Mamutol

Musím ubrat jednu hvězdu za to, jak neznámý vrah neustále natahoval závěr u pušky, aniž by mezitím vystřelil, takže vyhazoval nevystřelené náboje na zem nebo blafoval a pušku už neměl potom nabitou. Ve filmu chybí pohledy do místnosti s vrahem, které by toto vysvětlili, takže ten závěr se mi připadal trochu ukvapený. ()

Tomigun

Příjemná trillerová jednohubka. Ve své době film možná uzemnil řadu diváků, z dnešního pohledu se však nejedná o nic zázračného. Když se to vezme kolem a kolem je to v podstatě prodloužená epizoda běžného seriálu např. "Myšlenky zločince". Colin to sice tahá trochu do výšin ale na 4 hvězdy to nestačí. Za mě 60% ()

wowylgu313

Cool :D tak jo ... Tak jsem asi opravdu divnej, když se tu tak dívám na to hodnocení tohoto kousku ... Každopádně můžu to svést na tisíc tváří, tisíc názorů? :o :D ... Protože já tady teda napíšu rovnou že dávám tak 40-45%? (Chtěl jsem napsat ještě méně ale nechci zapadnout do příčky negativních) :D ... Vůbec jsem se do toho příběhu nedostal no ... Hodně filmů, které se odehrávají na jednom místě a člověk tam bojuje nějakým způsobem o život jsem viděl a hodnocení u nich mám úplně jinde než zde ... Např : Pohřben za živa. To je prostě top filmek. Tady je místo rakve, telefonní budka a na týpka v ní míří sniper? :D ... Nebudu to tu asi víc rozvádět. Nebavilo mně to. Ani pointa, ani ten celý příběh a ani emočně závěr. :) Snesitelný a nějakým tempem zajímavý byl začátek a střed filmu, jen díky tomu vlastně dávám to hodnocení, které dávám ... ;-) ()

Elessar.

Parádna záležitosť. Éru telefónnych búdiek som nezažila a to je fakt. V živote som nevidela ani jedinú funkčnú, teda počkať možno v Chrovátsku. Proste jupí ono to vážne funguje. Ale to trochu odbáčam. Skvelý thiller, ktorý napriek minimalistickému prostrediu je mimioriadne pútavý. A na YT sa dá nájsť kopa nevyužitého matrošu čož je škoda https://www.youtube.com/watch?v=qztUxLlckos&t=18s ()

Arigato

„It used to be a mark of insanity to see people talk to themselves. Now it's a mark of status.“ Skvělá partie rozehraná na absolutně minimálním prostoru. Oproti ostatním filmům v tomto žánru nepotřebuje jejich rozpočet ani minutáž. Komorní thriller co neskutečně rychle ubíhá, ale má rozhodně co nabídnout. Farrellovo parádní herecké sólíčko. ()

kridlo

filmu sa da vytknut sice par nelogickosti, ale vsetky su tam v prospech deja a gradacie napatia. Film rozhodne stoji za pozretie. ()

gédé

Ve scénáristicky zoufalé době konečně film, který má věrohodného hrdinu, zajímavou zápletku a navrch obsahuje příjemně nenásilné zamyšlení o tajnůstkaření, přetvářce a někdy trochu bolestivé upřímnosti. Doporučuji. ()

Funky Figo

Hodně zdařilý triller, teď už vím, že kromě sledování videokazet - heslo: 7 Days, nemám zvedat sluchátka vyzvánějících telefonů, následky by mohly být nedozírné... :) ()

Docentus

Ták... oslavné ódy už napsali jiní, jen bych je opakoval... Chválabohu, že se někdo nepokoušel ten film uměle natahovat, takto je sice relativně krátký, ale zato NAPROSTO bez hluchých míst. Je až neuvěřitelné jaký film se dá natočit na jednom místě, tedy především s kvalitním scénářem. Herci vynikající, a to i "vedlejší" - Whitaker. Pan Schumacher umí, to se musí nechat. ()

nash

Vynikající a hlavně originální thriller z dílny Joela Schumachera. Schumacher pravidelně střídá úspěchy z propadáky, tentokrát zase jednou trefil do černého, stejně jako v minulosti Volným pádem a 8mm. Do hlavní role obsadil rodící se superhvězdu Colina Farrella, což bylo dá se říct geniální rozhodnutí stejně jako krátká délka filmu, která zajišťuje to, že se divák ani na chvíli nenudí. ()

FrankieSS

Joel Shumacher je i přes to, že ho všichni pořád za něco obvinují jeden z mých nejoblíbenejsích rezisérů. Telefonní budka je jeho nejlepší dosavadní film, zasadit dej do jednoho dne, jednoho mesta, jednoho místa dokonce (budka 1x1 metr) No neměl by Aristoteles radost? hmm Shumacher asi nekde nasel Poetiku :)) No a jeste ze nasel, byl to opravdu obdivuhodný filmový zážitek. Nejvíc připomínal Shumacheruv snímek Volý pád, opet trochu satirický pohled na lidské hodnoty a vlastnosti vyprávené pomocí absurdního děje, který ale ve skutecnosti muze být naprosto reálný. Jednoduše je to skvělý :)) ()

AnnaW

Skvělý thriller, který ukazuje, že vynikající akční film se může odehrát i na malé ploše a za poměrně málo peněz, navíc bez nějakých honiček. Colin Farrell bez potíží celý film utáhne, ač plátno v podstatě neopustí. Jeho proměna ze suveréního frajera živícího se čímsi v médiích ve vystrašeného chlapíka je strhující, stejně jako atmosféra celého filmu. ()

vlada-xxx

Tohle mi prislo straslive nudne....v podstate mi bylo jedno jak to skonci a byl jsem rad, ze to neni prilis dlouhe...slusni herci. ()

Henzy

Motiv filmu je zajímavý a musím přiznat, že jej Joel Schumacher zpracoval skvěle. Trošku mi schází gradace napětí, ale to je dáno tím, že je jím naplněn celý film od začátku až do konce. Je nutno samozřejmě zmínit Farrellův skvělý herecký výkon. ()

Sekel

Pekne solo Colina Farrella, vynikajici herecky hlasovy projev Kiefera Sutherlanda a vyborny ucivilneny policista Foresta Whitakera. ()

Petriver

Abych se přiznal, tak jsem cekal od tohoto filmu hodně málo. Jednak proto, protože mě zarazila stopáž okolo 80-ti minut, ale upřímně Colina Farrella jsem zase tak úplně nemusel. Jestli někoho tyhle dva důvody také odrazuji, pak musim doporučit jednoznačně shlédnutí. Já jsem se opravdu nenudil ani minutu, krátkou stopáž jsem v podstatě nezaznamenal a řekl bych, ze ve filmu nebylo nic navíc a nic tam nechybělo. Musim ocenit herecky výkon Colina Farrella a klobouk dolu před scénářem - příběhem. Nelituji peněz za vstupné a osobně jsem si opravil i názor na herecká kvality zmíněného herce. ()

emilkac

Schumacher no. 2! Velmi originalny film od Schumachera s Farrellom. Cely film stoji na jeho vykone a je sa na čo pozerat. Režia je tradične Schumacherovsky dobra! Film ma spád, tempo, nenudi ani na sekundu a to sa cely čas odohrava v jednej telefonnej budke! Super film! To najlepšie od Colina Farrella! myslim ako film aj jeho herecky prejav. A nesmiem zabudnut aj na tretiu osobu ktorá tomu dodava po cely čas správnu štavu-Kiefer Sutherland! ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor