Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

pjotr76

Takže pět hvězdiček.....tenhle film je tak úchylně špatnej, že v tom cítím neuvěřitelné umění, absurdita těch lidí co se tam potácej a dělaj že hrajou, ten člověk co si myslel, že režíruje....tohle vážení přátelé je totiž vlastně absurdně umocněná quintessence nevkusu, která nastavuje zrcadlo totální desekraci dobrého vkusu ve společnosti.;) Kamenujte mne prosím od 3 do 5 odpoledne, zájemci o kamenování prosím klepejte. ()

Radim odpad!

Jeden film jsem ohodnotil odpadem a napsal, že to je sice příšerné, ale znám pár horších. Tady už to tvrdit nemohu. ()

Foxhound#1 odpad!

Od tohoto filmu se Sypal už víc ve filmech neukázal. Nejspíš pochopil, že jeho herectví je opravdu otřesné. Pár úsměvných křečí mi tenhle film na tváři vytvořil, ale to je tak vše. ()

Arach.No odpad!

Dokazete si predstvit ODPAD!? Tento film bude predcit vsechny vase predstavy! Vsechno od zapletky, pres dialogy az po pitome se pitvorici lidi na platne/obrazovce (nikdy vic herci) je naprosto otresne. Reknete mi nekdo, proc se u nas davaji penize na natoceni takovychhle sr*ek? Pane Soukupe, videt vas, utrhnu vam a hlavu a nacpu vam ji do zadku, abych vas usetril trapeni pri pripadnem dalsim sledovani vaseho "dila". ()

Haymar odpad!

Při sledování tohoto dílka se mi doslova kroutila chodidla v pěsti a styděl jsem se, že mám v OP stejnou národnost jako tento "skvost". Tady neexistují slova, která by Dagmaru dostatečně vystihla! Totální urážka diváckého vkusu! Humus! Pan Soukup je zřejmě těžký sadomasochista... ()

Dzonysek odpad!

Tohle je opravdu dno.... není divu, že se film umísťuje mezi desítku nejhorších. Zřejmě se mělo jednat o český pokus ve stylu filmů Austin Powers. Ale něco se asi nepovedlo.... vlastně všechno - Sypal převlékající se neustále ze ženy na muže a zpět není vtipný, ale trapný tak, až mi ho je líto. Naprosto stupidní dialogy a pokusy o vtipy, oproti kterým je i Troškův Kameňák vrchol srandy. V podstatě nulový děj. Asi jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. ()

lukasd

Komedie by měla být aspoň trochu vtipná. Byl jednou jeden polda se mě ještě celkem líbil, ale tohle je opruz. ()

Jeržik odpad!

Byl jsem na tom v kině. Zasmál jsem se jen jednou, zbytek je filmová rakovina posledního stádia... ukázka momentální úrovně českého filmu. P.S. Dobrá zpráva na závěr. Přátelé a soukmenovci, můžeme si blahopřát a gratulovat, právě jsme totiž narazili na úplné dno filmových výkalů a jsme v nich ponoření mnohem dál než "po uši", takže to znamená jedno-hlouběji už to nejde... ()

kritiklon odpad!

Zřejmě nejhorší film české kinematografie a největší nestoudnost jenž se nazýva filmem je směskou nudy, trapného "humoru" a dá se říct že až zoufalosti. Jak lze tohle vůbec natočit a myslet to vážně? Absolutně nechápu! Pokud zná někdo něco horšího než toto dno žumpy, rád bych věděl co by to tak mohlo být. Myslím že horších adeptů asi moc nebude! ()

mira007

Když si někdo na takový film sežene peníze, tak proč ne, ale lituju lidi , kteří na to šli do kina a čekali víc. Úplně bych to tolerantně nezatracoval, ale pořádnej výbuch smíchu jsem měl jej jednou a jinak to vtipný moc nebylo. ()

Kingpin odpad!

No vy jste to nepochopili :D...Komedie nebyla v obsahu filmu, ale v tom, ze to nejakej blb dokazal sesmolit, druhej natocit a treti vyprodukovat...takze asi tak ;) ()

Phoppy odpad!

No mé pocity u tohoto filmu ( a to jsem ho nedokoukal do konce - díky bohu ) byly velmi smíšené přičemž nejvíce převládal můj dávicí reflex...ani nevím do jakého filmového žanru bych toto " dílo " zařadil...vzdáleně se to možná podobá parodii nicméně toto slovo spíše vystihuje samotné herce...no a když se k tomu přidá takový " originální " režisér jakým je pan Soukup pak vznikne dío skutečně jedinečné... ()

Brejlil odpad!

Soukupova "invenční" režie a Sypalovo "herectví" (ke kterému mně ani nenapadl nějaký přívlastek), zplodily českého Bonda, který vás spolehlivě dostane do kolen. Bohužel ne smíchem. Jen by mně zajímalo, kdo napsal scénář. Že by Soukup sám? ()