Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Ydrosten

Co se dá napsat o něčem co je divný už jen svým námětem ? Nikdy nenatočíme Bond film , v českých poměrech. Nemám tušení jestli naše malá zemička má nějaké svoje špiony a nebo tajné agenty , ale jestli vypadají takhle , tak se nedivím že máme věčně nějaký problémy. Divnej film z nesympatickýma hercema a divným vším ostatním. A nezachrání to ani celkem pěkná tvářička dívčí hrdinky - bohužel. ()

Besyn odpad!

Rád bych viděl tváře těch pár lidí,co měli tu smůlu,že tuhle zvrácenost v kině navštívili , po odchodu ze sálu. ()

pravo odpad!

Tak tento film by mali povinne premietať na vysokých školách budúcim filmárom, aby sa v budúcnosti niekto z nevedomosti nedopustil k divákovi podobnej zvrátenosti ako tvorcovia tohto nepodarku. Chápem, že ľudia majú rôzne stupne hodnotenia humoru, ale TOTO? Ak si chcete pozrieť jeden z najhorších filmov v histórii českej filmografie tak všetkými odporúčam toto veľdielo a som presvedčený, že nebudete sklamaný. ()

ihonzik odpad!

Soukup se Sypalem mi zničili večer a z Baselidese jsem se malem poblil...Jak tohle může někdo dobrovolně natočit... ()

Jeand´Boa

Je-li tu řeč o krádeži, pak bych se být tvůrci pozastavil nad tím, kdo ukradl veškeré nápady a přínosný přístup...a ztratilo se toho víc...prostě by stálo za to vyšetřit, kde je vše to, co film dělá filmem... ()

Carthorias odpad!

Seznam věcí, které mi přijdou méně bolestivé či trapné, než dívat se na tento film: 1. Obřízka bez jakéhokoli umrtvení 2. Usrat si na audienci u anglické královny 3. Bungee-Jumping bez lana 4. Nechat se ojet ve vězení dvoumetrovým zabijákem co si říká "prcek" 5. Vstřelit si vlastní gól v prodloužení finále mistrovství světa ve fotbale. Jako hráč Severní Koreje. 6. Vyhrát v loterii a pak zjistit, že zrovna dnes jsem si svoje šťastná čísla nevsadil. 7. Volit komunisty. 8. Zapomenout jméno své manželky u oltáře. 9. MlUwIt a pSát yAqO NaPrOsTý QrEtéN * LoVE* kiss :*** 10. Psát trapné komentáře na internetová diskuzní fóra 11. Vše z výše uvedených ()

Kingjiri

"Kdo to byl?" "Ale, nějakej Bond, dneska už volal dvakrát" Vtipný momenty by se daly spočítat na prstech jedný ruky, za to na rádoby vtipný až trapný momenty by nestačily prsty několika párů rukou. Přesně ten typ filmů, do kterejch se tak ráda montuje naše oblíbená TV Nova a pak se s nima ještě chlubí. Přesto však dám jednu hvězdu a nepošlu do odpadu hlavně ze dvou důvodů: 1) dle hodnocení jsem byl připravenej na všechno a nakonec jsem hodinu a čvrt přežil bez újmy na zdraví a dalo se jakžtakž vydržet až do konce, což jsem nečekal; 2) myslim, že by "TOP 10" nejhorších filmů měla obsadit trilogie Kameňáků a další podobní adepti (Dagmara je teda v rámci takovýhle konkurence něco jako "jednooký mezi slepými králem"). ()

Bobsenklár odpad!

Strhující děj, skvostné herecké výkony, brilantní scénář... toto a mnohem víc v tomto filmu opravdu není. Zato po shlédnutí se vám zjeví před vaším zrakem ve 3D velké PROČ? ()

gazogazo odpad!

lituji, že sem do této chvíle dal tolika filmum odpad. , všem bych totiž musel připustit alespoñ hvězdu... narozdíl od tohohle ()

Vencik89 odpad!

Petra Martincová mi nesedí ani tady, ani jinde. Další z filmů, který povzbuzuje notorické odpůrce našich filmů ve snaze pokračovat v tom co umějí nejlépe. ()