poster

Policajt v Beverly Hills II

 • USA

  Beverly Hills Cop II

 • Slovensko

  Policajt v Beverly Hills 2

 • Kanada

  Beverly Hills Cop II

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1987, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lamps
  ****

  Murphyho komedianství tady stojí stále ještě na vrcholu a jeho nevymáchaná huba je opět doslova k nezastavení. Nepouštěl bych se do žádného srovnávání s jedničkou, protože Tony Scott si udělal tento díl úplně po svém. Všechno tu hraje trochu více na zábavnější notu, tempo je hodně rychlé a akce i postavy se snaží být co nejvíc cool. Kupodivu z toho nevyleze žádný paskvil, nýbrž příjemná a zábavná oddechovka, která sice nemá co nového nabídnout, ale jako pokračování slavného a zábavného filmu si drží nebývale vysoký standart.(14.3.2012)

 • Shakers
  ****

  Dvojka ma viac bavila a považujem ju za najlepší diel série. Hlavne preto, že to mal tento krát pod palcom akčný veterán Tony Scott. A je to cítiť hlavne v akciách, ktoré sú rozhodne lepšie ako v predošlom diely. A pridalo sa o oktávu aj na hlaškach a navyše ma aj viac bavila dvojica fízllov s predošlého dielu. Škoda opäť nemastného a neslaného príbehu, ktorý moc veľký krok od prvého dielu neurobil. 85% - 4*(12.7.2015)

 • Paldiny
  ***

  Axel Foley bez výraznejšieho zakopnutia drží úroveň hláškujúceho kecálka do posledného výstrelu aj v druhej časti. Výdatne mu pri tom sekundujú staré známe postavy pričom najmä jedna z nich prešla diametrálnou zmenou na akúsi odrodu Mariona Cobrettiho akého plagát dokonca krášli jeho izbu. Stále výdatná porcia zábavy však postráda ľahkosť originálu čo Policajtovi v Beverly Hills 2 uberá na hodnotení. Možno k tomu dopomáha aj zbytočne prekombinovaný dej a minimálny priestor pre hlavného záporáka aký má prekvapivo menej priestoru ako trebárs vypomáhajúca chladná víkendová hviezdička Brigitte Nielsen. Pokračovanie je stále zábavné a pozerateľné. Neprináša už síce nič nové, ale ani nešlape po legende čo si myslím, že ocenia fanúšikovia prvého dielu.(20.9.2014)

 • MovieFan55
  ****

  Polda II pokračuje v tom samym tónu, co Polda I. Frája Axel F hláškuje jednou větou za druhou, je tu ještě víc zábavných situací a film je ještě více ovlivněn kriminálním žánrem (jednička byla více thrillerově orientovaná) a celkově je to větší sranda, víc se seznamujeme s Billym či Taggertem a jinak tenhle film má takový zvláštní kouzlo, který z této série dělá kult (společně s jedničkou; no sice sem tohlecto nepocitoval u trojky, která je spíš pro děti, ale to je jedno). Co se týče soundtracku, tak opět tu máme pěkně našlápnutou uptempo R&B New Wave hudbu umělců jako Bob Seger, Pebbles či The Pointer Sisters; a nejvíc mě zaujala pěvecká dívčí skupina Pointer Sisters se songem "Be There", který je jakýsi pokračování "Neutron Dance" z Poldy I. Ale toto OST má i slabší stránku (George Michael). Po daingové formě se změnilo obsazení, Z. Mahdal je docela zajímavý hlas, který se hned po O. Kaiserovi skvěle na E. Murphyho hodí, takže ne že bych nebyl nespokojen. Celkově: Zajímavá a povedená pohodovka, zkrátka opět komická jízda s Murphym. Hodnocení: Námět: 3.2/5, Humor: 4.5/5, Akce & napětí: 5/5, Hudba & OST: 3.5/5, Dabing: 3.5/5, obsazení: 5/5 = subjektivních 86%(19.7.2008)

 • MickeyStuma
  *****

  Foley Axel se opět vydává do Beverly Hills a opět to stojí za to. Už ho tam znají, takže to má jednodušší, ale to neznamená, že bez problémů. Opět humor střídá akce a akce zase humor. Svoji kvalitou nezaostává za jedničkou a drží si úspěšně své tempo. Vyprávění příběhu má spád, akční scény nenudí, hlavní melodie filmu se zarývá do mozku a nechce ven. Zkrátka opět trefa do černého.(21.12.2013)

 • - Když Bogamill volá Axelovi, Axel se představí jako Georgie “Kingfish“ Stevens. “Kingfish“ je postava z komediálního seriálu Amos 'n' Andy. (becki_tu)

 • - Karla Fry (Brigitte Nielsen) nosí hodinky značky Porsche Design Pasadena. (dyfur)

 • - Film vyhrál Zlatou malinu v kategorii nejhorší píseň. O „úspěch“ se zasloužila skladba „I Want Your Sex“. (Ded@M@tes)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace