Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

starbrejkr odpad!

Jaroslav Soukup je opravdu umělec....modlím se, aby se už aspoň nikdy nepustil do dalšího pokračování Poldy....obávám se totiž, že by mohl být překonán jak třetí dál tak i tento snímek a to už by vážně bylo na Guinnesovku ()

DruidKarel odpad!

Chcete si zhorit náladu? A nebo jen chcete vidět vynikající herce ze série o majoru Majsnerovi? Tak tohle je film přesně pro vás, ale je mi vás upřímně líto. Je to děsná kravina... ()

Flynn odpad!

Kdyby za ty vyhozené prachy, co do toho natáčení vrazili, raději koupili brambory a rozdali je bezdomovcům tak by udělali lépe. otřesnéééé ()

MarekT odpad!

Při příležitosti dalšího reprízování tohoto filmu na TV Nova (je krásné vědět, že se za tento počin naše milovaná televize nestydí) jsem se rozhodl sepsat k Soukupově labutí písni komentář. Musím na úvod říci, že je dobře, že Soukup po tomto propadáku asi navždy s režií přestal. Není se mu co divit, vždyť těch 75 minut je zážitek sám o sobě. No řekněte, v kterém jiném filmu najdete tak velký počet špatně hrajících herců? Ti zabíjí celý koncept české parodie na bondovky, který je podle mě docela zajímavý. Když už mluvíme o hercích, zde nemohu nezmínit naprosto příšerného Jaroslava Sypala, který zde podává ve svém smyslu životní výkon. Co si dále říká o zařazení do odpadu, je děj - podle mě naprosto hloupé zvraty v příběhu. K tomu konec je lehce odhadnutelný. Takže hodnocení - ať hledám, seč hledám, nemohu najít jedinou kategorii, za kterou bych dal aspoň jednu hvězdu. A hledat už dále nebudu, odpad. ()

gabin(a) odpad!

Nedokoukala jsem, přestože jsem zrovna měla záchvat masochismu a kočku na klíně, takže jsem nedosáhla na ovládání a nemohla přepnout, potažmo vypnout. Nevím, jestli ti, co na to šli do kina byli tak blbí nebo takoví sebemrskači nebo oběti krutého žertu nejhorších nepřátel a jestli tam vůbec vydrželi. A hlavně nechápu, jak se může někomu podařit na takovou číčovinu sehnat peníze, které chybějí na daleko užitečnější věci!!! ()

messiah odpad!

Ukázkový příklad naprostého braku. Bože muj, děti v africe umíraj hlady a tady se cpou prachy do takovejch žump...jeden z nejhorších filmů co znám. Polda byl celkem úspěšněj, takže si zřejmě někdo řekl, že vyzkouší trpělivost a nervy diváka... ()

BASE odpad!

Nevěřil jsem, že je takový film možný. Byl jsem na něj připraven, ale realita předčila mé očekávání. mmch. od té doby pan Soukup už nic netočí? že by se zalekl sám sebe?kam umělecky směřovat dál, že............možná se ale spíš bojí producenti, pokud má Webb pravdu : "Kinovýdělky v ČR: 1 464 900 Kč, počet diváků v ČR: 16 463", tak myslím, že si producent a režisér v jedné osobě podřezal pod sebou větev. Tenhle produkt bych ještě tak chápal i když stěží pro rok 1991..... ()

WolfR odpad!

Velmi ubohý, bezradný a trapný film. Dokonce horší než třetí díl Majora Maisnera, a to je co říct! Odpad! ()

Scratt odpad!

Výsledný dojem snad ještě horší než jsem očekával. Je bez debat, že toto "dílo" se na výsluní absolutní filmové spodiny vyhřívá naprostým právem. 0%. ()

tomeek odpad!

Já nevím, jestli je ten Sypal takový debil i doopravdy, ale toto bylo tak strašně levné, blbé, předvídatelné, slaboduché, bez nápadu a já vlastně nevím. O tom nemá cenu něco psát. ()

cinemag odpad!

Soukupův nejhorší film...jak mohl vůbec něco takového natočit? Zlatý Discopříběh nebo Kamarád do deště. Nejhorší na tom filmu je, jak se snaží divákovi podbízet. Až je to protivné. ()

Nivenx odpad!

Sypal v hlavní roli nikdy neměl být. Je neskutečně trapnej už sám o sobě. I v maisnerovi mi vadil, natož tady. No fujjj. ()