Anděl Seth se svěří příteli, že lidem závidí schopnost prožívat radost i bolest, vnímat chutě či doteky. Zanedlouho má pocit, že ho lékařka Maggie Riceová, která na operačním sále marně bojuje o život pana Balforda, na okamžik zahlédla. Jeho pokusy uklidnit ji ani dotyky však žena necítí. Seth stále sleduje Maggie, která se nepřestává trápit nešťastnou operací. Jednoho dne ho ale žena zahlédne, a dokonce ho osloví. Oblíbeným místem andělů je knihovna, a právě tady se Maggie opět setká se Sethem, jenž ji upozorní na svou oblíbenou pasáž v Hemingwayově knize. Stráví spolu příjemné chvíle, které Maggii přinesou tolik potřebný klid na další operaci. Pacientem má být poživačný pan Messenger, který k Sethově překvapení vycítí jeho přítomnost a řekne mu, že se ještě nechystá zemřít. Také býval andělem, ale z lásky k současné manželce se rozhodl být člověkem… (TV Nova)

Fujin

Pěkný film, velmi příjemný. Po shlédnutí působí jako procházka kolem rybníka či upřené sledování hvězd na noční obloze se závanem nějaké té životní filozofie. Jen ten Cage mi tam stále nějak nesedí. ()

cachanell

Nicolase Cage moc nemusím. Ale tady v kombinaci s Meg Ryan ... prostě jsem jej probrečela a patří mezi mé oblíbené ... ()

TOMASINI

Mám hodně rád Nicolase Cage i Meg Ryan, v tomto filmu to ale nebylo ono. Ano, jedná se o romantický film, ale chybělo mu troch více vtipu. Film je předvídatelný, ale i pohodový. Opět jeden na deštivé odpoledne. ()

pelegryna

Rád mám rád mám ji rád moc rád... Meg je prostě tvárná i když působí jako beztvará a bez výrazu..Nicolas je v tomto filmu tak průhledný jak jen to je možné a jeho nemimické reakce dá li se to tak nazvat byly opravdu dobré. ()

Regig

Jeden z nejkrásnějších romantických filmů co jsem kdy viděl.Při závěru i největší tvrďák ukápne slzu. ()

MargitkaPohl

Jooo proč ne, zajímavé podání. N.Cage jako anděl velice zvláštní ,ale líbivý. Příjemný film na večer. Chválím i hudbu krásně sladěné. Celkově hodnoceno jako fajn snímek na který se určitě podívám ráda znovu ! ()

the big

Kdybych neznal Nebe nad Berlínem, řeknu, že jde o lehce nadprůměrný romantický film. Takhle říkám, že je to svatokrádež a průměrný romantický film. ()

lineker

Až skoro poetický intimní snímek který někomu může příjít kýčovíty. Mně však těch 114 minut sedlo a rád jsem se nechal unášet snovými dialogy Nicolase a Meg. ()

Milsa

Dojem z celkom dobrého filmu pokazil jeho koniec. Je mi jasné, že ten koniec v tom filme mal určitý význam, ale ja jednoducho nemám rád také konce. ()

KristKrist

Není to typ filmu co bych si sama od sebe pustila. Na poprvé mě to ani nezaujalo. Ovšem co se musí uznat je to,že mě tento snímek rozplakal a to se cení.Herecké výkony se mi líbí,příběh je to docela i pěkný. ()

DavidAAAA

Anděl se stane člověkem kvůli lásce. A osud tomu chce, že jen na jediný den. Ne vše hezké v životě vyjde tak, jak si přejeme, ale i proto stojí za to to zkusit. Seth se pro lásku rozhodne vzdát se věčnosti, zažít bolest, začít stárnout. Dojde mu, že to stojí za to. Romantika bez happyendu - vzácná to věc. Protože život už je někdy takovej, a poznaj to i andělé. Můj anděli, buď se mnou napořád... ()

andydufrsn

Pokud trpíte cukrovkou tak před sledováním tohohle filmu doporučuju vzít si radši dvojitou dávku inzulínu! Docela by mně zajímalo proč andělé chodí v dlouhejch černejch pláštích? Jsou snad členové nějakého fašistického spolku? ()

FrankLucas

Väčšinou nepozerám romantické filmy. Nemám rád ich gýčovitosť, nudnosť a predvídateľnosť. Mesto anjelov som videl len náhodou jeden večer, keď som si robil obložený rožok a zapol som si k tomu televízor. Malo to byť iba na vyplnenie času pokiaľ sa najem, ale nakoniec sa moja večera pretiahla takmer na dve hodiny. Nemôžem povedať že film nebol gýčový, ale bol svojim spôsobom zaujímavý a veľmi dobre natočený. Nicolas Cage si zahral anjela, ktorý chce spoznať lásku, vôňu, dotyk a všetky tie ostatné ľudské veci. A sprostredkovateľkou mu je doktorka Maggie Rice (Meg Ryan) do ktorej sa zamiloval. Znie to nudne, ale v konečnom dôsledku to pôsobí celkom príjemne a môže sa stať, že vás Mesto anjelov naozaj chytí za srdce. Odporúčam tým, čo majú radi romantiku, ale filmy od Rosamunde Pilcherovej sú pod ich úroveň. A všetkým ktorý si chcú spríjemniť večeru zaujímavým filmom. 6/10 ()

pornohavo

Krásnosmutná rozprávka s vynikajúcim obsadením, ktorá nám pripomenie že láska existuje a je mnohokrát silnejšia ako si myslíme. Aj keď je to absolútna komercia, dlho som nevidel film s takou krásnou atmosférou. 80% ()

Luxurka

Slaďárna jako prase... ale já jí miluju! Cage konečně ve filmu, kde se jeho výraz hodí... ne Niky, ne, nedělej to pořád... Točíš akční film ty vole! Tak nic. ()