrillerů vůbec. Naprosto strhující atmosféra, výborný výkon Colina Farella, geniální scénář...80.minut jsem prostě nevěděl o světě ()

eXavera

Opravdu zvláštní a vyjímečný film. Odehrává se téměř celý v telefonní budce, ale to napětí provázející celým filmem by se dalo krájet. Opravdu jsem si film užil a za dokonalý konec dávám maximum. ()

Cortesz

Film, ve kterém se téměř nic neděje a je přitom tak napívaný. Hlavním zdrojem úspěchu je samozřejmě bezchybný scénář, one man show ze strany Collina Farrella, kterej táhne téměř celej film spolu s démonickým hlasem Kiefer Sutherlanda. Nenudil jsem se ani minutu a čekal jak to jen může dopadnou. Rozhodně jde o originální snímek a jeden z nejlepších z Schumacherovy tvorby. ()

LuNaj

Film, který se řadí mezi moje nejoblíbenější filmy. Milovníci thrillerů by si jej jistě neměli nechat ujít, i když pochybuju, že se najde ještě někdo z vyznavačů tohoto žánru, který zatím neměj možnost film spatřit. A přitom to všechno působí strašně jednoduše, že? Stu si takhle jde po ulici, když v tom slyší v telefonní budce zvonit telefon. Zvedne jej a v tom okamžiku následuje napětí až do konce. A vůbec nevadí, že se to z větší části odehrává v budce. "Může za to" dokonalý scénář a vynikající výkon Colina Farrella. ,,Nice shoes, Stu. Italien?" ()

RobbieM@N

Joela Schumachera zrovna moc rád nemám, dokázal sice z Phone Booth udělat průměrně strhující film na miniaturním prostoru, za což zaslouží uznání, ale žádná velká atmosféra se nekonala, bylo mi celkem jedno jestli Kiefer Colina zastřelí. Pozn. Výborný hlas Sutherlanda, jež určitě poznali okamžitě všichní. ()

Muzaffer

Je dobré, když si člověk sám před sebou na nic nehraje a umí si přiznat pravdu o sobě. Pravdu bez kříkras a bez kompromisů...takovou tu pravdu, co tak nějak v hloubce možná tuší, ale často jí potlačuje. Colin Farrell s tím měl trochu problémy, tak mu jednoho krásného dne zavolal charismatický hlas Kiefera Sutherlanda a donutil ho k tomu takovou "trošku" radikálnější metodou. Vlastně to svým způsobem byla kvalitní psychoterapie, taková "šoková" :) Krom super hereckého výkonu Collina Farrela bych ještě extra pochválil, že se to tvůrci nesnažili zbytečně natahovat a film tak celých 80 minut udržuje napětí bez hluchých míst. ()

Soubi

Aneb jak z mála dostat hodně. A tohle hodně je dokonce velmi dobře natočené, s působivou kamerou, strhujícím (nebo spíše roztrhujícím) napětím a přesvědčivým výkonem Colina. Příjemné překvapení. Velmi příjemné. ()

Kleopatr

Je to super originální thriller, s vynikajicim Colinem Farrelem. 81 minut uteče jako voda, ani na chvíli jsem se nenudil. Film je prostě pořádně našláplej. Ale neni to ten z filmů, na který bych se podíval znova navíc na konec mi Farrel přišel trochu moc splašenej. 85% ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor