Policajt v Beverly Hills II

• Kanada

Beverly Hills Cop II

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1987, 100 min

Rozpočet $28miliónovTržby USA $153,665,036Tržby Celosvetovo $299,965,036/70%/(9.8.2005)

• Z0oMb3E

To isté ako jednotka len menej úsmevných okamihov.(12.3.2010)

Na jedno podívání to ještě ujde. Klasická dvojka. Bigger, longer, more spectacular... (I když ono to vlastně neni delší, ale to je detail).(11.12.2006)

• predators

Až na speciální vyšetřovací metody, díky kterým dokáže Fox ukecat každého ňoumu, nenabízí tato komedie nic pořádného. Vcelku jednouduchá zápletka, která mi nic moc neříká a i odhalení zločinců jde až moc jednoduše. Možná bych dříve hodnotil jinak, ale pro dnešek je to podprůměr. Uvidíme, co na to kluci a holky z BH 90210...:-)30%(23.8.2008)

Minule jsem byla asi někdo jiný, nevím co mě tak zklamalo, kromě trapky Nielsen, což si myslím pořád. Jinak včera jsem se bavila navýsost skvěle, kopírování jedničky ve stejném stylu, ale s akčnějším nábojem, mi naprosto nevadilo. Spolupráce všech polišů, jedinečná hudba a hlášky šlapaly jak měly a opět neměly chybu: "Nech to Rambovi." "Není to matčin kabel, ale tvůj kabel, co ti vrátilo ženu zpět."☺Nonstop kecat a třeba kardinální hovadiny je nejlepší a nejrychlejší cesta k úspěchu, funguje to univerzálně. Lidi svázaní konvencemi musejí jen tiše závidět, jak snadno se dá získat bydlení nebo se dostat mezi zazobanou smetánku...je to vlastně úplně snadné, jelikož lidská blbost nezná hranic.(3.5.2013)

• - Producenti Don Simpson a Jerry Bruckheimer svěřili režii filmu Tonymu Scottovi, protože s ním měli velmi dobré zkušenosti z natáčení filmu Top Gun (1986). (becki_tu)

• - Ve scéně, kdy Axel Foley (Eddie Murphy), Billy (Judge Reinhold) a John Taggart (John Ashton) jedou v autě a prudce zatáčejí do leva, spadne z vozu maják. V následující scéně je však opět na střeše. (Chip89)

• - Axel (Eddie Murphy) se v jednom klubu představuje jako Richard James. Jde o jméno Murphyho kamaráda z hudební branže, který mu produkoval jeho album z roku 1986. (becki_tu)