Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

Morloth odpad!

Ne, že bych byl nějak zhnusený, ne že by mi film nepřišel vtipný, např. svou úpornou snahou působit chytřeji, než jsou jeho meze, ale ona to byla nebetyčná nuda. Jo, jen spousta koziček film neudělá. I když je fakt, že převyprávět zápletku ve třech větách dá na docela solidní fór. ()

Martin741 odpad!

Primitivizmus, nuda, demencia, uchylarna, snaha samoucelnou brutalitou maskovat rezisersku nemohucnost. Presne to je Divadlo Hruzy a presne toto na filmoch nenavidim. 0 % ()

honajz2

Pro mě teda slabší Troma. Nápadů a brutalit má v sobě opravdu hodně, i nějaká zdařilá vtipná scéna se tu občas objeví, ale je jich tu pro mě méně než v jiných Troma filmech a celkově jsem od toho asi čekal i něco lehce dějovějšího a i víc absurdnějšího. Tady se vlastně děje to samé pořád dokola, bez jakéhokoli rozvinutí čehokoli navíc, což bych zde jenom uvítal. Pak to totiž časem začne působit chudě a ke konci i nudně, že už to u mě ani ta "kreativní morbidnost" nezachránila. Ale své klady to určitě má a zastávám i názor, že tohle do černých čísel určitě nepatří. 2* ()

cariada

Ani se nedivím jestli to opravdu bylo zakazovaný či to je jen reklamní tah. Ale musím říct něco tak perverzního a ujetýho jsem ještě neviděl. I tak je to dobrá zábava ,ale jen pro silné povahy. Je třeba to brát s nadhledem pak se budete dobře bavit. ()

cubajz

opravdu strašlivé herecké výkony, šíleně brakovitý scénář, otrokyně, bičíky, mučení nahotinek zvrhlým liliputánem, nekrofílie, sání mozku brčkem a stádo divokých kanibalek držených ve sklepě - prostě totální sračka na n-tou, ale i tak to občas byla celkem sranda:) ()

Šimpy

Přesně jak jsem očekával...tenhle film nemůže nechat nikoho chladným. Rozdělí diváky na dvě skupiny.....na ty, co ho odsoudí a na ty, co si ho zamilují. Díky tomu, že jsem k filmu přistoupil s velkým nadhledem, anebo právě proto, že jsem strašnej uchylák, tak se mi dost líbil. navíc, myslím, že v Sardovi jsem objevil své temné Alterego. ()

wader odpad!

S pár kamarády jsme se shodli, že je to ten vůbec nejhorší, debilní a špatně udělaný film, jaký jsme kdy viděli. ()

adams89 odpad!

Jediní, kdo ocení tuhle nechutnou a perverzní podívanou, budou asi jen diváci se sadomasochistickými sklony a zvráceným druhem humoru, protože každý normální člověk ji musí okamžitě zavrhnout. Já sám osobně se považuju za vítěze, když jsem to dokázal dokoukat do konce a nepozvracel se u toho. A o čem že to vlastně je? Jakýsi bláznivý umělec Sardu vlastní na okraji města malé divadlo, ve kterém pořádá krvavá představení, v nichž jsou přímo na jevišti vražděny mladé ženy - naivní diváci v hledišti si myslí, že jde jen o kouzelnické iluze, a tak nadšeně tleskají... Představení skončí a části těl mrtvých hereček poté putují do klecí, kde Sardu uchovává nahé zdivočelé kanibalky. Občas Sardu se svým pomocníkem Ralphusem (strašná postava) nevybíravým způsobem poučí některou ze svých neposlušných otrokyň. Tu a tam si zase do svého království Sardu pozve kamaráda doktora, aby si chlapec pořádně zablbnul - ta jeho operace je nejnechutnější scénou celé této zhovadilosti. Proč zhovadilost a ne film? To protože nazvat tohle dílo filmem by bylo přinejmenším rouháním! Sorry, ale tohle nemělo nikdy spatřit světlo světa!0% ()

Sfinkter

Bizarní trapnost, u které se budete více smát než odklánět zhnusením. A to jak díky hereckým výkonům, tak díky trikům. Jedna hvězda za trpaslíka, který mě párkrát svým "oduševnělým" počínáním vážně pobavil. ()

rudeboy

K tomuto filmu by mal divák v prvom rade pristupovať ako k žánrovke a potom sa možno TROCHU zabaví. Ide o starý americký béčkový horor, ktorý má vcelku invenčný príbeh preplnený naozaj vtipne zvrhlým mučením. Záver filmu je vcelku prekvapujúci a vizuálna stránka filmu má tiež svoje viac ako 30 ročné čaro. Smola tohto filmu je však v tom, že sa na ňom viac zabavíte, keď vám niekto opisuje jeho scény, ako keď sa na ne máte pozerať sami. Prečo je tomu tak? Pretože tento film disponuje tými najhoršími hercami, akí sa kedy premávali pred kamerou. Ich výkony sú katastrofálne, hlavne čo sa týka ženskej hereckej zložky. Bieda! 2 hviezdičky za to, že mám rád horory. ()

ABCD Marta

Nejspíš mám též, byť sebemenší, sklony k sadismu, protože jinak si nedovedu vysvětlit, že jsem tomuto filmu, který místy nudí, ukazuje mnoho zvrhlých scén, má herecké výkony ,,na úrovni" a příběhově je primitivní jako první lidské nástroje, dal alespoň jednu hvězdičku. ()

drackula odpad!

Troma - milovaná a nenávidená, už toho vydala naozaj kopu. Ale tento film, je hrozný. Na tromácke nechutnosti, tuposť a celkovú akoby amatérskosť som si zvykol a akceptoval som ju skrz porciu zábavy ktorú mi ich filmy vždy dopriali. Na tomto filme ale nebolo zábavné nič. Otrasné herecké výkony, absolútne žiadny dej, respektíve zápletka. Mučenie, na ktorom to malo akože všetko stáť je miestami brutálne odfláknuté a je iba útekom od režisérovej nemohúcnosti posunúť film niekam ďalej. Tupé účelové násilie na nahých ženách mi nesedí, a nesedel mi ani tento film. 10 % ()

Guzo odpad!

Odpady moc často nedávám, o to raději pak koukám na takovéhle filmy, kdy téměř s radostí orazítkuji příšerné dílo, jakým Divadlo hrůzy bezesporu je. ()

pfa

No, jsem trochu v rozpacích. Ten "příběh" má jednoznačně dobrý potenciál, který zde však není zdaleka naplňován. Jeden okamžik se zdá, že máme před sebou dosti dobrý horor o skupince perverzních magorů v čele s šéfem divadla Sarduem a s patřičnými atributy v podobě úchyláren a násilí. Druhý okamžik je tento film použitelný snad jen jako nějaký extrémní porno. Ikdyž by to teda asi bylo ve škatulce něco jako soft. Nevím, do tohodle žánru až tak nedělám... Prostě přikloníme-li se spíše k té první variantě, dá se ta hodinka a půl poměrně normálně "normálně" dokoukat... [6/1O] (The Incredible Torture Show, USA, horror) ()

folklorman

Mám velice rád úchylné filmy, ale v tomto případě bohužel nejsou prostředky dostačující. Myslím tím způsob, jenž nám film svoji brutalitu podává. Nechutnost je zde znázorněná velice špatnýma gore efektama, které svou umělostí nedokážou nahnat nějaký pocit nevolnosti. Technická stránka filmu je taky dosti podprůměrná. Celý film drží nad vodou černý humor a hlavní záporná postava. Další plus vidím ve schopnosti zmanipulovat divákovu fantazii, který pod tím směšným gore - uvidí něco nechutného. Blood Sucking Freaks mě prostě nedokáže znechutit nebo překvapit, jelikož k tomu využívá podprůměrné a amatérské prostředky, které by si dovedl vyrobit každý domácí kutil. Seamus O'Brien je geniálně šílený. ()

sedm.1

Blood Sucking Freaks mi pořádně zacloumalo s ustáleným názorem,co je vlastně absolutním brakem.Zde se nedá mluvit o žádné režii,o žádném scénáři,o hercích,o atmosféře,zde je vše jen čistým výtvorem lidí,kteří se buď chtěli jen pobavit,nebo byli všichni opravdu jen tou největší lidskou žumpou.Já osobně to vidím tak,že Joel M.Reed byl totálně ulítlej perverzák s chorým mozkem a naverboval pro svůj ujetý koníček šlapky,feťáky,lidi na pokraji přežití,všechny,co by pro peníze byli ochotni udělat cokoliv a natočil s nimi toto vskutku "neotřelé" dílko.Blood Sucking Freaks je tím nejokrajovějším snímkem,co jsem kdy viděl(a že jsem se s pár fakt šílenými úlety již setkal),pak už následují skutečně asi snad jen zakázané pedofilní filmy a snuff.Bohužel,mě tento výtvor zajímal především jako horrorového fanouška,ale zde jde jen o sado-masochistickou nudu,kde jsou navíc efekty mučení a vražd na nulové úrovni.A Luis De Jesus alá Ralphus je bezkonkurenčně tou nejhorší filmovou postavou co znám.Ta jedna hvězdička je právě za něj :-) a za to,že Blood Sucking Freaks mě opět přesvědčil,že zajít jde opravdu velmi hluboko. ()

netahlo odpad!

Ze zajimavosti jsem do toho sel. Cistokrevna retardace rezisera a k dokonalosti vybrousene herecke neumetelstvi vsech zucastnenych. Po technicke strance bizarni. Jako horor to samozrejme nefunguje vubec a jako udajna cerna komedie uz vubec ne. Ochotnicina, jejiz vzniknuti je pro me zahadou. ()

Testament odpad!

Před chvílí jsem dopsal komentář na Krysího muže. Tak a to už by pro dnešek stačilo ne?:-) Prý se jedná o jeden z nejzakazovanějších filmů všech dob. Jak těm státům závidím, že tohohle shitu byly ušetřeny. ()